Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Оголошення

 

Оприлюднено 14.09.2023р

Оголошення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації

 

У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Благовіщенська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території на земельну ділянку площею 0,54 га, кадастровий номер 3525582500:02:000:7516 з цільовим призначенням для розміщення комплексу дорожнього сервісу (згідно КВЦПЗ: 12.08) за межами населеного пункту Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області».

 

Замовник містобудівної документації - Бговіщенська міська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ Ареал - Проект юридична адреса:

 25006, м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 9 Тел. +38 050 9257984.

Платник - ТОВ «НВФ «ПРОПОЗИЦІЯ ПЛЮС»

 

Підстава для розроблення:

 

Рішення сесії Благовіщенської міської ради від 07.07.2023 № 1645 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

 

З проектними пропозиціями можна буде ознайомитись до 14.10.2023 року в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 72, каб. 11 (відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – далі Відділ).

За організацію розгляду пропозицій відповідальний керівник Відділу Олександр Архіпов. Номер телефону 097 67 48024.

Пропозиції подаються громадянами, до 14.10.2023 року, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Громадські слухання відбудуться 17.10.2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, зал засідань Благовіщенської міської ради.

 

Пропозиції, подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

 


Оприлюднено 12.09.2023р

 До уваги жителів Благовіщенської ТГ Голованівського району

                    

           15 вересня 2023 року буде проводитися пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується   смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі тварини.

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Розкидання приманок відбуватиметься в лісових та польових угіддях лісопосадках краю, поза територіями населених пунктів.

Вакцинація на території Благовіщенської  ТГ Голованівського району буде проводитися шляхом розкладання принад з вакциною. Тому, шановні жителі, прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

Приманка безпечна для людей і тварин; має вигляд  невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині –  желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Ці заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.  

Прохання до жителів району: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

 


Оприлюднено 04.09.2023р

Відповідно до рішення виконавчого комітету Благовіщенської міської ради від 31 серпня 2023 року №171 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів  на території Благовіщенської міської територіальної громади»

Благовіщенська міська рада інформує:

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Благовіщенської міської територіальної громади

 

 

1.Організатор конкурсу:

Найменування: Виконавчий комітет Благовіщенської міської ради

Юридична адреса:26400 Кіровоградська область, Голованівський район, місто Благовіщенське, вулиця Промислова 23/54

Особи уповноважені  здійснювати  зв’язок  з  учасниками конкурсу:

керуюча справами (секретар) – Доценко Світлана Семенівна тел.+380978722667

головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури  Вітвіцька Оксана Альбертівна  тел..+380984408539

2. Підстава для проведення конкурсу:

ЗаконУкраїни "Про відходи",

Постанова КМУ від 21 липня 2005 р. N 631 „ Про затвердження Порядку проведення конкурсу з наданняжитлово-комунальнихпослуг “ та  постанова КМУ від 25.08.2023 №918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів»

3. Предмет конкурсу:

Перелік послуг: послуги із збирання та перевезення побутових відходів на  території населених пунктів  Благовіщенської міської територіальної громади

Місце надання послуг: територія  Благовіщенської міської територіальної громади

Строк надання послуг: згідно умов договору

4. Кваліфікаційні  вимоги до учасників конкурсу:

– наявність  матеріально – технічної  бази;

– вартість  надання  послуг;

– досвід  роботи з надання  послуг з вивезення  побутових  відходів;

– наявність та кількість  працівників  відповідної  кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні  надаватися  послуги з вивезення побутових  відходів :

Загальна  площа  території  громади  — 701,3 км2

Чисельність населення   -  21405

 

 

6. Отримання  конкурсної  документації:

Місце: 26400 Кіровоградська область, Голованівський район, місто Благовіщенське, вулиця Промислова 23/54 та офіційний сайт Благовіщенської міської ради

Спосіб: Особисто, або  поштою

7. Умови  подання   конкурсних   пропозицій:

Місце: 26400 Кіровоградська область, Голованівський район, місто Благовіщенське, вулиця Промислова 23/54  Благовіщенська міська рада (керуюча справами )

Спосіб: Особисто, або   поштою

Кінцевий строк подання  конкурсних  пропозицій – до 10 год. 00 хв. 09.10.2023 року.

8. Проведення конкурсу:

Місце:  Кіровоградська область, Голованівський район, місто Благовіщенське, вулиця Промислова 23/54 (приміщення міської ради, зал засідань)

Дата : 09.10.2023 року  0 14 год. 00 хв.

Додаткова  інформація  щодо конкурсної  документації за телефоном:+380984408539

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

для проведення конкурсу на здійснення операцій із

збирання та перевезення побутових відходів

 


Оприлюднено 30.08.2023р

                                       ОГОЛОШЕННЯ

    Благовіщенська міська рада оголошує набір бажаючих  працівників та жителів нашої  громади, які можуть бути відрядженні до міста Херсон для участі в роботі комісій для фіксації факту пошкодження/руйнування об’єктів нерухомого майна житлового призначення. Кваліфікаційних вимог до учасників немає.  Термін відрядження - 7 діб. Додаткову інформацію можна отримати  за адресою м.Благовіщенське, вулиця Героїв України 72., кабінет  №11.

 

 


Оприлюднено 22.08.2023р

Стартував Третій щорічний конкурс історій "Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці"

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну українці об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи влади, організації громадянського суспільства та бізнес щодня разом сумлінно працюють, щоб наближати таку потрібну усім нам Перемогу.

Конкурс історій покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їх спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної України.

Підсумком конкурсу стане формування Збірника історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який відобразить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи.

Якщо ви маєте досвід втілення ініціативи/проєкту із залученням трьох секторів, поділіться вашою історією, заповнивши форму Анкети для участі у конкурсі до 14 вересня 2023 включно.

Головною умовою історії, аби вона потрапила до Збірника, має бути відповідність чотирьом критеріям:

1) у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;

2) проєкт/ініціатива почався або продовжився після початку повномасштабного вторгнення;

3) інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

4) проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

Також, про окремі історії, що увійдуть до Збірника, будуть відзняті відеоролики.

Втілення проєкту відбувається в рамках «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України» за участі Міністерства культури та інформаційної політики України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національної соціальної служби України разом з Центром демократії та верховенства права, ІСАР Єднання, Українським незалежним центром політичних досліджень та Агентством США з міжнародного розвитку.

 


Оприлюднено 22.08.2023р

UPD. Термін подачі заявок подовжено до 31 серпня

Тренінговий курс для 🇺🇦МСП у 🇪🇺ЄС

Програма #EU4Business запрошує 20 українських молодих малих і середніх підприємців узяти участь у 2-тижневому тренінговому курсі на підприємстві у країні Європейського Союзу восени 2023 року.

Мета тренінгового курсу – передати управлінські ноу-хау керівникам українських компаній, які щойно розпочали свою кар'єру в приватному бізнесі. Учасники спостерігатимуть і вивчатимуть процеси, організовані на сталих підприємствах у країнах ЄС. Тренінговий курс також стане нетворкінговим і метчмейкінговим інструментом для подальшої співпраці між українськими та європейськими компаніями.

Детальніше -за посиланням:

https://www.facebook.com/eu4business.sme.ukraine/posts/306996465060005/


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять третьої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 18 серпня 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний тридцять третьої сесії восьмого скликання:

1.Про початок повноважень депутата Благовіщенської міської ради восьмого скликання Трохимчак Юлії Олександрівни                       

2.Про внесення змін до складу постійних комісій Благовіщенської міської ради       

3.Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради № 758               

4.Про внесення змін до Програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2021-2023 роки            

5.Про реорганізацію Кам’янокриничанського закладу дошкільної освіти “Білочка” Благовіщенської міської ради             

6.Про закриття груп у закладах дошкільної освіти Благовіщенської міської територіальної громади                       

7.Про затвердження Положення про стипендію Благовіщенської міської ради обдарованим дітям Благовіщенської міської територіальної громади                      

8.Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів

9.Про внесення змін до рішення Благовіщенської  міської ради від 20 січня 2023 року №1471              

10.Про передачу комунального майна Благовіщенському міському  підприємству  “Комунальник”         

11. Про передачу майна з балансу Центру культури та дозвілля на баланс  Благовіщенської міської ради                       

12. Про затвердження “Цільової програми відшкодування різниці в тарифах Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” на  житлово-комунальні послуги для населення на 2023-2025 роки”                   

13. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки                    

14. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови                       

15. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік                  

16. Про перейменування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської ради та затвердження Положення в новій редакції                     

17. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади                

18.Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади за юридичними особами публічного права Благовіщенської міської ради на праві господарського відання або оперативного управління

19. Про припинення діяльності Мечиславського медичного пункту тимчасового базування КНП “ЦПМСД Благовіщенської міської ради”.                      

20. Про включення благодійної організації “Благодійний фонд “МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ”” до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади          

21. Про внесення змін до рішення Благовіщенської міської ради від 21 грудня 2022 року № 1417              

22. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади та надання дозволу КНП “Благовіщенська лікарня” на укладення договору оренди нежитлового приміщення                       

23. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 09 квітня 2021 року №128                      

24.Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 травня 2021 року №176                     

25. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року №1053                    

26.  Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2023 року №1570                    

27. Про внесення змін до договору оренди землі від 05 листопада 2008 року №040838400020                    

28.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для продажу права оренди земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах)              

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Бойку Анатолію Олеговичу                    

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Бойко Тетяні Анатоліївні                 

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Вадиму Олександровичу            

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Дмитру Вадимовичу                   

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Вікторії Юріївні                

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Романюк Анні Анатоліївні та Осауленко Ользі Анатоліївні                

35. Про надання СТОВ “Агрофірма “Нива” дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності під польовими дорогами                      

36.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянину Кожухівському Сергію Юрійовичу                  

37.Про надання згоди на розробку технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки                     

38. Про проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у громадянки Рижук Олени Валеріївни                     

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту                      

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чирко Володимиру Андрійовичу            

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Мельнику Валентину Петровичу             

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Коваль Світлані Анатоліївні                     

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Юрію Миколайовичу              

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Павлу Миколайовичу             

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Ірині Павлівні                

46. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ “Родина”                  

47. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки              

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”                   

49. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Скоблику Леоніду Степановичу            

50. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Бойку Олегу Анатолійовичу                    

51. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель                       

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Голуб Людмилі Василівні та Громійчук Лідії Олександрівні                    

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Біловій Ельвірі Рінатівні та Білову Емілю Богдановичу                 

54. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Вороніну Дмитру Валерійовичу                    

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Бурлаці Любові Мефодіївні              

56.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Гоцюк Вірі Павлівні              

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гоцюку Дмитру Михайловичу                 

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Суботі Миколі Андрійовичу                     

59.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Мартиненко Олені Миколаївні                    

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Маслій Галині Терентіївні                

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Герасименку Валерію Сергійовичу                     

62. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Леоновій Вікторії Вікторівні

63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Шарандаку Віталію Михайловичу                       

64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Шкварук Людмилі Михайлівні                    

65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Нагорній Наталії Анатоліївні та Коршуновичу Олегу Сергійовичу                    

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Драпаку Віктору Станіславовичу            

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Дюбановій Людмилі Миколаївні                 

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Юзюку Вадиму Олексійовичу                  

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Попович Вірі Іванівні           

70. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Баллі Артуру Миколайовичу                    

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Побережець Оксані Петрівні            

72. Різне              

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Якщо ви активні, амбітні, креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління та маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді! 

Конкурс ініційовано Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Партнерами у проведенні конкурсу цього року є ООН Жінки в Україні, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців України», Проєкт DECIDE, Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ». 

Конкурс триватиме з 23 червня по 27 жовтня 2023 року. Роботи приймаються  у номінаціях:

 • «Рівні права і можливості жінок і чоловіків»;
 • «Політична освіта та політична культура»;
 • «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»;
 • «Реформування освіти в умовах воєнного стану»;
 • «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики».

Для участі у Конкурсі необхідно до 25 серпня 2023 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу [email protected]. Заявка може бути подана окремою особою (індивідуальна) або групою осіб (колективна).

Всі деталі можна знайти на офіційному вебсайті Конкурсу

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять першої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 07 липня 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний тридять першої сесії восьмого скликання:

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Благовіщенської міської ради Осієвської І.В.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 3. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між тарифами встановленими в економічно обґрунтованому розмірі на опалювальний період
  2022/2023 років, та такими, які фактично застосовувалися в опалювальному періоді 2022/2023 років 
  на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Благовіщенської міської територіальної громади, які надаються ПП “АВКУБІ”.
 4. Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” різниці в тарифах на послугу з вивезення рідких побутових відходів.
 5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
 6. Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Благовіщенської міської ради” в новій редакції.
 7. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про затвердження Положень про місцеві податки і збори та встановлення їх ставок на території Благовіщенської міської територіальної громади.
 9. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 10. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
 11. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
 12. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 13. Про затвердження Стратегії розвитку Данилово-Балківської гімназії Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 14. Про затвердження Стратегії розвитку Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 15. Про затвердження Стратегії розвитку Благовіщенського ліцею “Інтелект” Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 16. Про затвердження Стратегії розвитку Кам’янокриничанської гімназії Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 17. Про затвердження Стратегії розвитку Благовіщенського академічного ліцею “Лідер” Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 18. Про списання бібліотечних фондів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади.
 19. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  12 листопада 2021 року № 765.
 20. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 21. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  09 червня 2020 року № 560.
 22. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 21.04.2023 року
  № 1578.
 23. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  21 грудня 2022 року № 1432.
 24. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні громадянина Дячка Юрія Анатолійовича.
 25. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Мельник Катерині Олегівні.
 26. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Владиславу Юрійовичу.
 27. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Максиму Ігоровичу.
 28. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Юрію Володимировичу.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Охріменко Ларисі Анатоліївні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Хоптюк Любові Федорівні.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту ФОП Брижан Ользі Олександрівні.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Жовтому Віктору Віталійовичу.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”.
 34. Про внесення змін до договору оренди землі від 20 листопада
  2003 року № 911.
 35. Про внесення змін до договору оренди землі, зареєстрованого 23.07.2014 року
  № 6451270 та № 6452785.
 36. Про внесення змін до договору оренди землі від 01 серпня 2012 року
  № 352550004002450.
 37. Про поновлення договору оренди землі від 20.08.2008 року
  № 040838400001.
 38. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Колеснику Василю Євтихійовичу.
 39. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Кулику Василю Миколайовичу.
 40. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Літинському Віталію Валентиновичу.
 41. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Кожухівському Сергію Юрійовичу.
 42. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Рижуку Володимиру Олексійович.
 43. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Форосенко Любов Іванівні.
 44. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  17 грудня 2021 року № 931.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ “ПЕРША ГРАНІТНА КОМПАНІЯ”.
 46. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер 3525510100:06:000:0180.
 47. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянці Грушецькій Валентині Володимирівні.
 48. Про передачу в оренду земельної ділянки малому приватному підприємству “НАРА”.
 49. Про передачу в оренду земельної ділянки малому приватному підприємству “ТАРАС”.
 50. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “НИВА”.
 51. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю “РОДИНА.
 52. Про передачу в оренду земельних ділянок селянському (фермерському) господарству “КОНДОР”.
 53. Про передачу в оренду земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “РОЗНОШЕНСЬКЕ”.
 54. Про передачу в оренду земельної ділянки фермерському господарству “ГАРТ” Курашкевича Валентина Степановича.
 55. Про передачу в оренду земельних ділянок фермерському господарству “ЕДЕМ”.
 56. Про передачу в оренду земельних ділянок фермерському господарству “ХОЛОД”.
 57. Про передачу в оренду земельної ділянки фізичній особі – підприємцю Сідєльнику Миколі Васильовичу.
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Благовіщенське Голованівського району Кіровоградської області.
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Богданове Голованівського району Кіровоградської області.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Великі Трояни Голованівського району Кіровоградської області.
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Вільхове Голованівського району Кіровоградської області.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Грушка Голованівського району Кіровоградської області.
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Данилова Балка Голованівського району Кіровоградської області.
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Дельфінове Голованівського району Кіровоградської області.
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Змійове Голованівського району Кіровоградської області.
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Йосипівка Голованівського району Кіровоградської області.
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кам’яна Криниця Голованівського району Кіровоградської області.
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кошаро-Олександрівка Голованівського району Кіровоградської області.
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Лозувата Голованівського району Кіровоградської області.
 70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Луполове Голованівського району Кіровоградської області.
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Маньківське Голованівського району Кіровоградської області.
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мечиславка Голованівського району Кіровоградської області.
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Новоселиця Голованівського району Кіровоградської області.
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Розношенське Голованівського району Кіровоградської області.
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сабатинівка Голованівського району Кіровоградської області.
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сергіївка Голованівського району Кіровоградської області.
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Синицівка Голованівського району Кіровоградської області.
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Станіславове Голованівського району Кіровоградської області.
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Шамраєве Голованівського району Кіровоградської області.
 80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Шевченка Голованівського району Кіровоградської області.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бондарчуку Вадиму Михайловичу.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Усатюку Володимиру Петровичу.
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Косарчуку Олександру Петровичу.
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ходак Валентині Романівні.
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Міняйло Аллі Олексіївні.
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Блажко Юлії Василівні.
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Байол Галині Михайлівні.
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Зінчук Аллі Анатоліївні.
 89. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Васюті Сергію Вікторовичу.
 90. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Усовичу Вадиму Миколайовичу.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Григоренку Сергію Віталійовичу.
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Коваль Світлані Анатоліївні.
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Козубській Валентині Олександрівні.
 94. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Маковійчук Світлані Володимирівні.
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Федосєєвій Світлані Сергіївні.
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гнєдову Василю Сергійовичу.
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Жученку Борису Дмитровичу.
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бурлаці Валерію Васильовичу.
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Крилову Сергію Юрійовичу.
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Шкварук Людмилі Дмитрівні.
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Бригадир Неонілі Леонідівні.
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гринчуку Пилипу Архиповичу.
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Васильєвій Людмилі Пилипівні.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Молчановському Сергію Петровичу.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Заїці Наталії Миколаївни.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Заїці Оксані Петрівні.
 107. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Пастуху Станіславу Петровичу.
 108. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Юрченко Тетяні Андріївні.
 109. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Кримському Ігорю Аркадійовичу.
 110. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 22 червня 2023 р.№140 "Про скликання тридцять першої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

                                                           

 Оприлюднено 30.06.2023р                       

ШЛЯХ ПОВЕРНЕННЯ

Процес реінтеграції військовослужбовців та ветеранів війни до мирного життя в Україні має відбуватися з врахуванням усіх належних потреб військової людини. Уже зараз потрібно докладати значних зусиль у розробку сучасної дієвої системи переходу з військової служби до цивільного життя.

Для визначення сучасних і дієвих інструментів допомоги ветеранам війни, членам їхніх родин, захисникам і захисницям України та для успішної їх самореалізації після повернення до мирного життя потрібно провести оцінку потреб. Одним із видів збору інформації є дане онлайн-опитування.

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте відповідну позначку поруч з обраним варіантом відповіді. Анкета є анонімною, а її результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Дякуємо вам за те, що Ви захищали і зараз захищаєте Україну, за Вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Вдячні Вам за жертовну боротьбу за незалежність нашої країни!

Анкета розроблена: кропивницьким волонтерським штабом Krop:hub, ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» та Обласним ресурсним центром з питань допомоги учасникам АТО та ВПО.

 

 

                                     

 

 

Оприлюднено 30.06.2023р

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ

(ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД) Управління Держенергонагляду у Кіровоградській області

Керівникам теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних та теплосервісних організацій
щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період.

                                                                                ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді 2023/24 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі -ППТГдоОП), затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:

-    затвердити розпорядчим документом плани організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств, що знаходяться у власності або господарському віданні (за договором), до роботи в опалювальному періоді з призначенням відповідальних осіб за їх виконання;

-    розробити та затвердити графіки проведення профілактичних робіт, ремонтів і заміни устаткування;

-    забезпечити укладення на наступний опалювальний період договорів на постачання палива, електричної енергії та водопостачання;

-    розробити та затвердити графіки обмеження відпуску тепла та теплоносія у разі обмеження постачання паливно-енергетичних ресурсів, в умовах надзвичайних ситуацій та при ліквідації технологічних порушень в системах теплопостачання;

-    уточнити приєднані теплові навантаження, виконати перерахунок гідравлічного режиму (за необхідності), провести контроль відповідності розмірів встановлених розрахункових лімітних звужувальних пристроїв у споживачів теплової енергії, їх пломбування;

-    забезпечити    розробку температурного графіка центрального регулювання відпуску теплової енергії, режимних карт роботи теплового

обладнання і мереж;

-    провести ремонтні та профілактичні роботи на теплових, тепловикористальних установках і мережах у необхідних обсягах;

-    провести налагоджувальні роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах роботи систем теплопостачання;

-    виконати гідравлічні випробування котлоагрегатів, тепловикористальних установок, теплових мереж, систем опалення та ГВП власних об'єктів на щільність та міцність, провести їх промивку;

-    виконати шурфування теплових мереж або застосувати інші методи контролю їх стану з метою з'ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів;

-    відновити антикорозійне покриття та теплову ізоляцію на трубопроводах теплових мереж;

-    привести у справний технічний стан обладнання теплових пунктів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-    укомплектувати відповідні підрозділи обслуговувальним персоналом, провести його навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування персоналу щодо ліквідації технологічних порушень у системах теплопостачання;

-    укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

-    забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

-    провести перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період за участю представників Держенергонагляду в установлені терміни згідно вимогами розділу X ППТГдоОП.

У термін до 04.07.2023 року поштою надати копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, до відповідного територіального органу Держенергонагляду в області.

Заздалегідь письмово повідомити територіальний орган Держенергонагляду щодо термінів роботи комісії з визначення стану готовності підпорядкованих теплових господарств до роботи в опалювальний період з наданням розпорядчого документа щодо затвердження складу комісії.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.
 

                      

Керівникам підприємств, установ та організацій -споживачам теплової енергії (лікувальним, дошкільним, підготовки теплових господарств    навчальним та іншим закладам соціального призначення)

                                                               щодо роботи в опалювальний період    

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі - ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2023/24 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі - ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:

-    затвердити розпорядчим документом плани організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств, що знаходяться у власності або господарському віданні (за договором), до роботи в опалювальному періоді з призначенням відповідальних осіб за їх виконання;

-    уточнити приєднані теплові навантаження, виконати перерахунок гідравлічного режиму (за необхідності);

-    забезпечити відповідність розмірів встановлених розрахункових лімітних звужувальних пристроїв, їх пломбування теплопостачальною організацією;

-    провести ремонтні та профілактичні роботи на тепловикористальних установках, теплових мережах, системах теплоспоживання у необхідних обсягах;

-    провести налагоджувальні роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах роботи систем теплоспоживання;

-    виконати    гідравлічні випробування теплових мереж, систем опалення та ГВП на щільність та міцність, провести їх промивку;

-    виконати шурфування теплових мереж або застосувати інші методи контролю їх стану з метою з'ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів;

-    відновити антикорозійне покриття та теплову ізоляцію на трубопроводах теплових мереж;

-    привести у справний технічний стан обладнання та засоби вимірювальної техніки вузлів керування, розташованих у теплових пунктах;

-    укомплектувати відповідні підрозділи обслуговувальним персоналом, провести його навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування персоналу щодо ліквідації відмов у системах теплоспоживання;

-    укомплектувати теплові пункти та робочі місця обслутовувального персоналу технічною документацією;

-    провести перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період за участю представників Держенергонагляду в установлені терміни згідно з вимогами розділу X ППТГдоОП.

Надати у термін до 04.07.2023 року поштою копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, до відповідного територіального органу Держенергонагляду в області.

Заздалегідь письмово повідомити територіальний орган Держенергонагляду щодо термінів роботи комісії з визначення стану готовності підпорядкованих теплових господарств до роботи в опалювальний період з наданням розпорядчого документа щодо затвердження складу комісії.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.
 

 

 

 

 


ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ. КОНКУРСИ.ГРАНТИ ЧЕРВЕНЬ 2023

 


Повідомлення про проведення установчих зборів

для формування складу Молодіжної ради

при виконавчому комітеті Благовіщенської міської ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Благовіщенської міської ради повідомляє, що установчі збори з обрання членів Молодіжної ради відбудуться 05 червня 2023 року о 14.00 на базі відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради, за адресою: м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 37.

Порядок денний зборів наступний:

 1. Обрання лічильної комісії установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Благовіщенськоїміської ради.
 2. Обрання голови установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Благовіщенської міської ради.
 3. Обрання секретаря установчих зборів Молодіжної ради при виконавчомукомітетіБлаговіщенськоїміської ради.
 4. Обрання складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Благовіщенської міської ради.
 5. Різне.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді подають такі документи:

            заява в довільній формі;

            біографічна довідка;

            копія паспорта громадянина України.

СКЛАД

Ініціативної групи з підготовки та проведення

Установчих зборів для формування складу молодіжної ради

при виконавчому комітеті Благовіщенської міської ради

 

Рябоконь Ольга

Вікторівна

 

 

Бобошко

Світлана Леонідівна

 

Веровенко

Юлія Вікторівна

 

Григорощук

Юлія Олегівна

 

Вчитель української мови та літератури Благовіщенського ліцею «Лідер»

(відповідальна особа)

 

Фахівець(консультант)

Благовіщенського ІРЦ

 

Практичний психолог ДНЗ «Благовіщенський професійний ліцей»

 

Фахівець(консультант)

Благовіщенського ІРЦ

 

Гуляща

Анна Юріївна

 

Довгань

Маргарита Юріївна

 

Дячок

Лілія Юріївна

 

 

Жовта

Анастасія Ігорівна

 

Зайва

Яна Анатоліївна

 

Зворська

Ірина Тарасівна

 

 

Кравець

Михайло Сергійович

 

Лисюк

Вікторія Олегівна

 

Пічкур

Владислава Романівна

 

Руденко

Анна Тарасівна

 

 

Собчик

Сильвія Міхалівна

 

Чорна

Ольга Іванівна

 

 

Педагог-організатор

Благовіщенського ліцею «Лідер»

 

Педагог-організатор

Благовіщенського ліцею «Інтелект»

 

Вчитель початкових класів Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради

 

 

Практичний психолог Благовіщенського ліцею «Інтелект»

 

Юрисконсульт відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради

 

Відділ культури, туризму та спорту

Благовіщенської міської ради

 

 

Тренер-викладач Благовіщенської ДЮСШ

 

 

Лікар-невролог

Благовіщенської міської лікарні

 

Учениця Благовіщенського ліцею»Інтелект»

 

 

Практичний психолог

Благовіщенського ЦДЮТ

 

 

Учениця Благовіщенського ліцею «Лідер»

 

 

Вчитель української мови та літератури Вільхівського ліцею імені Леоніда Васильовича Куценка Благовіщенської міської ради

 

 

Прийом документів для участі в установчих зборах проводиться

 до 02 червня 2023 року.

Запрошуємо молодих, ініціативних, креативних людей до розбудови громади!

 

До уваги всіх, хто бажає взяти участь у ІІ Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв появляє», який буде проходити  з 10 травня до 28 червня 2023 року

Засновником Фестивалю-конкурсу є Київський університет імені Бориса Грінченка, співзасновниками – Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестр народних інструментів України.

Фестиваль-конкурс проводиться серед молоді віком від 14 до 35 років. Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Мета Фестивалю-конкурсу – поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення і підтримка талановитої молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проєктах.

Фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:

Образотворче мистецтво:

 • живопис (олія, акварель, гуаш, змішана техніка, авторська техніка);
 • графіка (малюнок, ілюстрація, друковані зображення: гравюра, літографія, екслібрис, монотипія, пастель).

Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла:

- декоративно-прикладнемистецтво;

-  художні ремесла.

Фотомистецтво:

 • документальне фото;
 • художня фотографія;
 • прикладне фото(плакати, оформлення книг тощо);
 • репродукція;
 • реклама.

Вокальне мистецтво:

 • академічний вокал;
 • естрадний вокал;
 • народна пісня;
 • патріотична українська пісня;
 • авторська пісня.

Хорове мистецтво

Інструментальне виконавство:

 • обробка та варіації на теми українських пісень і танців, колаж на теми сучасних українських пісень;
 • твори українських композиторів патріотичної тематики;
 • авторські програмні твори патріотичної тематики;
 • джазові імпровізації на теми українських мелодій.

Хореографічне мистецтво:

 • класичний танець;
 • народно-сценічний танець;
 • бальний танець;
 • сучасна хореографія.

Театральне мистецтво:

 • драма;
 • музичний театр;
 • театр пантоміми;
 • ляльковий театр;
 • театральна мініатюра.

Літературна творчість:

 • поезія;
 • художня проза (оповідання, новели, есе).

Художнє слово:

 • літературно-музична композиція;
 • моновистава.

Дизайн:

 • графічний дизайн (плакат);
 • арт-дизайн.

Журналістика:

 • інформаційно-аналітичні жанри (інформаційний паблік, інтерв'ю, репортаж, стаття, огляд);
 • художньо-публіцистичні жанри (експеримент, зарисовка, стаття, есе, нарис, історія).

Медіамистецтво:

 • графічно-візуальні роботи: комп’ютерне мистецтво (кібер-арт, медіа-арт, медіаінсталяція, анімація);
 • саунд;
 • відеоролик (музичне відео (кліп), соціальна реклама, буктрейлер, відеопоезія).

Учасники Фестивалю-конкурсу можуть подавати роботи/виступи в номінаціях, не зазначених у переліку.

Порядок проведення Фестивалю:

Майбутні учасники Фестивалю-конкурсу надсилають заявку та прикріплюють свої роботи/виступи, заповнюючи гугл-форму https://forms.gle/uL2wYKK8ZiPedsJTAз 10 травня по 15 червня 2023 року.

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.

Фестиваль-конкурс проходить в один тур, онлайн.

На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.

У кожній номінації створюється журі, до якого входять діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій. Журі фестивалю переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації.

Допускається участь у Фестивалі-конкурсі аматорських колективів, окремих виконавців, хорів, вокальних ансамблів, квартетів, тріо, дуетів, солістів, сімейних ансамблів, або інших творчих об’єднань.

Обробка персональних даних учасників Фестивалю-конкурсу здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Учасники Фестивалю-конкурсу можуть виступати як в одній так і в кількох номінаціях.

Заміна репертуару після реєстрації заявки не допускається.

Усі вокальні, інструментальні номери, літературні твори виконуються напам’ять.

Критерії оцінювання поданих робіт (виступів) розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.

Переможці в номінаціях нагороджуються дипломами (I, II, III ступеня), за окремим рішенням журі – дипломами Гран-прі, спеціальними відзнаками.

Інші учасники Фестивалю-конкурсу одержують пам’ятні дипломи.

Гала-концерт та виставка робіт (презентація медіапроєктів) переможців Фестивалю-конкурсу, а також церемонія нагородження відбуваються очно за умови гарантування організаторами безпеки життя та здоров’я учасників. За інших обставин означені заходи проводяться онлайн із записом та поширенням відеоверсії на електронній сторінці Фестивалю-конкурсу.

Правова охорона та захист авторських прав щодо поданих на Фестиваль-конкурс матеріалів/робіт здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Наявність в конкурсній програмі учасника творів українських авторів є пріоритетним.

Оргкомітет Фестивалю-конкурсу

 

                                             


  Оприлюднено 24.05.2023р

Всеукраїнська акція "Єдина Україна"

 Щоб долучитися до участі у заході перейдіть за посиланням.


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Позачергове засідання двадцять дев’ятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 травня 2023 року о 9.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний двадцять дев’ятої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження Програми “Поліцейський офіцер громади” Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 2. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17.02.2023 року
  № 1510.
 3. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17.02.2023 року
  № 1509.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Ірині Павлівні.
 5. Про внесення змін до договору оренди з ПрАТ “Київстар”.
 6. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки громадянину Христичу Антону Павловичу.
 7. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Колосу Олександру Анатолійовичу.
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянкам Черпак Любові Миколаївні та Седляр Людмилі Ігорівні.
 9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянину Косарчуку Миколі Васильовичу.
 10. Про передачу в оренду земельної ділянки кадастровий номер 3525510100:02:000:0302.
 11. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.
 12. Про розгляд клопотань ТОВ “Перша гранітна компанія”.
 13. Про внесення змін до положення відділу праці та соціального захисту населення Благовіщенської міської ради.
 14. Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки.
 15. Про внесення змін до Програми “Розвитку та діяльності комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради на 2021-2025 роки.
 16. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Благовіщенської міської територіальної громади автомобіля.
 17. Про проведення електронних торгів (аукціону) щодо комплексу (танцювального майданчика).
 18. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 19. Про внесення змін у рішення міської ради від 21 травня 2021 року № 157.
 20. Про припинення діяльності Мечиславської філії Благовіщенського академічного ліцею “Лідер” Благовіщенської міської ради.
 21. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови №112-р від 18.05.2023 р. "Про скликання двадцять девятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"Квіти перемоги: стартував благодійний проєкт для українських шкіл

 

20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори благодійної ініціативи планують висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України.

 

За перший етап проєкту, у 2022 році, закуплено понад 5 млн цибулин весняних квітів, які висаджені у 10 082 навчальних закладах. До озеленення шкіл долучилися громади 119 районів із 24 областей. 

 

Важливість проєкту

Проєкт “Квіти для школи” має не лише естетичну цінність, а й важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан, знижуючи рівень стресу в дітей різного віку. Такий метод, наприклад, інтегрований у шкільну систему Нідерландів і дає гарні результати. 

Особливо запрошуємо до співпраці вчителів. Як провідники всього нового й прогресивного, як люди, що несуть світло й знання, ви можете стати амбасадорами проєкту “Квіти для школи”, аби разом з нами творити для учнів щасливе дитинство.

 

Як кожній школі зібрати 10 тис. тюльпанів?
 

 1. Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком https://flowers4school.com/.
 2. Натисніть кнопку “знайти школу”.
  У полі пошуку знайдіть свою школу і натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.
 3. Щоб швидше зібрати кошти на 10 000 цибулин для своєї школи, натисніть “Про школу” і скопіюйте посилання на цю сторінку.

  Приклад посилання:

  https://flowers4school.com/kramatorska-gimnaziya-№13-kramatorskoї-miskoї-radi-doneczkoї-oblasti/ 
 1. Поділіться посиланням на свою школу в соцмережах школи, вчителів, спільних групах випускників, батьківських комітетів та ін., щоб якнайбільше людей підтримали вашу школу і ви досягнули цілі. 

Увага: Заохочуйте всіх брати участь у цій ініціативі й переказувати кошти не лише на свій навчальний заклад, а й загалом на школи України, адже діти у прифронтових і щойно звільнених територіях як ніхто потребують краси й нашої турботи.

 

Обов’язково прочитайте всю додаткову інформацію про проєкт тут -
https://flowers4school.com/questions-and-answers/

Контактна пошта для зв`язку: [email protected]

 

 

 


ШАНУЮ ВОЇНІВ. БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

   Міністерство у справах ветеранів України до Дня памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 26 серпня 2023 року планує провести щорічний патріотичний забіг в память про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ. БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».

   Забіг є можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, подякувати за підтримати близьких наших Героїв, об’єднати ветеранів, діючих військовослужбовців, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, територіальної цілісності, вшанування пам’яті Героїв.

   Відповідальна особа за організацію забігу у Благовіщенській міській територіальній громаді:  інструктор з питань фізкультури та спорту Центру культури та дозвілля Благовіщенської міської ради Ярослав Анатолійович Олійник, тел. 0984185620.

До 30 квітня триває реєстрація на Всеукраїнський спортивний марафон «Крок», присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку

До 30 квітня триває реєстрація на Всеукраїнський спортивний марафон «Крок», присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку. Про це інформує ініціатор і засновник заходу – благодійний фонд «Відсоток Небайдужих».

Дисципліни марафону:

біг – дисципліна бігу на пропонованих дистанціях. Підтвердженням результату участі у марафоні є надсилання знімку екрану з будь-якого застосунку фіксування бігу (наприклад: Adidas Running, Nike Run Club, Runkeeper, Pacer, Strava). Участь у марафоні можлива лише на дистанції, заявленій під час подачі заявки;

велоспорт – дисципліна велозаїзду на пропонованих дистанціях. Підтвердити результат участі в марафоні можна надсиланням знімку екрану з будь-якого застосунку фіксування велозаїзду. Участь у Марафоні так само зараховують лише на дистанції, заявленій під час подачі заявки.

Правила участі у марафоні:

Крок 1. Особа, яка бажає взяти участь у марафоні, має подати заявку учасника, заповнивши форму за посиланням: https://url.molodp.org/zayavkamarathon/.

Крок 2. Після подачі заявки ознайомитись із правилами участі.

Крок 3. Згідно з правилами, учасник має виконати забіг або заїзд, відповідно до заявленої дисципліни і дистанції, та зробити знімок екрану із застосунків, зазначених в описі дисциплін вище. Список застосунків не є вичерпним.

Крок 4. Подати результат участі у формі за посиланням: https://url.molodp.org/podatyresultat/ із 6 квітня до 7 травня 2023 року, прикріпивши знімок екрану, що підтверджує подолання заявленої дистанції одним забігом/заїздом.

Крок 5. Очікувати на перемогу!

Усі кошти, залучені під час марафону, будуть передані на потреби Збройних Сил України.

Марафон налічує чотири етапи:

 • реєстрація учасників – із 6 квітня до 30 квітня;
 • реєстрація результатів участі – із 6 квітня до 7 травня;
 • оголошення результатів – 12 травня;
 • надсилання дарунків переможцям – до 31 травня.

Щоб взяти участь у марафоні необхідно виконати п’ять простих кроків:

 1. Перейти на сайт події за посиланням: https://krok.kod-natsii.com/;
 2. Сплатити благодійний внесок за участь;
 3. Заповнити форму реєстрації на участь у марафоні;
 4. Подолати забіг/заїзд відповідно до обраної дисципліни;
 5. Завантажити свій результат у форму подання результату.

Детальніші умови марафону – у його Положенні, з яким можна ознайомитись на сайті.

     

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять восьмої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 21 квітня 2023 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять восьмої сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Благовіщенської міської територіальної громади на 2023-2027 роки та затвердження Програми в новій редакції.
 3. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Благовіщенському академічному ліцею “Лідер” Благовіщенської міської ради.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки.
 5. Про створення юридичної особи – служби у справах дітей Благовіщенської міської ради.
 6. Про затвердження Програми профілактики злочинності та підтримки правоохоронних органів у Благовіщенській міській територіальній громаді на 2023 рік.
 7. Про передачу комунального майна з балансу Благовіщенського міського підприємства “Комунальник”.
 8. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади нерухомого майна.
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 03 червня 2022 року
  № 1328.
 10. Про включення об’єкта оренди до Переліку другого типу та затвердження додаткових умов оренди комунального майна Благовіщенської міської територіальної громади.
 11. Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян на території Благовіщенської міської територіальної громади.
 12. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Голованівської районної військової адміністрації на 2023 рік.
 13. Про затвердження Програми підтримки Благовіщенського сектору Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області на 2023 рік.
 14. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 15. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І перший квартал 2023 року.
 16. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І перший квартал 2023 року.
 17. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 18. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Благовіщенської міської територіальної громади.
 19. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 20. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 12.12.2022 року
  № 1436.
 21. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17.02.2023 року
  № 1530.
 22. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для продажу права оренди земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах).
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Кам’яний Брід Голованівського району Кіровоградської області.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Христофорове Голованівського району Кіровоградської області.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Петрівка Голованівського району Кіровоградської області.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Юрченко Тетяні Андріївні.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Коваль Світлані Анатоліївні.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Козубській Валентині Олександрівні.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Мельнику Валентину Петровичу.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Пісецькому Сергію Олександровичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Романенко Лілії Дмитрівні.
 32. Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки кадастровий номер 3525583600:02:000:7501.
 33. Про надання згоди на передачу в суборенду частини земельної ділянки кадастровий номер 3525510100:08:000:0109.
 34. Про відмову у виділенні земельної частки (паю) громадянці Нисинець Ользі Антонівні.
 35. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 3525580400:02:000:9013.
 36. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 3525580400:02:000:9010.
 37. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 3525580400:02:000:9012.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Загубелюку Віктору Олександровичу.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Загубелюк Вікторії Олександрівні.
 43. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки громадянину Кожухівському Олегу Юрійовичу.
 44. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки громадянину Кожухівському Юрію Петровичу.
 45. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у громадянки Агафонової Оксани Анатоліївни.
 46. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які перебувають в оренді у ПП “Омега”.
 47. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у громадянина Господінова Олександра Петровича.
 48. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525580400:02:000:9012.
 49. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525580400:02:000:9013.
 50. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525580400:02:000:9010.
 51. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Кримському Олегу Аркадійовичу.
 52. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Балкіну Василю Сергійовичу.
 53. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Наумуку Анатолію Вікторовичу.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Руденко Світлані Дмитрівні.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Малюку Петру Васильовичу.
 56. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Ткачук Руслані Станіславівні.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Коваль Аполінарії Пилипівні та Каганюку Пилипу Пилиповичу.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Гордійчук Анні Валеріївні та Лобчинській Розі Дмитрівні.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Лихенко Наталії Василівні, Лихенку Олександру Михайловичу, Бобурко Лілії Володимирівні та Лагуті Олені Володимирівні.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Ліщинському Володимиру Михайловичу.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та відмову у передачі у власність земельної ділянки громадянці Скалій Надії Анатоліївні.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Дидикало Ганні Олексіївні.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Чаплінському Яну Анатолійовичу.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Сопільняку Миколі Миколайовичу.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Юсіпішеній Тетяні Вікторівні.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Кравчук Катерині Петрівні.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Сакал Любові Степанівні.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Запорожець Надії Іванівні.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та відмову у передачі у власність земельної ділянки громадянці Незенко Оксані Віталіївні.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Білоус Оксані Миколаївні.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Бурлаці Мирославі Олегівні.
 72. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Бирлівському Володимиру Сергійовичу.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Блідару Миколі Олексійовичу.
 74. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови №79-р від 11.04.2023 р. "Про скликання двадцять восьмої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Про вжиття заходів у період нересту водних біоресурсів

        Затверджено терміни заборони добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) у період нересту та визначено місця масового нересту (додаються) водних біоресурсів (нерестовища).

                Заборона на лов (добування) водних біоресурсів здійснюється у весняно-літній період природного відтворення (нересту) на водних об'єктах Кіровоградської області, на Кременчуцькому та Кам'янському водосховищах в межах Кіровоградської області (включаючи першу та останню дату), а саме:

              у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) - з 01 квітня по 20 травня 2023 року; у всіх водосховищах - з 01 квітня по 09 червня 2023 року; у придаткових водоймах - з 01 квітня по З0 червня 2023 року. Любительське і спортивне рибальство у період весняно-літньої заборони проводиться відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19 вересня 2022 року № 700 (із змінами), https://zakon.rada.gov.uа/laws/show/z1412-22#Text

                ПЕРЕЛІК

меж нерестовищ у період нересту на рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) Кіровоградської області в районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Кіровоградській області

Річки:

заплави р. Синюха від смт. Вільшанка вниз до Червонохутірської ГЕС;

заплава р. Південний Буг від залізничного мосту вниз до рятувальної станції м. Гайворон;

заплава р. Бешка нижче за течією від автомобільного мосту (шлях Кропивницький - Олександрія) до греблі;

заплава р. Сугоклея на відстані 1 км вище від греблі, в районі м. Бобринець;

заплава р. Інгул на південь від с. Інгульське (на відстані 2 км);

заплава р. Велика Вись в межах від с. Кам'янка до с. Мартоноша Новоукраїнського (Новомиргородського) району.

Кам'янське водосховище:

Плавні (правий берег) - від меж міста Світловодська до дамби оз. Плоське вниз по течії;

Успенські плавні від траверзу порту Горішні Плавні вниз по течії до Дереївського кар'єру;

Дереївські плавні (правий берег) - від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до фарватеру;

Куцеволівські плавні (правий берег) - від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до фарватеру.

Кременчуцьке водосховище:

Андрусівська затока (Олександрійський (Світловодський) район). Площа затоки - 50 га, з них мілководдя - 27 га;

Цибульницька затока - від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник;

500-метрова акваторія навколо островів з групи "Кінських";

500-метрова акваторія навколо острова "Воронівка";

500-метрова акваторія навколо островів "Лисячий" та "Павлюки".

 

 

 

 


           

У порядку, передбаченому законодавством України, Благовіщенська міська рада повідомляє, що готуються документи та буде подано заяву до Ульяновського районного суду Кіровоградської області про визнання спадщини відумерлою (в тому числі земельної ділянки) після сметрі Бойко Лідії Трифонівни (померла 24.01.2013 р.), яка проживала за адресою: вул. Мічуріна, буд. 58, кв. 12, с. Новоселиця, Голованівський район, Кіровоградська область.

У випадку наявності спадкоємців померлої просимо повідомити Благовіщенську міську раду за адресою: вул. Промислова, буд. 23/54, м. Благовіщенське, Голованівський р-н, Кіровоградська обл., 26400.

********************************************************************

У порядку, передбаченому законодавством України, Благовіщенська міська рада повідомляє, що готуються документи та буде подано заяву до Ульяновського районного суду Кіровоградської області про визнання спадщини відумерлою після смерті Книшук Єфросинії Євтихіївни (померла 06.03.2014р.), яка проживала за адресою: вул. Вишнева, буд. 4,  с. Вільхове, Голованівський район, Кіровоградська область ;

У випадку наявності спадкоємців померлої просимо повідомити Благовіщенську міську раду за адресою: вул. Промислова, буд. 23/54, м. Благовіщенське, Голованівський р-н, Кіровоградська обл., 26400.

***********************************************************************

У порядку, передбаченому законодавством України, Благовіщенська міська рада повідомляє, що готуються документи та буде подано заяву до Ульяновського районного суду Кіровоградської області про визнання спадщини відумерлою після сметрі Ільїна Миколи Йосиповича (помер 05.02.2019 р.) який проживав за адресою: вул. Лесі Українки 51/1, м. Благовіщенське, Голованівський район, Кіровоградська область.

У випадку наявності спадкоємців померлого просимо повідомити Благовіщенську міську раду за адресою: вул. Промислова, буд. 23/54, м. Благовіщенське, Голованівський р-н, Кіровоградська обл., 26400.

           


 

Сьогодні українці продовжують працювати в умовах війни, під звуки сирен та обстрілів. Не виключення і робота з людьми з інвалідністю – складна, непопулярна, але така необхідна для створення інклюзивного суспільства в Україні.

За підтримки Херсонської обласної державної адміністрації Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».Мета конкурсу– популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

За результатами Конкурсу буде визначено найкращих організаторів інклюзивних практик та створено збірник, у який увійдуть всі практики, які візьмуть участь у Конкурсі.

Учасникам потрібно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/v26QqjN22MLfrzUw9 та надіслати фото-, відеоматеріали до 31 травня 2023 року на електронну адресу: [email protected]

Положення про конкурс додається.

Додаткова інформація про конкурс на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv


                           ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ. КОНКУРСИ. ГРАНТИ КВІТЕНЬ 2023

  Стартувала Всеукраїнська акція «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення. Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

Запрошуємо до участі у заході. Детальніша інформація про проєкт за посиланням.

Програма 2023 року оновлена і розрахована на 14 днів онлайн-навчання.

Старт проєкту 3 квітня, а зареєструватися можна за посиланням.

 


                                   ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

  Субєкти господарювання мають можливість подати на реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази субєкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки через «Портал електронних послуг ДСНС» e-services.dsns.gov.ua. та порталу «ДІЯ» diia.gov.ua. Для отримання (замовлення) зазначеної послуги необхідно лише мати ЕЦП (електронний цифровий підпис) та доступ до мережі Інтернет.

 


СТАРТУВАВ XVІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРС «МОЇ ПРАВА: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки. Протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України.

Організатори конкурсу запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Також до участі запрошуються неповнолітні, що перебувають у закладах виконання покарань.

В цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Малюнки розглядатимуться за кількома номінаціями:

· молодша група. (Діти, віком від 6 до 10 років)

· середня група. (Діти, віком від 11 до 14 років)

· старша група. (Діти, віком від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року)

· спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо.

· спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. Співорганізатором даної номінації виступає: Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації».

· спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім'ї, при оголошені переможця у даній номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт.

· спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.

· спеціальна номінація «Захист прав дітей на Донеччині». До участі у даній номінації запрошується діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі. Співорганізатором даної номінації виступають: ВПО Хаб Донецької області, Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», Молодіжний центр м. Курахове «380 volt».

· спеціальна номінація «Незламна нація». До участі у даній номінації запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва. Співорганізатором даної номінації виступає: Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

· спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

· спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – [email protected]https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter; голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович, 0955031091.


                                                         

 

 

 


У територіальному управлінні Служби судової охорони у Кіровоградській області

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на заміщення вакантних посад.


На службу запрошуються чоловіки та жінки віком від 18 років, бажано із досвідом роботи в силових структурах, службі в армії, участі АТО/ООС.
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсі на посади:
- контролер І категорії для охорони Ульяновського районного суду Кіровоградської області – 1 посада;
- контролер ІІ категорії для охорони Ульяновського районного суду Кіровоградської області – 2 посади;

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://kr.court.gov.ua/tu12/kr_sso/20
Документи кандидатів для участі в конкурсі приймаються з 06 по 17 березня 2023 року (щоденно з 08.00  до 17.00, перерва на обід з 13.00 до 13.45) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 33, територіальне управління Служби судової охорони у Кіровоградській області, кабінет № 306. Електронною поштою на адресу: [email protected] (цілодобово).
Практичний етап конкурсу відбудеться 21 березня 2023 року.
За додатковою інформацією просимо звертатись за телефоном (095) 71 04 603.

  Оприлюднено  07. 03.2023 р.

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновлення України,   створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності. Подія об’єднує тисячу […]

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновлення України,   створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Подія об’єднує тисячу спікерів, відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній фейсбук сторінці організаторів facebook.com/letsdoitukraineeco

Форум відбудеться у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на фейсбук, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. Підписуйтесь та активно долучайтесь.

Реєструйтеся за посиланням  до 17 березня 2023 року включно. 

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано 21 березня в новинах на сайті letsdoitukraine.org.

«Уже дев’ятий рік поспіль Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку дає нашому молодому поколінню можливість поспілкуватися з експертами усіх рівнів та у різних сферах. Це саме та подія, яка допомагає у формуванні актуальної молодіжної соціальної політики. У 2022 році, попри війну, форум охопив 8857 глядачів та об’єднав найкращих спікерів з усіх куточків України, серед яких Державний Секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Президент міжнародного руху «Let’s Do It World»  Хейді Солба, Заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко та інші. Не пропустіть свій шанс отримати колосальний досвід, дізнатися багато корисної інформації та почерпнути натхнення. Відновимо Україну разом, приєднуйтесь» – зазначає лідерка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Ставте нагадування в календарі,  приєднуйтесь до Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, активно долучайтесь до прямої трансляції на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco, обирайте організації з якими бажаєте взаємодіяти та розвиватись. Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Усі записи будуть збережені.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Слідкуйте за новинами на сайті letsdoitukraine.org. 

 


Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

В повідомленні про намір міститься загальна інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості, а саме:

- повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю  "ІНЧЕР" (ТОВ "ІНЧЕР");

- ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 42556531;

- місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Халаменюка, 8, офіс 526;                      тел.: 066 299 44 59; [email protected];

- місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 26421, Кіровоградська область, Благовіщенський район, с. Станіславове, вул. Наумова, 151 (26421, Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська територіальна громада, с. Станіславове, вул. Наумова, 151);

- мета отримання дозволу на викиди: дотримання  вимог статті 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" АЗС № 146;

- відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: АЗС № 146 не підпадає під вимоги Закону України "Про оцінку впливу на довкілля";

- загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): основний вид діяльності ТОВ "ІНЧЕР", згідно з КВЕД – роздрібна торгівля пальним.

Виробничий процес на АЗС № 146 має за мету ‒ приймання, зберігання, розлив нафтопродуктів та скрапленого вуглеводневого газу, а також вироблення електроенергії при її аварійному відключені.

Основна продукція, яка випускається ‒ відсутня.

Основною сировиною, що використовується бензин А-95 ENERGY ‒  38,48 т/рік (52 м.куб./рік), бензин А-95 ‒ 128,76 т/рік (174 м.куб./рік), бензин А-92 ENERGY ‒ 251,6 т/рік (340 м.куб./рік), дизельне паливо ДП ENERGY ‒ 391,0 т/рік (460 м.куб./рік); скраплений вуглеводневий газ ‒ 218,9 т/рік (398 м.куб./рік).

Основним обладнанням (устаткуванням), що приймає участь у технологічному процесі є:

- резервуар підземний двостінний односекційний місткістю 25 м.куб. (А-95 ENERGY) ‒ 1 шт.;

- резервуар підземний двостінний односекційний місткістю 25 м.куб. (А-92 ENERGY) ‒  1 шт.;

- резервуар підземний двостінний односекційний місткістю 25 м.куб. (А-95) ‒ 1 шт.;

- резервуар підземний двостінний односекційний місткістю 25 м.куб. (ДП ENERGY) ‒ 1 шт.;

- колонка паливороздавальна Dresser Wayner C 44-44 U, продуктивністю 40 л/хв ‒ 2 шт.;

- колонка паливороздавальна Dresser Wayner C 11-21 SAT-U, продуктивністю 80 л/хв ‒ 1 шт.;

- резервуар місткістю 9,96 м.куб. (СВГ) ‒ 1 шт.;

- колонка газороздавальна Астра 2-09 продуктивністю 35 л/хв ‒ 1 шт.

Допоміжним обладнанням (устаткуванням): дизель-генератор MOSA GE 2000 HBS номінальною потужністю 14,5 кВт. 

- відомості щодо видів та обсягів викидів: на об’єкті визначений обсяг викидів в кількості 2,450165480455т/рік, а саме: ізопропілбензол (кумол) – 0,011092863385, вуглеводні гpаничні С12-С19 (розчинник РПК-265 П та інш.) – 0,988196303, бензол –0,004334712, ксилол – 0,002561222, толуол – 0,004684306,  сірководень(H2S) – 0,00004007407, пропан – 0,3726, бутан – 0,5589, сажа – 0,000016, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,0068,  азоту(1) оксид (N2O) – 0,00002, сірки діоксид – 0,00063,   оксид вуглецю – 0,00027, вуглецю діоксид – 0,5, метан – 0,00002;

- заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до третьої групи об’єктів (об’єкти, які не мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватись найкращі доступні технології та методи керування), тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розробляються і не потребують виконання;

- перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до третьої групи об’єктів, перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин відсутні, тому заходи щодо скорочення викидів не розробляються і не потребують виконання, природоохоронні заходи щодо скорочення викидів відсутні;

- відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають та дотримуються всіх установлених вимог чинного законодавства України.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди з питань охорони навколишнього природного середовища можуть надсилатися до Кіровоградської обласної військової адміністрації на адресу: 25006, м. Кропивницький–06, пл. Героїв Майдану, 1; тел. 24-17-25, е-mail: [email protected].

Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування повідомлення в місцевих друкованих засобах масової інформації (02 лютого 2023 року).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ. КОНКУРСИ.ГРАНТИ БЕРЕЗЕНЬ 2023

До  уваги мешканців та гостей Благовіщенської міської  територіальної громади, суб’єктів господарювання, які здійснюють операції та ведуть діяльність з прийому металобрухту, металобрухту чорних та кольорових металів

    На виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 10  лютого 2023 року №137-р «Про введення в дію рішення ради оборони області від 09 лютого 2023 року №1 Про припинення приймання суб’єктами господарювання Кіровоградської області, які здійснюють операції та ведуть діяльність з прийому металобрухту, металобрухту чорних та кольорових металів а саме: гільз зі сплавів кольорових металів, елементів ракет і боєприпасів, вузлів та агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, що утворилося внаслідок ведення бойових дій, на період воєнного стану», відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи наказ Командувача військ оперативного командування "Південь" від 28 січня 2023 року 1/462 ,

                                           ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

 приймати металобрухт чорних та кольорових металів, а саме:

 • гільз зі сплавів кольорових металів;
 • елементів ракет і боєприпасів;
 • вузлів та агрегатів машин, кораблів, плавзасобів;
 • військової техніки та іншого військового майна, що утворилися внаслідок ведення бойових дій.

Шановні жителі м. Благовіщенське! 

У зв’язку з поривом водопроводу по вул. Лесі Українки, 19.02.2023 р. з 16:00  буде відсутнє водопостачання у західній частині міста, крім вулиць Калинова та Богдана Хмельницького.  

Просимо забезпечити себе водою на період ремонтних робіт та приносимо вибачення через тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння.

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять cьомої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 17 лютого 2023 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенськогобудинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний двадцять сьомої сесії восьмого скликання:

 1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадської безпеки і порядку у 2022 році.
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту про виконання Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради” за 2022 рік.
 3. Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу закладів охорони здоров’я на баланс БМП “Комунальник”.
 4. Про надання дозволу на списання автомобіля.
 5. Про умови оплати праці головного лікаря КНП “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради Семка Леоніда Михайловича.
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту про виконання Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” за 2022 рік.
 7. Про звіт начальника відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради за
  2022 рік.
 8. Про затвердження Програми розвитку освіти Благовіщенської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
 9. Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу закладів освіти громади на баланс Комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради.
 10. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 травня 2021 року № 157.
 11. Про передачу комунального майна.
 12. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 13. Про хід виконання програм, термін дії яких закінчився у 2022 році.
 14. Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської ради на 2023 рік.
 15. Про звіт начальника відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради за 2022 рік.
 16. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.12.2020 р. № 14 “Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Благовіщенської міської ради”.
 17. Про звіти постійних комісій Благовіщенської міської ради.
 18. Про звіт начальника управління фінансів та економічного розвитку Благовіщенської міської ради за 2022 рік.
 19. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 20. Про звіт про використання коштів резервного фонду Благовіщенської міської територіальної громади за 2022 рік.
 21. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2022 рік.
 22. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 23. Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території громади.
 24. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 25. Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельні ділянки.
 26. Про вилучення земельної ділянки у громадянина Довгошеї Ярослава Івановича.
 27. Про вилучення земельної ділянки у громадянина Загубелюка Олександра Анатолійовича.
 28. Про розгляд заяви громадянина Добровольського Станіслава Людвиговича.
 29. Про розгляд заяви громадянки Дзюбар Лідії Пилипівни.
 30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ Агрофірма “Нива”.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Ходаку Петру Федоровичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “НУБІС.ЕНЕРДЖІ”.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Загубелюк Вікторії Олександрівні.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Загубелюку Віктору Олександровичу.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чирко Володимиру Андрійовичу.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Павлу Миколайовичу.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Юрію Миколайовичу.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Тетяні Борисівні.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Поступайло Володимиру Олександровичу.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Олесі Анатоліївні.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Маковійчуку Вадиму Дмитровичу.
 42. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Драгомарецькому Сергію Сергійовичу.
 43. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ “Укртелеком”.
 44. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ “ЄВРОСЕРВІС – ПЛЮС”.
 45. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Седляр Людмилі Ігорівні.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Кам’яна Криниця по вул. Центральна, 133а.
 47. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
 48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 49. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
 50. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ “лайфселл”.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Куліковському Сергію Анатолійовичу та Магасу Тарасу Івановичу.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення іншого земельного сервітуту.
 53. Про поновлення договору оренди землі з ТОВ “Ю.БІС.Енерджі”.
 54. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Пацалюком Василем Олексійовичем.
 55. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Чарторійському Валерію Володимировичу.
 56. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Солтику Миколі Миколайовичу.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення земельної ділянки.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бурдейному Ігорю Миколайовичу.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Кравцовій Галині Павлівні.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ярині Ользі Ігорівні.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Мітіній Світлані Максимівні.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Швець Любові Володимирівні.
 63. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Коцубальській Любові Григорівні.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бондарю Дмитру Сергійовичу.
 65. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Іграку Олександру Сергійовичу.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Свердликовській Маргариті Олександрівні.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Остап Діані Іванівні.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Фесюк Альоні Віталіївні.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Поліщук Катерині Василівні.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Красоті Світлані Борисівні.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Валіцькому Богдану Федоровичу.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Чорнобаю Володимиру Андрійовичу.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Белінському Ігорю Леонідовичу.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Заїці Ігорю Михайловичу.
 75. Про втрату чинності рішення Благовіщенської міської ради від 09.04.2021 року
  № 105.
 76. Про звіт Благовіщенського міського голови за період 2021-2022 року.
 77. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 03 лютого 2023 року №19-р "Про скликання двадцять сьомої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Оприлюднено 10.02.2023 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

Фізична особа-підприємець Фіцура Роман Романович (скорочено ФОП Фіцура Роман Романович) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами по автозаправній станції (АЗС).

Індивідуальний податковий номер: 3676104110.

Юридична адреса суб’єкта господарювання: 55104, Миколаївська обл., Первомайський рн., смт. Криве Озеро, вул. Нижнє - Устрікська, 3; контактний номер телефону (097)9651768,               e-mail: [email protected].

Фактичне місцезнаходження об’єкта: 26400, Кіровоградська область, Голованівський район, м. Благовіщенське, вулиця Героїв України, 48-Б.

Метою отримання дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря – є дослідження складу та об’ємів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел діючої АЗС ФОП Фіцура Роман Романович та складання звіту з інвентаризації викидів в зв’язку зі зміною суб’єкта господарювання АЗС. 

Експлуатація ФОП Фіцура Роман Романович АЗС не вимагає отримання висновку з оцінки впливу на довкілля, відповідно до вимог Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" від 23.05.2017 р. № 2059-VIII.

АЗС ФОП Фіцура Роман Романович відноситься до стаціонарних автозаправних станцій, які призначені для заправки транспортних засобів нафтопродуктами (ДП, бензин А-95 та А-92).

На АЗС здійснюються наступні технологічні операції:

 • приймання нафтопродуктів з автомобільних цистерн в резервуари;
 • зберігання нафтопродуктів;
 • заправка нафтопродуктами (ДП та бензин) автотранспортних засобів через паливороздавальні колонки.

Від даного об’єкта в атмосферу виділяються наступні забруднюючі речовини: сірководень – 0,0000012492 т/рік, вуглеводні арматичні – 0,0000006648 т/рік, бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець) – 0,8035 т/рік, вуглеводні насичені с12-с19 (розчинник рпк-26611 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець) – 0,0004432 т/рік.

АЗС ФОП Фіцура Роман Романович належить до третьої групи – це об'єкти, які не беруться на державний облік і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

На території об’єкта, що розглядається, відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин (основні джерела). Джерела викидів, що розглядаються, відносяться до інших джерел викидів. 

На об’єкті  підприємства не планується впровадження заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тому що на даний час не має перевищень встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел», встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. 

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном (097)9651768 або до розробника документів (066)4652280.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом 30 календарних днів з дати публікації повідомлення)  Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 тел.:(0522)24-17-25, е-mail: [email protected]

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ  КОНКУРСИ.ГРАНТИ ЛЮТИЙ 2023

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

З метою ознайомлення та отримання пропозицій з боку громадськості, Благовіщенська міська рада інформує про розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 02 грудня 2022 року № 941-р «Про розроблення проекту програми комплексного відновлення Кіровоградської області на 2023-2025 роки», а також  надає презентаційні матеріали щодо організації її розроблення.

Збір пропозицій громадськості до проекту Програми триває не менше 5 (п’яти) місяців від дня оприлюднення цього розпорядження на сайті Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації №941-р від 02 грудня 2022 року «Про розроблення проекту програми комплексного відновлення Кіровоградської області на 2023-2025 роки»

Презентаційні матеріали "ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗРОБКИ ПРОГРАМИ КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2023-2025 РОКИ"

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 20 січня 2023 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять шостої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік;
 2. Про передачу комунального майна Комунальному  підприємству “Комсервіс” Благовіщенської міської ради;
 3. Про затвердження Програми відшкодування Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” різниці в тарифах на послугу з вивезення рідких побутових відходів на 2023 рік;
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифами, встановленими в економічно обґрунтованому розмірі на опалювальний період 2022/2023 років, та такими, які фактично застосовувалися в опалювальному періоді 2022/2023 років на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Благовіщенської міської територіальної громади, які надаються ПП “АВКУБІ”;
 5. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 18 січня 2023 року №4-р "Про скликання двадцять шостої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір суб’єкта господарювання отримати дозвіл на викиди

Сільськогосподарський виробничий кооператив «МИР» (юридична адреса: Україна, 26432, Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська територіальна громада, с. Богданове, вул. Божка, 54) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для майданчиків розташованих за адресами: Україна, 26432, Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська територіальна громада, с. Богданове, вул. Польова, 1 та вул.. Божка, 54.

Даний об'єкт спеціалізується на змішаному сільському господарстві. При здійсненні виробничої діяльності здійснюється очищення зерна на ЗАВ – 40 та ЗАВ -20, виробляється олія, використовуються металообробні верстати, проводяться зварювальні роботи, опалення приміщення охорони здійснюється буржуйкою, опалення приміщення контори здійснюється твердопаливним котлом, у якості палива використовують відходи деревини, зберігання зерна здійснюється в зерноскладах, заправка транспорту здійснюється на АЗС.

Забруднюючі речовини, після проведення розрахунків розсіювання, не перевищують гранично допустимі концентрації.

Сумарні максимальні викиди (т/рік) зі стаціонарних джерел забруднення навколишнього середовища складуть: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,416897; вуглеводні граничні - 0,03430294, амілени (суміш ізомерів) - 0,009015035; бензол - 0,000200349; ксилол - 0,0000410716; толуол - 0,000098162; залізо та його сполуки - 0,00063; манган та його сполуки - 0,000029; оксид вуглецю - 0,038248; оксиди азоту - 0,026098; кремнію діоксид аморфний - 0,00007; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень - 0,00005; фториди добре розчинні неорганічні - 0,00022; фториди погано розчинні неорганічні - 0,00011; сірки діоксид - 0,00745; метан - 0,000997; ртуть - 0,0000000027; акролеїн – 0,0000034; аміак – 0,000000047; діметиламін – 0,000000098; кислота валеріанова – 0,00000039; альдегід пропіоновий – 0,00011; кислота капронова – 0,000066; азоту оксид - 0,0006627; діоксид вуглецю – 16,6.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують нормативів граничнодопустимих викидів, установлених законодавством. Використані технології не впливають негативно на навколишнє соціальне і техногенне середовище.

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном (066) 831 61 17 або до розробника документів (066) 218 49 03.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб’єкта господарювання просимо надсилати до Кіровоградської обласної військової адміністрації на адресу: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв майдану, 1, тел. (0522) 24 17 25, e-mail: ekologkr2019@gmail.com.

Зауваження приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті (12 січня 2023 року).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

КОНКУРСИ.ГРАНТИ СІЧЕНЬ 2023

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір отримати дозвіл на викиди

Фермерське господарство «Зосим» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для діючого виробничого майданчика.

Популярне резюме.

Адреса підприємства: Україна, 26423, Кіровоградська обл., Голованівський р-н, Благовіщенська ТГ, с. Новоселиця, вулиця Чехова, будинок 12А.

Основним видом діяльності підприємства є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

 Майданчик впливає на атмосферне повітря за наступними факторами: за рахунок викидів продуктів згорання деревини, пересипки та зберігання зернових культур, випаровування дизельного пального в процесі його зберігання і заправки автотранспорту.

Від даного майданчика підприємства максимальні сумарні викиди забруднюючих речовин зі стаціонарних джерел забруднення навколишнього середовища складуть:

Азоту діоксид – 0.0018 т/рік; Ангідрид сірчистий  - 0.002 т/рік; Сірководень – 0.0000000036 т/рік, Вуглеводні насичені с12-с19 - 0.0000012827 т/рік; Вуглецю оксид  - 0.0024 т/рік; Метан  - 0.00015 т/рік; Речовини у вигляді твердих суспендованих часток недиференційованих за складом  - 0.020009 т/рік; Азоту (1) оксид -            0.00012 т/рік; Вуглецю діоксид  - 2.964т/рік; Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0.001т/рік.

Залпові викиди відсутні.

На підприємстві не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.

Дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин  в атмосферне повітря встановлені у відповідності з наказом Мінприроди від 27.06.2006 № 309 з врахуванням комбінованого підходу регулювання викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами. Проведений аналіз відповідності фактичних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря встановленим законодавчим вимогам в розрізі виробничих, технологічних процесів і устаткування свідчить про те, що викиди всіх забруднюючих речовин відповідають встановленим нормативам тому негативного впливу на елементи навколишнього середовища даний майданчик не чинитиме і не вплине на санітарно-гігієнічну ситуацію в зоні постійного проживання населення. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розроблялись.

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном  (067) 46-81-751 або до розробника документів (066) 465-22-80.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом місяця з дати публікації повідомлення)  Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 телефон 8 (0522) 24-17-25 , е-mail: ekologkr2019@gmail.com

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір суб'єкта господарювання отримати дозвіл на викиди

ТОВ "ІНЧЕР" (юридична адреса: 39600, Полтавська область, м. Кременчук,   вул. Халаменюка, 8, офіс 526)  повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для АЗС № 146, розташованого за адресою: 26421, Кіровоградська область, Благовіщенський район, с. Станіславове, вул. Наумова, 151 (26421, Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська територіальна громада, с. Станіславове, вул. Наумова, 151).

Основний вид діяльності, згідно з КВЕД, роздрібна торгівля пальним.

Об'єкт АЗС № 146 ТОВ "ІНЧЕР" відноситься до стаціонарних автозаправних станцій (АЗС), що призначені для заправки транспортних засобів нафтопродуктами та скрапленим вуглеводневим газом (СВГ).

Виробничий процес має за мету ‒ приймання, зберігання, розлив нафтопродуктів та скрапленого вуглеводневого газу, а також вироблення електроенергії при його аварійному відключені.

Викиди забруднюючих речовин: ізопропілбензол (кумол) – 0,011092863385, вуглеводні гpаничні С12-С19 (розчинник РПК-265 П та інш.) – 0,988196303, бензол –0,004334712, ксилол – 0,002561222, толуол – 0,004684306,  сірководень(H2S) – 0,00004007407, пропан – 0,3726, бутан – 0,5589, сажа – 0,000016, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,0068,  азоту(1) оксид (N2O) – 0,00002,  сірки діоксид – 0,00063,   оксид вуглецю – 0,00027,  вуглецю діоксид – 0,5, метан – 0,00002.

Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачаються у зв’язку з тим, що максимальні масові концентрації забруднюючих речовин не перевищують нормативи ГДВ забруднюючих речовин із стаціонарних джерел.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб'єкта господарювання просимо надсилати до Кіровоградської обласної військової адміністрації на адресу: 25006, м. Кропивницький–06, пл. Героїв Майдану,1, тел. 24-17-25, е-mail: [email protected]

Зауваження приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті (15 грудня 2022 р.).

_________________________________________________________________________________

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 21 грудня 2022 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять четвертої сесії восьмого скликання:

1.  Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік;

2. Про організацію харчування в закладах освіти Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік;

3. Про надання згоди на списання твердопаливного котла Кам´янокриничанській  гімназії Благовіщенської міської ради;

4. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради на 2022 рік;

5. Про затвердження  фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради на 2023 рік;

6. Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської  ради  на 2023 рік;

7. Про внесення змін до Програми підтримки  Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської  міської  ради” на 2022 рік;

8. Про затвердження  Програми підтримки комунального некомерційного підприємства. “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на 2023 рік;

9. Про  внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської  міської  ради” на 2022 рік;

10. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на 2023 рік;

11. Про передачу комунального майна Комунальному  підприємству  “Комсервіс” Благовіщенської міської ради;

12.  Про списання основних засобів, інших необоротних  матеріальних активів, які знаходяться на балансі Благовіщенської  міської  ради;

13. Про цільову Програму заходів національного спротиву, підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони  Благовіщенської міської ради на 2023-2024 роки;

14. Про продовження договору оренди комунального майна з КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР”;

15. Про включення КНП “Кіровоградський обласний фтизіопульмологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради” до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади;

16. Про включення Кіровоградської обласної організації Товариство Червоного Хреста України до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади;

17. Про зняття статусу службового житла з квартири №8 за адресою: вул. Гагаріна, буд. 25 а, м. Благовіщенське та надання дозволу гр. Яремчук А. Г. на приватизацію квартири;

18. Про План роботи Благовіщенської міської ради  на 2023 рік;

19. Про присвоєння Благовіщенському міському голові чергового рангу  посадової особи місцевого самоврядування;

20. Про затвердження  структури Благовіщенської міської ради та затвердження структур її виконавчих органів у новій редакції;

21. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови та рішень виконавчого комітету Благовіщенської міської ради;

22. Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік;

23. Про припинення договорів оренди землі з АТ “Укртелеком”;

24. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року №1053;

25. Про розгляд заяви громадянина Драгомарецького Сергія Сергійовича;

26. Про розгляд заяви ТОВ “Нікспецтранс Техно”;

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду право оренди на які набувається на аукціоні;

28. Про затвердження технічних документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок;

29. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду;

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”;

31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ “Родина”;

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду МП ТЕП “КАВІА”;

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “НУБІС.ЕНЕРДЖІ”;

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”;

35.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Жовтому Віктору Віталійовичу;

36. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Приємській Олександрі Іванівні;

37. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 06.10.2022 року № 1389;

38. Про внесення змін до договору оренди землі;

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянці Кузь Ніні Вікторівні;

40. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні громадянина Кулика Василя Миколайовича;

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Кам’яна Криниця по вул. Центральна, 133А;

42. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі;

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення земельної ділянки громадянці Бойко Катерині Пилипівні;

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дідуру Роману Васильовичу;

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту;

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки;

47. Про припинення договору оренди землі з приватним підприємством “Омега”;

48. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП “Омега”;

49. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Рижук Олені Валеріївні;

50. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянці Голобородько Валентині Дмитрівні;

51. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянці Авдєєвій Світлані Михайлівні;

52. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Сусло Олегу Андрійовичу;

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Петренку Валерію Васильовичу;

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Мариньосі Віталію Михайловичу;

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Григоренку Михайлу Сергійовичу;

56.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Мачку Денису Олеговичу;

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Божко Світлані Володимирівні;

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Пастух Вірі Степанівні;

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Віліулаєву Сергію Вадимовичу;

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Дудучаві Миколі Джумберовичу;

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Єрмоліну Геннадію Вікторовичу;

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Приємському Владиславу Вікторовичу та Приємській Яніні Вікторівні;

63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ковбель Світлані Іванівні;

64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Корінній Валентині Володимирівні;

65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Русавському Олександру Михайловичу та Грицишиній Аллі Олександрівні;

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Тімановській Любові Петрівні;

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Процьку Олександру Івановичу;

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Цимбалістій Світлані Григорівні;

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Маковійчук Тамарі Григорівні;

70.  РІЗНЕ

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 09 грудня 2022 року №214-р "Про скликання двадцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ. КОНКУРСИ. ГРАНТИ. ГРУДЕНЬ 2022 РОКУ

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 листопада 2022 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

 Порядок денний двадцять третьої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Благовіщенської міської ради на 2023 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 18 листопада 2022 року №201-р "Про скликання двадцять третьої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Увага конкурс! Всеукраїнський проєкт "Мішечок"

Війна триває, проте свідоме молоде покоління українців турбується про чисте  майбутнє та закладає фундамент для екологічного відновлення нашої країни. Як стати екогероєм, читайте далі.

Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує долучитися до перемоги на екологічному фронті та стати частиною руху ековідповідальних громадян. Шийте багаторазові торбинки, користуйтесь в побуті, надихайте своїми діями оточуючих  та вигравайте призи.

Кожен український школяр та його родина вже сьогодні може стати на шлях екосвідомості та врятувати свою країну та планету від катастрофи – тотального забруднення пластиком.

Мета – поширення екозвички користуватись багаторазовими торбинками та відмови від поліетилену, таким чином зменшити негативний вплив на навколишнє середовище починаючи зі своєї родини.

