План роботи

28 грудня 2023 року № 286

роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2024 року

СІЧЕНЬ

1. Про роботу управління фінансів та економічного розвитку міської ради у 2023 році.

Інформує: Тетяна ПЛУТАРЄВА – начальник управління фінансів та економічного розвитку міської ради.

2. Про результати роботи відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради у
2023 році.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО – начальник відділу освіти та молоді міської ради.

3. Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради за 2023 рік.

Інформує: Леонід СЕМКО, – головний лікар КНП “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради.

4. Про роботу виконавчого комітету міської ради із зверненнями громадян.

ЛЮТИЙ

1. Про стан соціального забезпечення та соціального захисту жителів Благовіщенської територіальної громади у 2023 році.

Інформує: Лариса ВАСІЛЬЄВА – начальник відділу праці та соціального захисту населення міської ради.

2. Про актуальні питання щодо захисту прав дітей у Благовіщенській міській територіальній громаді та основні завдання на 2024 рік.

Інформує: Наталія ФУТОРАН – начальник служби у справах дітей міської ради.

3. Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2024/2025 навчальний рік.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО - начальник відділу освіти та молоді міської ради.

4. Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” за 2023 рік.

Інформує: Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО - головний лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради”.

5. Про стан виконавської дисципліни.

Інформує: Олександр СТАХ – начальник загального відділу міської ради.

6. Розгляд поточних питань та заяв.

2

БЕРЕЗЕНЬ

1. Про Державний реєстр адрес та реєстр будівель і споруд.

Інформує: Олександр АРХІПОВ – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради.

1. Про роботу відділу культури, туризму та спорту міської ради.

Інформує: Андрій КУЦЕРДА – начальник відділу культури, спорту та туризму міської ради.

1. Про стан надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Благовіщенської міської ради.

Інформує: Олена ПОШИМБАЙЛО – директор Центру надання соціальних послуг Благовіщенської міської ради.

4. Про стан проходження медичних оглядів працівниками підприємств, закладів громадського харчування і торгівлі.

Інформує: Леонід СЕМКО – головний лікар КНП “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради.

5. Розгляд поточних заяв та питань.

КВІТЕНЬ

1. Про роботу Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради.

Інформує: Наталія КИЗИМА – директор Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради.

2. Про роботу опікунської ради при виконкомі міської ради.

3. Про надання освітніх послуг дітям з особливими потребами у Благовіщенській міській територіальній громаді.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО – начальник відділу освіти та молоді міської ради.

4. Про стан виконання Програми з охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

ТРАВЕНЬ

1. Про використання земельного фонду міської ради та раціонального використання земель Благовіщенської міської територіальної громади.

Інформує: Наталія МУЗИКА – начальник відділу земельних ресурсів міської ради.

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей Благовіщенської міської територіальної громади у 2024 році.

3

Інформує: Лариса ВАСІЛЬЄВА – начальник відділу праці та соціального захисту населення міської ради, Володимир ЛУЦЕНКО – начальник відділу освіти та молоді міської ради.

3. Про стан надання освітніх послуг закладами позашкільної освіти Благовіщенської міської територіальної громади у 2023 році.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО – начальник відділу освіти та молоді міської ради.

4. Про безпеку закладів освіти громади та організацію безпечного освітнього середовища.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО – начальник відділу освіти та молоді міської ради.

5. Про діяльність закладів культури Благовіщенської міської територіальної громади у 2023 році.

6. Розгляд поточних питань та заяв.

ЧЕРВЕНЬ

1. Про стан надходжень місцевих податків та зборів.

1. Про результати участі здобувачів освіти Благовіщенської міської територіальної громади у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів та інтелектуальних конкурсах у 2023/2024 навчальному році

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО начальник відділу освіти та молоді міської ради.

3. Про окремі аспекти забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Інформує: Наталія ФУТОРАН – начальник служби у справах дітей міської ради.

4. Про стан виконавської дисципліни.