Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Конкурси на заміщення вакантних посад

Розпорядження про призупинення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора Благовіщенського  центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради

Адреса закладу освіти: Благовіщенський центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради; Кіровоградська область, Голованівський район, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 37.

 

Умови  оплати праці: посадовий оклад, інші виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників установ Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказів Міністерства освіти і науки України № 557 від 26 вересня 2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та № 102 від  15 квітня 1993 року «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не повинен перешкоджати виконанню професійних обов'язків.

 

 Вимоги до знання законодавства України: Конституція України, Кодекс Законів про працю України, закони України «Про освіту», «Про позашкільну освіту»,  "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про доступ до публічної інформації», «Про запобігання корупції», "Про захист персональних даних" та інші нормативно – правові акти у сфері освіти.

 

Документи, що  подаються на конкурс:

-  заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- особовий листок з обліку кадрів, автобіографія;

-  копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- фотокартка розміром 4х6.

  Кандидат  може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

 

Документи подаються до конкурсної комісії кандидатом на зайняття вакантної посади директора Благовіщенського  центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради  особисто за адресою: Благовіщенська  міська рада, вул. Промислова 23/54, відділ організаційно – кадрової роботи міської ради. 

  Термін подання документів протягом тридцяти  календарних днів від дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Благовіщенської міської ради, відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради.

Останній день прийому документів 16 березня 2022 року.

 

Конкурсний відбір відбудеться: 23 березня 2022 року, о 10.00 год. у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м.Благовіщенське, вул. Промислова 23/54.

 

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття рішення про проведення конкурсу;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 

Конкурсний відбір на заміщення вакантної  посади директора Благовіщенського  центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради відбудеться за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у формі письмового тестування;

- співбесіди.

Перелік питань на знання законодавства України представлені на сайті Благовіщенської міської ради, відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради. 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі:  Крива Ольга Сергіївна,  головний спеціаліст відділу організаційно – кадрової роботи Благовіщенської міської ради. Довідка за телефоном: 0680040602.

 

Розпорядження №14-к від 14.02.2022 р. "Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора Благовіщенського центру  дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради"

 

Питання для перевірки знання Законів України

 Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь