Благовіщенське відділення ДПІ інформує

25 Липня, 2024 р., 09:18
Головне управління Держаної податкової служби у Кіровоградській області звертає увагу на необхідності дотримання фізичними особами вимог ст.70 Податкового кодексу України, з метою уникнення негативних наслідків за несплату податків, у т.ч. заходів стягнення у судовому порядку, наголошує на необхідності звірити свою податкову адресу (місце реєстрації) у державній податковій інспекції за місцем проживання.
25 Липня, 2024 р., 09:16
З метою контролю за обліком об’єктів оподаткування, що знаходяться у власності, податковими зобов’язаннями та своєчасністю сплати податків Головне управління Держаної податкової служби у Кіровоградській області наголошує на необхідності скористатися перевагами у спілкуванні та отриманні інформації за допомогою «Електронного кабінету платника податків» та мобільного застосунку «Моя податкова».
25 Липня, 2024 р., 09:14
Головне управління Держаної податкової служби у Кіровоградській області звертає увагу на необхідності дотримання фізичними особами вимог ст.70 Податкового кодексу України, з метою уникнення негативних наслідків за несплату податків, у т.ч. заходів стягнення у судовому порядку, наголошує на необхідності звірити свою податкову адресу (місце реєстрації) в кабінеті № 5.
24 Липня, 2024 р., 16:00
Благовіщенська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.70.7 ст.70 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
24 Липня, 2024 р., 15:58
Благовіщенська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що згідно з п. 42 прим. 1. 2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, в тому числі, шляхом, зокрема подання звернень. Меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабiнету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДПС. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
24 Липня, 2024 р., 15:52
Оприлюднено 22.03.2024р