Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Благовіщенське відділення ДПІ інформує

11 Квітня, 2025 р., 11:17
 Для надання консультацій мобілізованим платникам податків–фізичним особам, які не можуть виконувати податкові обов’язки, чи членам їхніх родин у Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області  створили робочу групу та «Гарячу лінію» .
08 Квітня, 2025 р., 08:33
Державна податкова служба України запроваджує комплекс заходів для врегулювання податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів. Напрацьовуються пропозиції щодо змін у законодавстві, в регіонах будуть створені робочі групи, які надаватимуть консультації.
25 Березня, 2025 р., 14:51
Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, платник податків може відчужувати майно, що перебуває у податковій заставі, тільки за згодою контролюючого органу, а також у випадку, якщо контролюючий орган впродовж десяти днів з моменту отримання від платника податків відповідного звернення не надав відповіді щодо надання (ненадання) згоди.
25 Березня, 2025 р., 14:50
Голованівська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що фізичні особи – благодійники у декларації про майновий стан і доходи мають відобразити усі кошти які надійшли на рахунок впродовж 2024 року. Не підлягають оподаткуванню суми коштів, які надійшли на рахунок благодійника і в подальшому були виплачені у вигляді благодійної допомоги на користь учасників бойових дій, військовослужбовців, працівників силових структур, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, які задіяні у відсічі російської агресії або на благо родичів цих учасників бойових дій, не підлягають оподаткуванню також і кошти, які були використані на потреби фізичних осіб, які мешкають чи мешкали на території населених пунктів, де ведуться бойові дії.
25 Березня, 2025 р., 14:48
Пресслужба Державної податкової служби України, опубліковано 25 березня 2025 о 12:17
18 Березня, 2025 р., 13:55
Нагадуємо, що фізичні особи – власники декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь