Звіти діяльності постійних комісій

Звіти діяльності постійних комісій за 2023 рік  Оприлюднено 26.03.2024р

Звіти діяльності постійних комісій за 2022 рік

Звіт  постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту про роботу за період  2020-2021 років.

Звіт постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності про роботу за період  2020-2021 років.

Звіт постійної комісії з питань рав людини, законності, депутатської діяльності і етики про роботу за період  2020-2021 років.

Звіт голови постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку за 2021 рік

Звіт голови постійної комісії з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відноси й охорони природиза 2021 рік