З 5 по 25 листопада 2022 року організатори закликають шити екомішечки для користування в повсякденному житті.

До участі в проєкті запрошуються активні учні та їх родини з усіх областей в Україні та закордоном.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями.

Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням до 25 листопада 2022 року.

«Будьте активними, креативними та екологічно відповідальними. Шийте мішечки, користуйтесь ними в побуті, діліться в соціальних мережах. Можливо, саме ваш мішечок стане трендом, який підхоплять українці та жителі планети Земля», – коментує Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всеукраїнського проєкту «Мішечок»

Умови участі дуже прості: пошити мішечки, зробити фото або відео створеного мішечка, опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок й відмітити сторінки організаторів:

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco

https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld

https://www.instagram.com/letsdoitukraine

https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld

Такі роботи будуть  автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків.

Переможців оголосять 30 листопада 2022 року в новинах на сайті schoolrecyclingworld.org.

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається в рамках реалізації довгострокового всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та за підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Нагадаємо, що у 2020 році учасники проєкту разом пошили 18 441 мішечків, а у 2021 році за один навчальний тиждень 21 873 учасники з 24 областей, пошили 47 269 мішечків. якими й дотепер користуються в повсякденному житті.

Рекомендуємо підписатись  на сторінки організаторів та слідкувати за перебігом конкурсу. Долучайтеся до проєкту, поділіться результатами зі своїми друзями в соціальних мережах.

Екологічно відповідально до Перемоги!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ КОНКУРСИ.ГРАНТИ ЛИСТОПАД/2022

Зверніть увагу!

   Прийнято Закону України «Про внесення зміни до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» №2599-ІХ від 20.09.2022 р., яким передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 р., звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час віськового стану

Питання, які виносяться на розгляд 22 сесії Благовіщенської міської ради

 1. Про затвердження цільової соціальної програми “Шкільний автобус” на 2022-2025 роки.
 2. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 03 лютого 2021 року № 72.
 3. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності та погодження наміру щодо передачі комунального майна  в оренду.
 4. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради.
 5. Про виведення клубних закладів з базової мережі місцевого рівня закладів культури Благовіщенської міської ради.
 6. Про внесення змін до “Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в Благовіщенській школі мистецтв”.
 7. Про внесення змін та доповнень до цільової Програми щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони на 2021-2022 роки.
 8. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови та рішень виконавчого комітету Благовіщенської міської ради.
 9. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за  9 місяців 2022 року.
 10. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за  9 місяців 2022 року.
 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року №920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”.
 12. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 13. Про припинення договору оренди землі з ПП Дзюбарем Олегом Васильовичем.
 14. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Дзюбару Олегу Васильовичу.
 15. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Агафоновою Оксаною Анатоліївною.
 16. Про поновлення договору оренди землі з громадянкою Агафоновою Оксаною Анатолівною.
 17. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Томашевською Наталією Федорівною.
 18. Про поновлення договору оренди землі з громадянкою Томашевською Наталією Федорівною.
 19. Про внесення змін до договорів оренди з ПрАТ “Київстар”.
 20. Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту № 27/07 від 01.10.2019 року.
 21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”.
 22. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року № 931.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянину Левендюку Сергію Аркадійовичу.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянці Шишкіній Людмилі Григорівні.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”.
 26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ “Родина”.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Вигнаній Любові Гаврилівні.
 28. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
 29. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Івашкевичу Олександру Володимировичу.
 30. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянці Бурлаці Олені Іванівні.
 31. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Шелестюку Олексію Вікторовичу.
 32. Про розгляд клопотання АТ “Укртелеком”.
 33. Різне.

                                                             «Вікі любить пам'ятки»

«Вікі любить пам'ятки» запрошує жителів Кіровоградської області змагатися за призи в конкурсі для Вікіпедії

З 1 по 31 жовтня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об'єктів культурної спадщини «Вікі любить пам'ятки». В Україні конкурс пройде вже одинадцятий раз. Метою проект}" є зібрати світлини всіх пам'яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам'яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили вже більше 350 тисяч світлин понад 39 тисяч об'єктів культурної спадщини — культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не мас своїх світлин для Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити.

Конкурс цього року має особливу важливість, бо через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого 2022 року сотні пам'яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Щодня кількість руйнувань збільшується. Кожна світлина має вагому цінність для увічнення пам'яті про культурну спадщину нашої Батьківщини, її багатогранність та ідентичність.

Запрошуємо долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об'єктів свого краю та привернути увагу до стану їхньої збереженості.

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам'яток. У основних номінаціях приймаються фотографії , іцо були зроблені в будь-який період часу до 23 лютого 2022 року (включно); головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відео, де зображені пам'ятки.

«Через повномасштабне вторгнення росії, лише за офіційними даними багато пам'яток знищено чи пошкоджено. Музеї, храми, садиби — дуже важливо зберегти історичну спадщину України, зокрема, через фото та відео у Вікіпедії, найбільшої енциклопедії у світі. Через безпекові чинники, в основній номінації будуть змагатися світлини, зроблені до 23 лютого. Тож запрошуємо піднімати свої архіви і подавати фото ваших улюблених пам'яток» — сказав Ілля Корнійко, член організаційного комітету, голова Правління ГО «Вікімедіа Україна».

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, 

які сфотографували найбільшу кількість пам'яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

•    Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.photo

•    Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http ://rules.wlm.photo

•    Сторінка конкурсу у Фейсбук: https :// www. facebook.соm /wImua

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: [email protected]

Для довідки: « В і к і любить пам'ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний конкурс фотографій пам'яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, який був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Всього за час проведення конкурсу було завантажено майже 2,8 млн фотографій. В Україні конкурс проходить одинадцятий раз, його проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».
         


                                    ‼️? ️?? УВАГА ️?? ? ‼️

                                            ОГОЛОШЕННЯ

   Шановні внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Благовіщенської міської територіальної громади повідомляємо вам, що з 26 по 28 вересня 2022 року з 9.00 до 17.00 години за адресою: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 72, кабінет номер 7, представниками організації «Право на захист» буде розпочато реєстрацію внутрішньо переміщених осіб для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБ ООН, а також буде надано юридичні консультації внутрішньо переміщеним особам. При собі мати оригінали документів та номер карткового рахунку.

 


10 вересня 2022 року у м. Львів, GrandHotel, заплановано проведення суспільно-політичного форуму-інтенсиву "МОЛОДЬ ВАЖЛИВА".

Молодь Важлива - всеукраїнський суспільно-політичний форум-інтенсив, спрямований на відточення лідерських якостей керування, активної громадянської позиції молоді, формування якісно нового розуміння громадської діяльності, надання молоді відповідної підготовки для подальшої побудови громадської та політичної кар'єри, формування навичок та вмінь взаємодії.
Форум-інтенсив допомагає вирішити надзвичайно важливі завдання. Він допоможе знайти та об'єднати найкращих практиків, які існують на різних рівнях, та доведе наскільки дієвою може бути молодь.

Про захід: https://www.molod-vazhliva.org.ua/index.php/forum-lviv

 

Оголошується конкурс на перевезення пасажирів на приміських
автобусних маршрутах загального користування в межах
Благовіщенської міської територіальної громади

Відповідно підпункту 12 пункту «а», підпункту 1 пункту «б» ст. 30, частиною 1
ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 43,44,46
Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів
України від 03 грудня 2008 р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення
конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального
користування» (зі змінами і доповненнями) та рішення Благовіщенського
виконавчого комітету від 28 липня 2022 року №89 виконавчий комітет
Благовіщенської міської ради оголошує конкурс на перевезення пасажирів на
приміських автобусних маршрутах загального користування в межах
Благовіщенської міської територіальної громади (далі - конкурс).

На конкурс виставляються наступні об’єкти конкурсу:

Маршрут №1. Благовіщенське – Великі Трояни
Довжина маршруту 10 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Йосипівка, с.Великі Трояни.
Маршрут №2. Благовіщенське – Змійове
Довжина маршруту 30 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси на день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Лозувате, с.Дельфінове, с.Змійове.
Маршрут №3. Синьки - Благовіщенське
Довжина маршруту 26 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя один оборотний рейс в день. Маршрут охоплює населені пункти:
с.Синьки, с.Грушка, м.Благовіщенське.
Маршрут №4. Вільхове - Благовіщенське
Довжина маршруту 22 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя один оборотний рейс в день. Маршрут охоплює населені пункти:
с.Вільхове, с.Великі Трояни, Йосипівка, м.Благовіщенське.
Маршрут №5. Благовіщенське – Розношенське
Довжина маршруту 18 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Новоселиця, с.Розношенське.
Маршрут №6. Благовіщенське – Кам'яна Криниця
Довжина маршруту 16 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Мечиславка, с.Кам'яна Кринця.
Маршрут №7. Благовіщенське – Данилова Балка

Довжина маршруту 10 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Шамраєве, с.Данилова Балка.
Маршрут №8. Благовіщенське – Сабатинівка.
Довжина маршруту 33 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Богданове, с.Синицівка, с.Сабатинівка.
Маршрут №9. Благовіщенське – Луполове.
Довжина маршруту 33 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Данилова Балка, с.Кошаро-Олександрівка, с.Луполове.
Маршрут №10. Благовіщенське – Кам’яний Брід.
Довжина маршруту 17 км. Рейси виконуються тричі на тиждень: середа, п’ятниця,
неділя по два оборотних рейси в день. Маршрут охоплює населені пункти:
м.Благовіщенське, с.Шамраєве, с.Христофорове, с.Кам'яний Брід.

Умови конкурсу

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на приміських
автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території
Благовіщенського району, що повинні виконувати автомобільні перевізники,
визначені на відповідному об’єкті конкурсу. Умови конкурсу розроблено відповідно
до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів
України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення
конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального
користування» (із змінами та доповненнями):
1.Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України  у сфері
перевезення пасажирів. Конкурс проводиться у відповідності до Закону України
«Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03
грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з
перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із
змінами та доповненнями).
  2. Структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних
маршрутах загального користування, має відповідати таким  критеріям:
 1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на
внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу
комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та
режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України
від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007
за № 499/13766, зі змінами та доповненнями клас автобусів на приміських
маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ;
 2) мати в наявності резерв автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу
техніки з ладу та який повинен відповідати нормативу, згідно Постанови Кабінету
міністрів України від 21 травня 2009 року № 525;
 3) організовувати підвищення кваліфікації керівника і спеціалістів автомобільного
транспорту, діяльність яких пов'язана з наданням послуг з перевезення,
забезпечувати проходження особами, відповідальними за технічний стан
автотранспортних засобів, охорону праці та пожежну безпеку, а також особами,

відповідальними за проведення медичних оглядів водіїв, навчання та (або)
підвищення кваліфікації відповідно до вимог Порядку перевірки технічного стану
транспортних засобів автомобільними перевізниками, затвердженого наказом
Міністерства транспорту та зв'язку України від 05.08.2008 N974, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.09.2008 за N794/15485;
4) забезпечення утримання у належному технічному і санітарному стані рухомого
складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства,
здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на
маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту
транспортних засобів;
5) забезпечення проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв; організувати
проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної
допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;     
 6) забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства
України, забезпечити трудові відносини з водієм відповідно до вимог Кодексу
законів України про працю;
7) забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку,
визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного
транспорту; забезпечувати безпеку дорожнього руху;
8)  забезпечувати водія   автотранспортного   засобу      необхідними документами
для виконання робіт з надання послуг з перевезення та дотримання виконання
покладених на нього обов'язків, передбачених законодавством України;
9) надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення
пільгових категорій громадян; перевезення пасажирів у звичайному режимі руху за
тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством);
10) здійснення обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних
випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством;
11) використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають
діючим державним стандартам з екологічної безпеки.
6. Визначення місцями зупинки автобусів  автостанцій, а в разі їх відсутності – місць
розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.
7. Забезпечення регулярності руху не менше 95 відсотків від затвердженого
розкладу руху.
8. Можливість надання допоміжних послуг, пов’язаних з перевезенням.
9. Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний
маршрут загального користування транспортного засобу, пристосованого для
перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
10. Використання на приміських автобусних маршрутах загального користування
автобусів, які є власністю, співвласністю перевізника або взяті в лізинг.
11. Організатор укладає з переможцем Конкурсу з перевезення пасажирів договір
про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних
засобів, що відповідають цим Умовам – на 1 рік.
12. До участі в Конкурсі з перевезення пасажирів не допускаються автомобільні
перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний
транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на
автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт
конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 2 до Порядку
проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті
загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів
України від 3 грудня 2008 року  № 1081, і такі документи:
- на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком
2 Порядку проведення конкурсу (бланк заяви установленого зразка видається
конкурсним комітетом);
- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень
пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент
бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному
маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем
водія/без місця водія»), VIN – коду транспортного засобу, державного номерного
знаку, року випуску транспортного засобу (бланк видається конкурсним
комітетом);
- відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть
використовуватися на автобусному маршруті із зазначенням підстав для їх
використання (бланк видається конкурсним комітетом);
копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних
талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
- відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (бланк видається
конкурсним комітетом);
- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови
проведення санації);
- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими
фізичними можливостями, які пропонується для роботи на автобусному маршруті,
або письмова інформація про їх відсутність;
- анкету відповідно до пункту 32 та додатку 5 Порядку проведення конкурсу (бланк
за формою видається конкурсним комітетом);
копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого
(сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма
№ 1ДФ) за останні два квартали.
Плата за участь у конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.
Пакет документів на участь у конкурсі подається у закритому конверті з позначкою
№ 1 та заяву у закритому конверті з позначкою № 2
На конвертах №1 та № 2 необхідно зазначити дату конкурсу та назву перевізника
претендента, який подає документи для участі у конкурсі. Документи, що подаються
для участі у конкурсі, повинні відповідати вимогам Закону України «Про
автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу.
Конкурс відбудеться 23 серпня 2022 року о 10.00 год за адресою:
м.Благовіщенське, вул.Промислова, 23/54, зал засідань Благовіщенської міської
ради.
Документи для участі у конкурсі приймаються до 17.15 год 15 серпня
2022 року включно через відділ житлово-комунального господарства,

містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради за адресою:
м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 72, кабінет № 11 (далі – відділ).
Починаючи  з 04 липня 2022 року перелік документів, що подаються для
участі у конкурсі, форму заяви, анкети та необхідну інформацію щодо умов
проведення конкурсу можна отримати у відділі щоденно, крім вихідних та
святкових днів. Години роботи: понеділок - п’ятниця - з 08:00 год. до 17: 15 год.
Обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.
Телефон для довідок: 0984408539.
Конкурсний комітет

Оголошено аукціон в системі Прозорро.Продажі.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3525510100:12:000:0006, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, м.Благовіщенське, вул. Заводська, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Аукціон відбудеться 30 серпня 2022 р.

Покупцям в системі Прозорро.Продажі необхідно виконати наступні кроки:

1. Ознайомитися зі списком лотів можна на сайті Прозорро.Продажі або на сайті будь-якого з майданчиків*.
*Інформація про оголошені торги доступна на всіх майданчиках, тому обирайте за зручністю користування та якістю сервісу.

2. Обрати лот, який вас цікавить.

3. Ознайомитися з умовами продажу або оренди.

4. Зареєструватися на одному з майданчиків.

5. Подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику.

Завантажити необхідні документи, зазначені в вимогах до учасників.

Сплатити гарантійний та реєстраційні внески.

Подати цінову пропозицію на торги.

6. Взяти участь в аукціоні і перемогти.


Благовіщенська міська рада розпочинає прийняття пропозицій від жителів територіальної громади щодо перейменування вулиць

 Благовіщенська міська рада інформує про початок прийняття пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, тупиків, проїзду у населених пунктах громади з метою  закріплення місцевих топонімів, увічнення пам’яті людей і подій, пов’язаних з історією України та Благовіщенської міської територіальної громади, врахування загальних інтересів, географічних, історичних та місцевих традицій. Пропонуються для перейменування наступні топоніми:

Ватутіна, Гастелло, Горького, Грибоєдова, Декабристів, Колгоспна, Комарова, Кутузова, Леваневського, Лермонтова, Лізи Чайкіної, Ломоносова, Матросова, Маяковського, Мічуріна, Некрасова, Пушкіна, Суворова, Челюскінців, Чернишевського, Чкалова, Христофорова.

Подавати пропозиції щодо перейменування у письмовій або електронній формі на адресу: м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54 та на електронну пошту: [email protected] Пропозиції розглядаються топонімічною комісією лише при наявності наступних документів:

 • клопотання на ім’я міського голови із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, поштової адреси, номера телефону особи;
 • пояснювальної записки, яка містить обґрунтування пропозиції, що вноситься.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Клопотання та пропозиції можуть вносити окремі громадяни, об’єднання громадян (наприклад, вуличні), депутати міської ради.

Пропозиції приймаються  протягом 30 днів  з 21 липня до 19 серпня 2022 року. За інформацією звертайтеся за телефоном (05259)2-94-24 до контактних осіб Копієвської Тетяни Вікторівни, Рибчак Олени Степанівни.

Перелік вулиць, провулків, тупиків, площ, проїзду населених пунктів Благовіщенської міської територіальної громади

Зразок клопотання

 

Сьогодні, 11 липня, починає діяти заборона на куріння в громадських місцях. Серед нових норм - заборона електронних сигарет, кальянів у приміщеннях і громадських місцях та закриття всіх курилок у приміщеннях на підприємствах. Закон прирівнює електронні сигарети до звичайних.

Шановні жителі вулиці Квіткова, що у Благовіщенському!

  У зв'язку із ще більшим зниженням дебіту води у свердловинах західної частини міста і збільшеним використанням води, пов'язаним із довготривалою відсутністю опадів, Благовіщенське міське підприємство "Комунальник" змушене тимчасово проводити відключення води.  Відключення води по вулиці Квіткова буде здійснюватися паралельно із вулицями Богдана Хмельницького та Калинова, тобто через день, починаючи із 04 липня 2022 року. Просимо із розумінням віднестися до вимушених заходів.

Адміністрація БМП "Комунальник"

 

СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРЕМІЮ КМУ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2022 рік.

Премія присуджується щороку письменникам і поетам у двох номінаціях:
за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів;
за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Заявка на участь в конкурсі на здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 179, подається до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2022 року разом із супровідним листом, до якого додаються:
клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;
три примірники твору у друкованому вигляді; розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;
копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності); копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

При наявності відповідних пропозицій у визначені терміни необхідно подати заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського» до Держкомтелерадіо за адресою:

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, загальний відділ (кімн. 709). Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на e-mail: [email protected]. Контактні телефони: 044-279-59-47, 044-279-59-61.

Додатково повідомляємо, що зазначену інформацію розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо в рубриці «Оголошення»

 

 

 


 Державна інспекція енергетичного нагляду України

                                                Управління Держенергонагляду у Кіровоградській області

вул. Севастопольська, 9а, м. Кропивницький, 25026 тел. (0522) 24-22-82 ел.пошта: [email protected], оф. вебсайт: sies.gov.ua код згідно з ЄДРПОУ 42578602

Керівникам теплогенеруючих,         теплотранспортуючих,   теплопостачальних та теплосервісних організацій            

                   Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період     

                   ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді 2022/23 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі - ППТГдоОП), затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:

 • затвердити розпорядчим документом плани організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств, що знаходяться у власності або господарському віданні (за договором), до роботи в опалювальному періоді з призначенням відповідальних осіб за їх виконання;
 • розробити та затвердити графіки проведення профілактичних робіт, ремонтів і заміни устаткування;
 • забезпечити укладення на наступний опалювальний період договорів на постачання палива, електричної енергії та водопостачання;
 • розробити та затвердити графіки обмеження відпуску тепла та теплоносія у разі обмеження постачання паливно-енергетичних ресурсів, в умовах надзвичайних ситуацій та при ліквідації технологічних порушень в системах теплопостачання;
 • уточнити приєднані теплові навантаження, виконати перерахунок гідравлічного режиму (за необхідності), провести контроль відповідності розмірів встановлених розрахункових лімітних звужувальних пристроїв у споживачів теплової енергії, їх пломбування;
 • забезпечити                     розробку температурного графіка центрального регулювання відпуску теплової енергії, режимних карт роботи теплового обладнання і мереж;
 • провести ремонтні та профілактичні роботи на теплових, тепловикористальних установках і мережах у необхідних обсягах;
 • провести налагоджувальні роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах роботи систем теплопостачання;
 • виконати гідравлічні випробування котлоагрегатів, тепловикористальних установок, теплових мереж, систем опалення та ГВП власних об'єктів на щільність та міцність, провести їх промивку;
 • виконати шурфування теплових мереж або застосувати інші методи контролю їх стану з метою з'ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів;
 • відновити антикорозійне покриття та теплову ізоляцію на трубопроводах теплових мереж;
 • привести у справний технічний стан обладнання теплових пунктів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;
 • укомплектувати відповідні підрозділи обслуговувальним персоналом, провести його навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування персоналу щодо ліквідації технологічних порушень у системах теплопостачання;
 • укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;
 • забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;
 • провести перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період за участю представників Держенергонагляду в установлені терміни згідно вимогами розділу X ППТГдоОП.

У термін до 04.07.2022 року поштою надати копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, до відповідного територіального органу Держенергонагляду в області.

Заздалегідь письмово повідомити територіальний орган Держенергонагляду щодо термінів роботи комісії з визначення стану готовності підпорядкованих теплових господарств до роботи в опалювальний період з наданням розпорядчого документа щодо затвердження складу комісії.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

 

Керівникам підприємств, установ та організацій - споживачам теплової енергії                                            (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам   соціального   роботи в   призначення)

 

                              Щодо підготовки теплових господарств  до     опалювальний період                                         

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі - ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2022/23 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі - ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:

 • затвердити розпорядчим документом плани організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств, що знаходяться у власності або господарському віданні (за договором), до роботи в опалювальному періоді з призначенням відповідальних осіб за їх виконання;
 • уточнити приєднані теплові навантаження, виконати перерахунок гідравлічного режиму (за необхідності);
 • забезпечити відповідність розмірів встановлених розрахункових лімітних звужувальних пристроїв, їх пломбування теплопостачальною організацією;
 • провести ремонтні та профілактичні роботи на тепловикористальних установках, теплових мережах, системах теплоспоживання у необхідних обсягах;
 • провести налагоджувальні роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах роботи систем теплоспоживання;
 • виконати                       гідравлічні випробування теплових мереж, систем опалення та ГВП на щільність та міцність, провести їх промивку;
 • виконати шурфування теплових мереж або застосувати інші методи контролю їх стану з метою з'ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів;
 • відновити антикорозійне покриття та теплову ізоляцію на трубопроводах теплових мереж;
 • привести у справний технічний стан обладнання та засоби вимірювальної техніки вузлів керування, розташованих у теплових пунктах;
 • укомплектувати відповідні підрозділи обслуговувальним персоналом, провести його навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування персоналу щодо ліквідації відмов у системах теплоспоживання;
 • укомплектувати теплові пункти та робочі місця обслуговувального персоналу технічною документацією;
 • провести перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період за участю представників Держенергонагляду в установлені терміни згідно з вимогами розділу X ППТГдоОП.

Надати у термін до 04.07.2022 року поштою копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, до відповідного територіального органу Держенергонагляду в області.

Заздалегідь письмово повідомити територіальний орган Держенергонагляду щодо термінів роботи комісії з визначення стану готовності підпорядкованих теплових господарств до роботи в опалювальний період з наданням розпорядчого документа щодо затвердження складу комісії.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Начальник Управління Держенергонагляду у

 Кіровоградській області                                                                                                    Федір ГОЛОВЧЕНКО

 

 


Шановні жителі вулиці Калинова та частини вулиці Богдана Хмельницького, що у Благовіщенському!

У звязку із низьким дебітом води у свердловинах у західній частині міста, водопостачання буде проводитися по парним числам. Просимо з розумінням  віднестися до вимушених заходів.

Адміністрація БМП «Комунальник»

 

Оголошено аукціон у системі Прозорро. Продажі.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1000 га, кадастровий номер: 3525510100:12:000:0006, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, м. Благовіщенське, вул. Заводська, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Аукціон відбудеться 20 липня 2022 р.

Покупцям в системі Прозорро. Продажі необхідно виконати наступні кроки:

1. Ознайомитись зі списком лотів можна на сайті Прозорро. Продажі або на сайті будь-якого з майданчиків*.
*Інформація про оголошені торги доступна на всіх майданчиках, тому обирайте за зручністю користування та якістю сервісу.

2. Обрати лот, який вас цікавить.

3. Ознайомитися з умовами продажу або оренди.

4. Зареєструватися на одному з майданчиків.

5. Подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику.

Завантажити необхідні документи, зазначені у вимогах до учасників.

Сплатити гарантійний та реєстраційні внески.

Подати цінову пропозицію на торги.

6. Взяти участь в аукціоні і перемогти.
 

 


Оголошення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Благовіщенська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території частини кварталу по вул. Перемоги в с. Лозувата Голованівського району Кіровоградської області (в межах населеного пункту) з метою визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки з кадастровим номером 3525584800:51:000:0154 для ведення особистого селянського господарства».

Замовник містобудівної документації - Благовіщенська міська рада.

Розробник містобудівної документації - ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна, юридична адреса: м. Кропивницький, 84, кв. 1, інд. 25006.

Платник - громадянин Дудучава Зураб Джумберович.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Благовіщенської міської ради від 29 квітня 2022 року  № 1313 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

З проектними пропозиціями можна буде ознайомитись у період з 07.06.2022 року по 07.07.2022 року в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 72, каб. 11 (відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – далі Відділ).

За організацію розгляду пропозицій відповідальний керівник Відділу Олександр Архіпов. Номер телефону 097 67 48024.

Пропозиції подаються громадянами до 07.07.2022 року у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання відбудуться 07 липня 2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, зала засідань Благовіщенської міської ради.

Пропозиції, подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Оголошується конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення роботи конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Благовіщенської міської територіальної громади

Відповідно до п.15, п.п. 4 п.16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (із змінами) та рішення виконачого комітету від 26 травня 2022 року № 60 , виконавчий комітет Благовіщенської міської ради оголошує конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Благовіщенської міської територіальної громади (далі - конкурс).

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу.

З переможцем конкурсу організатор укладає договір на виконан­ня функцій робочого органу строком на 3 роки.

Конкурс відбудеться 28 червня 2022 року о 10.00 год за адресою: м.Благовіщенське, вул.Промислова, 23/54, зал засідань Благовіщенської міської ради.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17.15 год 17 червня  2022 року включно через відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради за адресою: м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 72, кабінет № 11 (далі – відділ).

Починаючи   з 03 червня 2022 року перелік документів, що подаються для участі у конкурсі, форму заяви, анкети та необхідну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати у відділі щоденно,  крім вихідних та святкових днів. Години роботи: понеділок -  п’ятниця - з 08:00 год.  до 17: 15 год. Обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.

Телефон для довідок: 0984408539.


До відома суб’єктів господарюванняінформація щодо подачі декларації про відходи

Згідно вимог ст. 17 Закону України “Про відходи”, суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

Відповіднодо постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання подання декларації про відходи» від 7 травня 2022 р. № 556, затверджено:

1) Порядок подання декларації про відходи, дія якого поширюється на суб’єктів господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць;

2) форму декларації про відходи.

Згідно з затвердженим Порядком декларація подається заявником один раз на рік до 20 лютого року, що настає за звітним, в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг шляхом заповнення форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 556.

 

 

Відділ фінансових послуг Кіровоградської дирекції АТ «Укрпошта» звертається до жителів територіальної

громади та  внутрішньо переміщених осіб

   Шановні друзі. Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали. А для цього їм потрібні кошти, в тому числі і ті, які ЖЕК, газова компанія, тепловик, водоканал отримують щомісяця від нас з вами за спожиті послуги. Тому просимо всіх, хто має таку можливість, сплатити комунальні платежі. У тому числі це можна зробити у відділеннях Укрпошти або звичним для вас способом. Кожен з нас відповідальний за успіх нашої країни».

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання шістнадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 лютого 2022 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського міського будинку культури за адресою: Кіровоградська область, м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 74.

 Порядок денний шістнадцятої сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження передавального акта.
 2. Про програму розвитку малого та середнього підприємництва на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 3. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 4. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2021 рік.
 5. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2021 рік.
 6. Про Бюджетний регламент Благовіщенської міської територіальної громади.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від
  17 грудня 2021 року № 920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”.
 8. Про звіт постійних комісій Благовіщенської міської ради.
 9. Земельні питання.
 10. Про звіт старост Благовіщенської міської ради про проведену роботу за 2021 рік.
 11. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 11 лютого 2022 року №19-р "Про скликання п'ятнадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 14 лютого 2022 року №21-р "Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 15 лютого 2022 року о 11.00 у приміщенні  міської ради за адресою: Кіровоградська обл, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54. 

                                    Порядок денний п'ятнадцятої позачергової сесії восьмого скликання:

    1Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року № 920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”.

  Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 14 лютого 2022 року №21-р "Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Оголошено аукціони в системі Прозорро.Продажі.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки водного фонду площею 11,8458га, кадастровий номер: 3525589901:51:000:0002, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська міська територіальна громада, с. Синьки, категорія земель – землі водного фонду, цільове призначення – для рибогосподарських потреб, вид використання – для рибогосподарських потреб. Аукціон відбудеться 16 березня 2022р.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки водного фонду площею 4,3262га, кадастровий номер: 3525589901:51:000:0003, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська міська територіальна громада, с. Синьки, категорія земель – землі водного фонду, цільове призначення – для рибогосподарських потреб, вид використання – для рибогосподарських потреб. Аукціон відбудеться 16 березня 2022р.

Покупцям в системі Прозорро.Продажі необхідно виконати наступні кроки:

1. Ознайомитись зі списком лотів можна на сайті Прозорро.Продажі або на сайті будь-якого з майданчиків*.
*Інформація про оголошені торги доступна на всіх майданчиках, тому обирайте за зручністю користування та якістю сервісу.

2. Обрати лот, який Вас цікавить.

3. Ознайомитись з умовами продажу або оренди.

4. Зареєструватись на одному з майданчиків.

5. Подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику.

Завантажити необхідні документи, зазначені в вимогах до учасників.

Сплатити гарантійний та реєстраційні внески.

Подати цінову пропозицію на торги.

6. Взяти участь в аукціоні і перемогти.

