Міністерство культури та інформаційної політики України

Європейський Союз @EUDelegationUkraine та @IOMUkraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання

торгівлі людьми під час війни.

У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики.

Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:

1) Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії

2) Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям

3) Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру

4) Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон

5) Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи

Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».

Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00.

Пам’ятайте про це та поширюйте!

#StandWithUkraine #StopTrafficking #527передусім

З метою відзначення Дня пам'яті  Героїв Небесної Сотні (20 лютого) та проведення відповідної інформації кампанії, Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до Вашої уваги соціальний відеоролик  " Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні"

Відео розроблене Міністерством культури та інформаційної політики України до Державного свята Дня Соборності