Благовіщенський відділ ДРАЦС інформує

Інформація:

Про впорядкування відносинз державної реєстрації народження в умовах воєнного стану

Електронний апостиль Узбекістан

Про інформування Стаття 317ЦПК

Інформування щодо виконання Постанови КМУ №168

Щодо направлення листів для ознайомлення з Законами України

Щодо внесення змін до азцс в умовах воєнного стану

державна реєстрація шлюбу ;

державна реєстрація шлюбу в умовах воєнного стану;

державна реєстрація шлюбу в умовах воєнного часу;

МІНЮСТ інформує !;

Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях;

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 вересня 2022 р. № 1053

Київ

Про внесення змін до Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 915 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 52, ст. 2115), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

постановою Кабінету Міністрів України
від 27 вересня 2022 р. № 1053

ЗМІНИ,
що вносяться до
Порядку розгляду заяв про зміну імені
(прізвища, власного імені,  по батькові) фізичної особи

1. У пункті 3:

1) в абзаці першому:

після слова подається” доповнити словами “громадянином України                       (далі — заявник) особисто”;

після слів “для виїзду за кордон” доповнити словами , крім випадку, передбаченого абзацом другим цього пункту”;

2) пункт після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

“Заява щодо зміни прізвища у зв’язку з розірванням шлюбу, що не було змінено під час державної реєстрації розірвання шлюбу чи розірвання шлюбу у судовому порядку, справжність підпису заявника на якій нотаріально засвідчена, може бути подана через представника або надіслана поштою.”.

У зв’язку з цим абзаци другий і третій вважати відповідно абзацами третім і четвертим;

3) абзац четвертий викласти в такій редакції:

“Заява про надання згоди батьків (одного з батьків) або піклувальника на зміну імені зазначеної особи може подаватися ними особисто. Заява одного з батьків, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, може бути подана другим з батьків.”.

2. Пункт 4 після абзацу сьомого доповнити новим абзацом такого змісту:

“письмове зобов’язання заявника, складене у довільній формі, справжність підпису на якому нотаріально засвідчена, про обізнаність заявника щодо встановленої законом відповідальності за повідомлення неправдивих відомостей і необхідність обміну паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон та інших документів у разі зміни імені (у разі подання заяви через представника або надіслання поштою у випадку, передбаченому пунктом 3 цього Порядку);”.

У зв’язку з цим абзац восьмий вважати абзацом дев’ятим.

3. Пункт 5 після слів “у разі зміни імені” доповнити словами і цифрою “, крім подання заяви через представника або надіслання поштою у випадку, передбаченому пунктом 3 цього Порядку”.

4. Пункт 11 після абзацу шостого доповнити новим абзацом такого змісту:

“подання заяви про зміну імені у спосіб, що не передбачений цим Порядком.”.

У зв’язку з цим абзац сьомий вважати абзацом восьмим.

5. У пункті 12:

1) абзац перший викласти в такій редакції:

“У разі надання дозволу на зміну імені заявник у тримісячний строк може звернутися особисто для державної реєстрації зміни імені до відділу державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичного представництва або консульської установи України, які складають актовий запис про зміну імені, або у випадку зміни прізвища у зв’язку з розірванням шлюбу, що не було змінено під час державної реєстрації розірвання шлюбу чи розірвання шлюбу в судовому порядку, — через представника, який діє на підставі нотаріально посвідченої довіреності.”;

2) абзац другий після слів “Якщо заявник” доповнити словами “чи у випадку, передбаченому абзацом першим цього пункту, представник”;

3) в абзацах третьому і четвертому слово “заявником” виключити;

4) абзац п’ятий після слова “право” доповнити словами “, чи у випадку, передбаченому абзацом першим цього пункту, представником подається нотаріально засвідчена копія відповідного документа, що підтверджує таке право”;

5) абзац шостий після слова “заявникові” доповнити словами “чи у випадку, передбаченому абзацом першим цього пункту, представнику”;

6) абзац дев’ятий після слів “Після державної реєстрації зміни імені” доповнити словами “у разі звернення заявника особисто”, а після слів “у паспорті громадянина України” — словами “у вигляді паспортної книжечки”.

Аналітична довідка

Благовіщенського  відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Голованівському районі  Кіровоградської області  Південно-Східного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції  ( м. Дніпро) за 2021  рік.

ДОВІДКА  про стан  демографічної обстановки   на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського  району    Кіровоградської області     за 2021 рік.

Звіт  про  державну  реєстрацію  актів цивільного стану (піврічна, річна) за  2021  рік.

З 1 січня 2021 року українці  змінють “по батькові”

інформаційні постери "е - малятко "  1 2 , 3 , 4

Аналітична довідка

Благовіщенського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції  (м. Дніпро) за 2020 рік.

Довідка про стан  демографічної обстановки  в районі за 2020 рік.

Зміна по - батькові.

Про затвердження розмірів плати за надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України

Інформаційний постер єМАЛЯТКО.