 

   Відділ культури, туризму та спорту  Благовіщенської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на посаду директора Центру культури і дозвілля Благовіщенської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради  із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості); копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

копію паспорта;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

  Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення. Дата початку прийому документів з 04 лютого 2022 року. Дата початку формування конкурсної комісії - з 04 лютого 2022 року. Зазначені документи надсилаються  на поштову та електронну адреси відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради у встановлений строк: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68,  e-mail: [email protected]

  На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

  На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Довідки за телефоном 0989276532

 

 

ГРАФІК

проведення  відкритих зустрічей зі звітом старост Благовіщенської міської ради перед жителями старостинських округів

 

№з/п

Старостинський округ

Місце проведення/

населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Відповідальні/ виконавці

1

Кам'янокриничанський

старостинський округ

с.  Кам'яна

Криниця,

сільський Будинок культури

14 лютого

2022 року

10.00

ЖОРНЯК Ігор Володимирович,

староста Благовіщенської міської ради 

2

Сабатинівський старостинський округ

с.Сабатинівка, актова зала

колишньої сільської ради

15 лютого

2022 року

10.00

КРАВЧУК Оксана Федорівна,

староста Благовіщенської міської ради 

3

Розношенський

старостинський округ

с. Розношенське,

сільський Будинок культури

16 лютого

2022 року

10.00

ПИШНИЙ Геннадій Володимирович,

староста Благовіщенської міської ради 

4

Луполівський старостинський округ

с. Луполове,

сільський Будинок культури

18 лютого

2022 року

10.00

МОСКОВЧУК Надія Борисівна,

староста Благовіщенської міської ради 

 

 

Зі звітами старост можна також ознайомитися на сайті Благовіщенської територіальної громади у розділі «Сесійна діяльність» - «До відома депутатів та громадськості».

  До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 02 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні  міської ради за адресою: Кіровоградська обл, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54. 

                                    Порядок денний чотирнадцятої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про надання Дмитренко Оксані Вікторівні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за її заявою від 29 грудня 2020 року.
 2. Про надання Кашерній Тетяні Валеріївні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за її заявою від 29 грудня 2020 року.
 3. Про надання Крилову Андрію Васильовичу дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за його заявою від 29 грудня 2020 року.
 4. Про надання Юрченку Сергію Петровичу дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за його заявою від 29 грудня 2020 року.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Терновенко Альоні Володимирівні.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ковбасюк Світлані В’ячеславівні.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ніколову Івану Федоровичу.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Песковій Галині Василівні.
 9. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саржевській Наталії Федорівні.
 10. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лихенко Валентині Олександрівні.
 11. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Кушніру Валерію Володимировичу.
 12. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.
 13. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бадіці Костянтину Петровичу.
 14. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мельник Любові Вікторівні.
 15. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойко Людмилі Миколаївні.

 

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 31 січня 2022 року №14-р "Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

 


Звіти старост

Керуючись ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до розпорядження Благовіщенського міського голови від 06.01.2022 р. №1-р «Про організацію проведення відкритих зустрічей старост Благовіщенської міської ради із жителями старостинських округів», відбудуться відкриті зустрічі зі звітом старост Благовіщенської міської ради перед жителями старостинських округів згідно графіка.

 

ГРАФІК

проведення  відкритих зустрічей зі звітом старост Благовіщенської міської ради перед жителями старостинських округів

 

№з/п

Старостинський округ

Місце проведення/

населений пункт

Дата проведення

Час проведення

Відповідальні/ виконавці

1

Богданівський старостинський округ

с. Богданове

Сільський будинок культури

24 січня

2022 року

11.00

ЯСІНСЬКА Раїса Сергіївна,

староста Благовіщенської міської ради 

2

Богданівський старостинський округ

с. Синицівка

Сільський будинок культури

20 січня

2022 року

10.00

ЯСІНСЬКА Раїса Сергіївна,

староста Благовіщенської міської ради 

3

Великотроянівський старостинський округ

с. Великі Трояни

Сільський будинок культури

21 січня

2022 року

10.00

ХМІЛЬ Володимир Борисович,

староста Благовіщенської міської ради 

4

Грушківський старостинський округ

с. Грушка

Сільський будинок культури

26 січня

2022 року

10.00

МІЩЕНКО Юрій Валентинович,

староста Благовіщенської міської ради 

5

Лозуватський старостинський округ

с. Лозувата

Сільський будинок культури

18 січня

2022 року

10.00

ПОДУФАЛИЙ Олександр Анатолійович,

староста Благовіщенської міської ради 

6

Новоселицький старостинський округ

с. Новоселиця

Сільський будинок культури

25 січня

2022 року

10.00

СРІБНИЙ Володимир В’ячеславович,

староста Благовіщенської міської ради 

7

Синьківський старостинський округ

с. Синьки

Сільський будинок культури

19 січня

2022 року

10.00

МАЗУР  Леся  Василівна,

староста Благовіщенської міської ради 

8

Шамраївський старостинський округ

с. Шамраєве

Сільський будинок культури

21січня

2022 року

12.00

ДАНЬКО Віктор Олександрович,

староста Благовіщенської міської ради 

 

 

Зі звітами старост можна також ознайомитися на сайті Благовіщенської територіальної громади у розділі «Сесійна діяльність» - «До відома депутатів та громадськості».

 

Оголошено аукціони в системі Прозорро.Продажі.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, площею 10,0000 га. Кадастровий номер: 3525580800:02:000:9026. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Місце розташування: Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська міська територіальна громада (колишня Великотроянівська сільська рада). Аукціон відбудеться 17 січня 2022р.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, площею 10,0000 га. Кадастровий номер: 3525580800:02:000:9056. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Місце розташування: Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська міська територіальна громада (колишня Великотроянівська сільська рада). Аукціон відбудеться 17 січня 2022р.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, площею 4,2353 га. Кадастровий номер: 3525589700:02:000:0783. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Місце розташування: Кіровоградська область, Голованівський район, Благовіщенська міська територіальна громада (колишня Шамраївська сільська рада). Аукціон відбудеться 17 січня 2022р.

Покупцям в системі Прозорро.Продажі необхідно виконати наступні кроки:

1. Ознайомитись зі списком лотів можна на сайті Прозорро.Продажі або на сайті будь-якого з майданчиків*.
*Інформація про оголошені торги доступна на всіх майданчиках, тому обирайте за зручністю користування та якістю сервісу.

2. Обрати лот, який Вас цікавить.

3. Ознайомитись з умовами продажу або оренди.

4. Зареєструватись на одному з майданчиків.

5. Подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику.

Завантажити необхідні документи, зазначені в вимогах до учасників.

Сплатити гарантійний та реєстраційні внески.

Подати цінову пропозицію на торги.

6. Взяти участь в аукціоні і перемогти.
 

 


 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОСАДОВИМ ОСОБАМ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»  посадові особи - суб’єкти декларування  зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі декларація), за минулий рік. Декларація заповнюється та подається особисто суб'єктом декларування шляхом заповнення відповідної електронної форми після автентифікації у власному персональному електронному кабінеті у Єдиному державному реєстрі. Паперова копія декларації до Національного агентства не подається.

                Вид декларації

                     Нова форма

                (Наказ № 449/21)

При звільнені

Не пізніше 30 календарних днів з дня припинення діяльності

Щорічна (‘‘продовжую виконувати функції …’’)

У період з 00 год. 00 хв. 01 січня до 00 год. 00 хв. 01 квітня

Після звільнення

У період з 00 год. 00 хв. 01 січня до 00 год. 00 хв. 01 квітня

Кандидата на посаду

До призначення або обрання на відповідну посаду, якщо інше не передбачено законом.

         Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію, але не більше трьох разів.

         За несвоєчасне подання декларації  або у разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування несе кримінальну або адміністративну відповідальність та зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме: отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прож. мін., зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному вебсайті Національного агентства.

Для забезпечення подання електронної декларації суб’єкти декларування мають отримати електронний цифровий підпис (далі -ЕЦП).

Оформити ЕЦП можна в акредитованих центрах сертифікації ключів.

          Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  https://nazk.gov.ua  в розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

 

 


 

 

 ПОВІДОМЛЕННЯ

ДЕПУТАТІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» депутати міської ради зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі декларація), за минулий рік. Декларація заповнюється та подається особисто суб'єктом декларування шляхом заповнення відповідної електронної форми після автентифікації у власному персональному електронному кабінеті у Єдиному державному реєстрі. Паперова копія декларації до Національного агентства не подається.

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію, але не більше трьох разів. За несвоєчасне подання декларації  або у разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування несе кримінальну або адміністративну відповідальність та зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

У разі припинення депутатської діяльності, депутати міської ради подають декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями не пізніше тридцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Також колишні депутати зобов’язані наступного року після припинення цієї діяльності подавати в установленому порядку декларацію за минулий рік.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме: отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прож. мін., зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному вебсайті Національного агентства.

Для забезпечення подання електронної декларації депутати міської ради мають отримати електронний цифровий підпис (далі -ЕЦП).

Оформити ЕЦП можна в акредитованих центрах сертифікації ключів.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  https://nazk.gov.ua  в розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

 

 

 

Список депутатів

(Благовіщенська міська рада)

 

№п/п

 

Прізвище ім’я по батькові

Відмітка про отримання повідомлення

Дата отримання повідомлення

1

БОРЩ Олександр Григорович

 

 

2

ГРИГОРОЩУК Руслан Іванович

 

 

3

ДОБРОВОЛЬСЬКА Оксана Миколаївна

 

 

4

ЗОЛОТАРЬОВА Надія Леонідівна

 

 

5

КОПІЄВСЬКА Тетяна Вікторівна

 

 

6

КРИМСЬКИЙ Ігор Аркадійович

 

 

7

КУЦЕРДА Андрій Валерійович

 

 

8

МОЛОДИЧУК Вадим Васильович

 

 

9

ОСІЄВСЬКА Ірина Василівна

 

 

10

ПАЛАМАРЧУК Олександр Анатолійович

 

 

11

ПЛУТАРЄВ Валерій Іванович

 

 

12

ПЛУТАР Сергій Васильович

 

 

13

ПОШИМБАЙЛО Олена Миколаївна

 

 

14

САКАЛЮК Василь Фокович

 

 

15

САХНО Євгеній Миколайович

 

 

16

СТАХ Олександр Володимирович

 

 

17

СУЛИМА Михайло Михайлович

 

 

18

ТОМАШЕВСЬКИЙ Сергій Федорович

 

 

19

ЧАЛАПЧІЙ Олександр Олександрович

 

 

20

ЧУЧАЄВ Олександр Володимирович

 

 

21

ШАХВЕРДОВА Алла Петрівна

 

 

22

ШЕВЧУК Валентин Валентинович

 

 

23

ЯВОРОВИЧ Олег Ігорович

 

 

24

ЯКОВЛЕВ Ігор Петрович

 

 

25

ЯКОВЛЕВА Олена Юріївна

 

 

26

ЯРЧЕВСЬКИЙ Віталій Дмитрович

 

 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на посаду директора Благовіщенського  закладу дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської міської ради

 

Адреса закладу освіти: Благовіщенський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської міської ради; Кіровоградська область, Голованівський район, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 19.

Умови  оплати праці: посадовий оклад, інші виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від 15.04.1993 року «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічну освіта, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не повинен перешкоджати виконанню професійних обов'язків.

 Вимоги до знання законодавства України: Конституція України, Кодекс Законів про працю України, закони України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про доступ до публічної інформації», «Про запобігання корупції», "Про захист персональних даних" та інші нормативно – правові акти у сфері освіти.

Документи, що  подаються на конкурс:

-  заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- особовий листок з обліку кадрів, автобіографія;

-  копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- фотокартка розміром 4х6.

     Кандидат  може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Документи подаються до конкурсної комісії кандидатом на зайняття вакантної посади директора закладу дошкільної освіти  особисто за адресою: Благовіщенська  міська рада, вул. Промислова 23/54, відділ організаційно – кадрової роботи міської ради. 

  Термін подання документів протягом тридцяти  календарних днів від дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Благовіщенської міської ради, відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради.

Останній день прийому документів 05 січня 2021 року.

Конкурсний відбір відбудеться: 18 січня 2022 року, о 10.00 год. у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м.Благовіщенське,               вул. Промислова 23/54.

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття рішення про проведення конкурсу;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти    відбудеться за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у формі письмового тестування;

- співбесіди.

Перелік питань на знання законодавства України представлені на сайті Благовіщенської міської ради, відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради. 

Прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі:  Крива Ольга Сергіївна,  головний спеціаліст відділу організаційно – кадрової роботи Благовіщенської міської ради. Довідка за телефоном: 0680040602.

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання одинадцятої чергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 12 листопада 2021 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенської міського будинку культури  за адресою: Кіровоградська обл, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 74. 

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі "Сесійна діяльність"- "Проекти рішень"


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання десятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 05 листопада 2021 року о 09.30 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: Кіровоградська обл, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54. 

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі "Сесійна діяльність"- "Проекти рішень"

Для громадського обговорення.

Проект рішення "Про припинення діяльності  філії Благовіщенського навчально - виховного комплексу № 1 "Гімназія - заклад загальної середньої оствіти І - ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської районної ради Мечиславський НВК "Заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти «Орлятко»"

оприлюднено 01.10.2021р

Проект рішення "Про припинення діяльності  філії Благовіщенського навчально-виховного комплексу №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської районної ради Богданівський НВК "Заклад загальної освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної світи"

оприлюднено 01.10.2021р

 

 


Відділ культури, туризму та спорту  Благовіщенської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на посаду директора Благовіщенської міської Публічної бібліотеки

Кваліфікаційні вимоги кандидата:

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають :

заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради  із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості); копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

копію паспорта;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

  Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення. Дата початку прийому документів з 2 липня 2021 року. Дата початку формування конкурсної комісії з 2 липня 2021 року. Зазначені документи надсилаються  на поштову та електронну адреси відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради у встановлений строк: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68,  e-mail: [email protected]

  На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

         На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

                                                                                                                                                 оприлюднено 02.07.2021р

Довідки за телефоном 0989276532


 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ с. ЛУПОЛОВЕ

ТА с. КОШАРО-ОЛЕКСАНДРІВКА

 

13 липня 2021 року з 10.00 до 12.00 години в с. Луполове,
(вул. Колгоспна, 120а, приміщення колишньої Луполівської сільської ради) буде здійснювати особистий виїзний прийом громадян Благовіщенський міський голова
Довгополий Віталій Петрович.

Попередній запис громадян здійснюється до 09 липня
2021 року включно
у старости міської ради Московчук Надії Борисівни та діловода міської ради Кравчук Ганни Богданівни.

 


ОГОЛОШЕННЯ (від 17.06.2021)

17 червня 2021 року о 10.00 відбулося І засідання комісії про проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Сабатинівського закладу загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів імені Леоніда Тарасовича Гавриша Благовіщенської міської ради  (протокол засідання конкурсної комісії додається)                                      

Відділ освіти та молоді Благовіщенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сабатинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Благовіщенської міської ради імені Леоніда Тарасовича Гавриша 25.05.2021р

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщеним вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ (від 20.04.2021) УВАГА! КОНКУРС!

Про оголошення конкурсу на заміщеним вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ (від 20.04.2021) УВАГА! КОНКУРС!

Про оголошення конкурсу на заміщеним вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ (від 20.04.2021) УВАГА! КОНКУРС!

Про оголошення конкурсу на заміщеним вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ (від 20.04.2021) УВАГА! КОНКУРС!

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь