Проекти рішень

Проект рішення "Про Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік", оприлюднено 17.01.2023 р.

Проек рішення "Про передачу комунального майна Комунальному  підприємству  "Комсервіс" Благовіщенської міської ради", оприлюднено 17.01.2023 р.

Проект рішення "Про затвердження Програми відшкодування Благовіщенському міському підприємству „Комунальник“ різниці в тарифах на послугу з вивезення рідких побутових відходів на 2023 рік", оприлюднено 17.01.2023 р.

Проект рішення "Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифами, встановленими в економічно обґрунтованому розмірі на опалювальний період 2022/2023 років, та такими, які фактично застосовувалися в опалювальному періоді 2022/2023 років на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Благовіщенської міської територіальної громади, які надаються ПП “АВКУБІ”", оприлюднено 18.01.2023 р.

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік", Додаток

_____________________________________________________________________________