ЗАГИНУВ НАШ ГЕРОЙ-ЗЕМЛЯК

Дата: 02.04.2022 16:59

Фото без описуКожен день війни – це біль усієї країни. На жаль, Благовіщенська громада втратила ще одного сина. Загинув житель села Синьки Рябоконь Роман Михайлович.

Роман Михайлович народився 9 грудня 1993 року у с. Синьки Голованівського району. Після закінчення Синьківської школи у 2009 році Роман навчався в Ульяновському училищі, яке закінчив із відзнакою. Вступив до агротехнічного коледжу в Тальянках та здобув професію агронома. Згодом - до Уманського педагогічного університету.

У 2016 році, коли в Україні вже тривала війна, підписав контракт і служив у Збройних Силах України. По завершенню служби працював у мстах Умань та Київ.

Після вторгнення російських військ в Україну вже наступного дня був мобілізований та зарахований до військової частини А3211. У складі 53-ї мотопіходної бригади захищав Україну під Волновахою, звідки останній раз виходив на зв’язок 21 березня.

Цими днями наша громада втратила доброго друга, надійного товариша. Загинув вірний син України. Він захищав усіх нас і віддав своє життя за те, щоб ми могли жити у мирній країні, жити вільно.

У Романа залишилася цивільна дружина.

Доки ми пам’ятатимемо героїв, вони житимуть серед нас. Вічна пам’ять нашому земляку!

Церемонія прощання із Романом Михайловичем відбудеться 03 квітня 2022 року о 12 годині у селі Синьки біля обеліска.