Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

ДМС України "Благовіщенський районний сектор"

Оприлюднено 08.04.2024р

Центрально-південне міжрегіональне управління Державної міграційної служби

_____________________________________________________________

dmsu.gov.ua/cpmu, електронна пошта: kr_zmi@dmsu.gov.uа

 

Прес-реліз

В Україні змінюється вартість оформлення закордонного паспорта

 

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Відтак, вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав становитиме 1598 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка), оформлення за 20 робочих днів - 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка).

Звертаємо увагу, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які оплатили адмінпослуги до 31.03.2024, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

 

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС

 

 


Оприлюднено 07.02.2024р

Центрально-південне міжрегіональне управління Державної міграційної служби

_____________________________________________________________

dmsu.gov.ua/cpmu, електронна пошта: kr_zmi@dmsu.gov.uа

 

Пресреліз

Шлюб та імміграція в Україну: новації у міграційному законодавстві

До Закону України «Про імміграцію» та постанови Кабінет Міністрів «Про деякі питання у сфері міграції» унесено зміни щодо вдосконалення умов і порядку імміграції в Україну іноземців та осіб без громадянства. Законодавчо визначено обставини, за яких факт перебування у шлюбі з громадянином України або іммігрантом не визнається підставою для надання дозволу на імміграцію.

Відтепер порядком провадження за заявами іноземців щодо отримання дозволу  на імміграцію в Україні, які перебувають у шлюбі з громадянином України або іммігрантом більше 2-х років, обов’язковим є проходження тестування та співбесіди чи опитування. При цьому, тестування та співбесіду проходитимуть обоє з подружжя, а питання будуть складені індивідуально під кожну пару. Опитувальник буде налічувати 45 питань, співбесіда триватиме не більше 3-х годин і фіксуватиметься як відео- або аудіозапис. Окрім того, до співбесіди працівники міграційної служби можуть залучати і родичів подружжя.

Таким чином визначатимуться обставини, за яких факт перебування у шлюбі з громадянином України або іммігрантом не визнається підставою для надання дозволу на імміграцію.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС


Оприлюднено 02.01.2024р

Змінено графік роботи міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини

Змінено графік роботи апарату та територіальних підрозділів Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС.

Апарат управління працює за наступним графіком:

 • понеділок-четвер з 09:00 до 18:00;
 • п’ятниця з 09:00 до 16:45;
 • вихідні дні – субота, неділя;
 • обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Графік роботи територіальних підрозділів:

 • вівторок-п’ятниця з 09:00 до 18:00;
 • субота з 09:00 до 16:45;
 • вихідні дні – неділя, понеділок;
 • обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС

Оприлюднено 20.12.2023р

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів України реорганізовано УДМС у Кіровоградській таЧеркаській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

Реорганізація територіальних органів ДМС дозволяє більш ефективно виконувати покладені на них завдання щодо реалізації державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), збільшує спроможність органів ДМС у задоволенні попиту громадян на адміністративні послуги.

У структурі новоствореного управління 35 територіальних підрозділів, які розташовані на територіях Кіровоградської та Черкаської областей.

Детальніше про графік роботи цих підрозділів ЦПМУ можна дізнатися за телефонами (0522) 32-18-11, (0472) 54-09-60.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС

 

Оприлюднено 07.12.2023р

Подбайте своєчасно про обмін ID-картки

Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області нагадує своєчасно оформити або здійснити обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Вперше паспорт громадянина України у формі ID-каркти оформлюється при досягненні 14 років, він дійсний 4 роки. Другий документ при досягненні 18 років оформлюється на 10 років. Важливо звернутись до територіальних підрозділів, Управління ДМС в області та ЦНАПів за місяць до кінця строку дії паспорта.

Звертаємо увагу, обмін паспорта здійснюється у разі:

 • зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);
 • отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);
 • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
 • непридатності паспорта для подальшого використання;
 • обміну паспорта зразка 1994 рокуза бажанням;
 • якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки;
 • закінчення строку дії паспорта.

Вперше ID-картка з 14 років оформлюється безкоштовно та виготовляється протягом 20 робочих днів. Вартість адміністративного збору у разі оформлення паспорта громадянина України у формі картки протягом 20 робочих днів становить 450 грн, до 10 робочих днів – 820 грн.


Оприлюднено 10.10.2023р

Паспорт громадянина України у формі ID-картки обов'язковий з 14 років

Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області нагадує, що вперше паспорт громадянина України у формі ID-каркти оформлюється при досягненні 14 років.

Послуга доступна у всіх територіальних підрозділах, Управлінні ДМС в області та ЦНАПах.

Для оформлення першої ID-картки необхідно звернутись до будь-якого підрозділу з такими документами:

 • свідоцтво про народження;
 • паспорт громадянина України одного або двох батьків (у випадку, коли у заявника з поважних причин відсутня можливість подати зазначені документи, перевірка його належності до громадянства України здійснюється за обліками ДМС). У разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
 • довідка про реєстрацію місця проживання;
 • РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності).

За відсутності реєстраційного номера облікової картки платника податків під час оформлення паспорта заявник, який має зареєстроване місце проживання, може за бажанням подати запит на його отримання з подальшим відображенням у паспорті.

Звертаємо увагу, вперше ID-картка з 14 років оформлюється безкоштовно та виготовляється протягом 20 робочих днів.

Нагадаємо, що можна замовити також комплексну послугу: одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Оприлюднено 07.07.2023р

Змінюються строки вклеювання фото у паспорт по досягненню 25-, 45 років через скасування карантину

 

В Україні з 1 липня 2023 року рішенням Уряду скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19.

У зв’язку з цим відновлюються строки для вклеювання фотографій у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

Тож, якщо Вам виповнилося 25-ть чи 45-ть років у період з 13.03.2020 по 24.01.2022  Вам необхідно вклеїти фото у паспорт до 1 серпня 2023 року. Якщо фотокартку не буде вклеєно, паспорт підлягає обміну на id-картку.

Для отримання послуги слід звернутися у будь-який територіальний підрозділ Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

 

Управління ДМС у Кіровоградській областi

 


З 1 листопада змінилася вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Вартість адміністративної послуги у сфері міграції переглядалась лише один раз, починаючи з 2016 року – у 2019 році. Відтак, значний розрив у часі, протягом якого вартість адміністративних послуг ДМС не переглядалася, призвів до дисбалансу між існуючою ціною та тими затратами, які спрямовано на роботу Єдиного державного демографічного реєстру.

Законом встановлено, що розмір адміністративного збору за оформлення (у тому числі замість втрачених або викрадених), обмін документів включає: вартість адміністративної послуги та вартість бланка документа та його персоналізації (визначає Поліграфкомбінат «Україна»).

Відтепер вартість оформлення документів складає:

паспорт громадянина України (ID-картка):

 • вперше – безкоштовно
 • до 20 робочих днів – 450 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 324 грн. – вартість бланка)
 • до 10 робочих днів – 820 грн. (496 грн. – вартість адмінпослуги та 324 грн. – вартість бланка)

паспорт громадянина України для виїзду за кордон:

 • до 20 робочих днів – 856 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 504 грн. – вартість бланка)
 • до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1496 грн. (992 грн. – вартість адмінпослуги та 504 грн. – вартість бланка)

 Під час дії воєнного стану за нетермінове оформлення ID-картки та закордонного паспорта вартість адміністративної послуги не збільшується.

 

 

 


Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області

kr.dmsu.gov.uа, електронна пошта: kr_zmi@dmsu.gov.uа

Прес-реліз

Урядом України вдосконалено процедуру продовження строку дії закордонних паспортів та вклеювання до них фотокарток дітей

 

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Відтепер вклеїти фотокартки дітей до закордонного паспорта батьків або продовжити закордонний паспорт можливо:

 • якщо у територіальних органів/підрозділів міграційної служби, посольств або консульських установ відсутня технічна можливість (відсутнє підключення до Єдиного державного демографічного реєстру) оформити новий закордонний паспорт;
 • у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном.

Крім того, низка змін стосуються процедур продовження строку дії закордонного паспорта:

 • строк дії закордонного паспорта продовжується на п’ять років з дати подання заяви про продовження строку його дії;
 • заява про продовження дії паспорта може бути подана до закінчення строку його дії, але не раніше ніж за два місяці до дати його закінчення;
 • строк дії закордонного паспорта, виданого до запровадження оформлення паспорта для виїзду за кордон, зразок бланка якого затверджено постановою КМУ від 23 грудня 2004 року № 1725, не продовжується;
 • у разі продовження строку дії закордонного паспорта дитині, яка не досягла 16 років, за бажанням її законного представника, у такий документ вклеюється фотокартка із зображенням дитини, яке відповідає віку, досягнутому нею на момент звернення;
 • якщо йдеться про продовження строку дії закордонного паспорта для виїзду за кордон дитини віком від 16 до 18 років – вклеювання фотокартки здійснюється за бажанням дитини.

 

Управління ДМС у Кіровоградській області

 

 


Відновлено роботу електронної черги у Міграційній службі Кіровоградщини

 

         У підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області відновлено роботу онлайн-сервісу «Електронна черга». До нього підключено Управління та 24 територіальні підрозділи.

Можна записатись для подання документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон на 20 вересня і подальші дати впродовж двох тижнів на сайті ДМС за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html.

Звертаємо увагу, що під час сигналу «Повітряна тривога» надання адміністративних послуг не здійснюється.

 

 

 

Управління ДМС у Кіровоградській області


Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області

kr.dmsu.gov.uа, електронна пошта: kr_zmi@dmsu.gov.uа

Прес-реліз

 

Як відновити втрачений паспорт під час війни

         На сьогодні документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави, є паспорт. В Україні такими документами є внутрішній паспорт громадянина України – ID-картка або книжечка зразка 1994 року, а також закордонний паспорт.

         Куди звернутися для відновлення втраченого паспорта?

Якщо було втрачено паспорт громадянина України, то особі для оформлення нового документа необхідно звернутись до територіального підрозділу Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області. При викраденні паспорта перед відвідуванням Міграційної служби потрібно звернутися із заявою до поліції та отримати від поліцейських витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

         Відновити втрачений закордонний паспорт можна в Управлінні ДМС, територіальних підрозділах Міграційної служби та центрах надання адміністративних послуг.

Важливо, що оформити новий паспортний документ можна за місцем звернення особи. На території Кіровоградської області працюють всі підрозділи Міграційної служби у штатному режимі.

Як посвідчити особу, поки оформляється паспорт громадянина України?

В Україні для посвідчення особи можна використовувати наступні документи:

 • закордонний паспорт (у випадку втрати ID-картки або паспортної книжечки);
 • водійське посвідчення;
 • цифрові документи в мобільному застосунку «Дія», адже вони мають таку ж юридичну силу, як їх паперовий чи пластиковий аналог;
 • «єДокумент» – це тимчасовий документ для посвідчення особи у період воєнного стану, він створюється автоматично на підставі даних із BankID або даних біометричного документа.

 

Управління ДМС  у Кіровоградській області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь