Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Доступ до публічної інформації

   Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною інформація є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

   Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

   Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

   Не надається інформація відповідно ст. 6 Закону України Про доступ до публічної інформації (Інформація з обмеженим доступом).

   Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

   1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

   2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

   3) підпис і дату.

   Запит на інформацію може бути подано через загальний відділ міської ради з 8:00 до 17:00 з понеділка по четвер, або в п’ятницю з 8:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів.

                                            Інформаційний запит можна оформити:

   письмово: 26400, Кіровоградська область, Голованівський район, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

-         від фізичної особи; /зразок/

-         від юридичної особи; /зразок/

-         від об’єднань громадян. /зразок/

   

  усно: 05259-2-24-94;

  електронною поштою: [email protected]

   У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подавати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.  

   Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

   У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

   Відповідь на запит надається протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту у спосіб, обраний запитувачем.

   Якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації про стан навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

   У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк його розгляду може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розгляду запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

   Інформація на запит надається безоплатно.

   У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

   а) розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

   б) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

   в) запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 7 Примітки;

   г) недотримання вимог до оформлення та подання запиту на інформацію, передбачених ч. 5 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначені:

  - прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

  - загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

  - відсутні підпис і дата (за умови подання письмового запиту).

    Оскарження:

   Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь