Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Новини

Дата: від до Скинути
21 Червня, 2022 р., 11:10
Враховуючи умови воєнного стану в Україні, щоб забезпечити змістовне дозвілля та розвиток дітей шкільного віку під час літніх канікул, аби діти мали можливість весело та з користю провести вільний час, опанувати нові знання і навички, заклади культури, Центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацька спортивна школа, бібліотеки територіальної громади підготували для них цікаву й насичену літню програму.
 
19 Червня, 2022 р., 09:12
Звертаємо вашу увагу на те, що з 20 червня 2022 року, згідно розпорядження голови обласної військової адміністрації, комендантська година встановлюється з 23.00 до 05.00 та світломаскування в режимі часткового затемнення.
19 Червня, 2022 р., 09:05
Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе повноцінне життя, тому праця медиків завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Цінуємо вашу компетентність, професійність, вміння долати труднощі.
17 Червня, 2022 р., 09:32
15 червня 2022 року стартує другий етап програми грошової допомоги «Спільно», яку надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства соціальної політики України.
15 Червня, 2022 р., 16:06
Карантинні заходи та війна, на жаль, внесли свої корективи у життя кожного українця, обмеживши, у тому числі спілкування та відпочинок дітей. Тому всі зусилля закладів культури, Центру дитячої та юнацької творчості, бібліотек, дитячо-юнацької спортивної школи територіальної громади спрямовані на забезпечення цікавого дозвілля дітей та молоді, у тому числі із числа внутрішньо переміщених осіб.
12 Червня, 2022 р., 09:05
Вітаю вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають в народі, – зеленими святами. Навіть у лихі часи атеїстичної боротьби люди святкували П'ятидесятницю. Цей світлий день символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
09 Червня, 2022 р., 15:36
Війна забрала життя у ще одного нашого земляка. До таких новин не можна підготуватися морально, не можна звикнути. Це завжди біль, розкраяне серце і втрата дорогої людини. Благовіщенська громада в жалобі. Виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, захищаючи усіх нас, у боях на території Харківської області загинув Дубін Сергій Анатолійович, житель с. Кошаро-Олександрівка.
08 Червня, 2022 р., 15:59
           Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової тапрофесійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».
03 Червня, 2022 р., 16:22
Відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання, на якому депутати розглянули 39 важливих питань. Депутати заслухали інформацію начальника Благовіщенського відділу Голованівської окружної прокуратури Едуарда Ковбасюка про стан законності та результати діяльності Благовіщенського відділу Голованівської окружної прокуратури за період 2022 року. З метою приведення назв та установчих документів  закладів освіти територіальної громади у відповідність до чинного законодавства було погоджено перейменування Великотроянівського, Вільхівського, Грушківського, Йосипівського, Лозуватського, Новоселицького, Сабатинівського, Шамраївського закладів загальної середньої освіти у ліцеї та Благовіщенського НВК №2 у ліцей «Інтелект». Депутати більшістю голосів утрималися стосовно призупинення діяльності Мечиславської філії Благовіщенського НВК №1; внесли зміни та доповнення до бюджету; затвердили прийняті головою міської ради розпорядження.
02 Червня, 2022 р., 19:02
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора