План роботи

30 грудня 2021року № 229

роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2022 року

СІЧЕНЬ

1. Про роботу управління фінансів та економічного розвитку міської ради у 2021 році.

2. Про виконання Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих у 2021році.

Інформує: Лариса ВАСІЛЬЄВА – начальник відділу праці та соціального захисту населення міської ради.

3. Про виконання Програми підтримки громадських організацій Благовіщенської міської територіальної громади у 2021 році.

4. Про стан виконання Програми з охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Інформує: Андрій КУЦЕРДА – начальник відділу культури, спорту та туризму міської ради.

5. Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради за 2021 рік.

Інформує: Леонід СЕМКО – головний лікар КНП “Благовіщенська лікарня”.

6. Про роботу виконавчого комітету міської ради із зверненнями громадян.

Інформує: Олександр СТАХ – начальник загального відділу міської ради.

7. Розгляд поточних питань та заяв.

ЛЮТИЙ

1. Про фінансово-господарську діяльність БМП “Комунальник” у 2021 році.

Інформує: Микола БАЙДЮК - директор БМП “Комунальник”.

2. Про стан надання соціальних послуг жителям Благовіщенської територіальної громади у 2021 році.

3. Про виконання у 2021 році заходів Програми розвитку туризму у Благовіщенській територіальній громаді на 2021-2026 роки.

4. Про роботу відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради у 2021 році.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО - начальник відділу освіти та молоді міської ради.

5. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” за 2021 рік.

Інформує: Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО - головний лікар КНП “ЦПМСД”.

6. Про стан виконавської дисципліни.

Інформує: Олександр СТАХ – начальник загального відділу міської ради.

7. Розгляд поточних питань та заяв.

БЕРЕЗЕНЬ

1. Про актуальні питання щодо захисту прав дітей у Благовіщенській міській територіальній громаді та основні завдання на 2022 рік.

Інформує: Наталія ФУТОРАН – начальник служби у справах захисту дітей міської ради.

1. Про роботу відділу культури, туризму та спорту міської ради.

1. Про стан надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської територіальної громади.

Інформує: Олена ПОШИМБАЙЛО – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської територіальної громади.

4. Розгляд поточних заяв та питань.

КВІТЕНЬ

1. Про роботу Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради.

Інформує: Наталія КИЗИМА – директор Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради

2. Про роботу опікунської ради при виконкомі міської ради.

3. Про надання освітніх послуг дітям з особливими потребами у Благовіщенській міській територіальній громаді.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО - начальник відділу освіти та молоді міської ради.

4. Розгляд поточних питань та заяв.

ТРАВЕНЬ

1. Про використання земельного фонду міської ради та раціонального використання земель Благовіщенської міської територіальної громади.

Інформує: Наталія МУЗИКА – начальник відділу земельних ресурсів міської ради.

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей Благовіщенської міської територіальної громади у 2022 році.

3. Про стан надання освітніх послуг закладами позашкільної освіти Благовіщенської міської територіальної громади у 2021 році.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО - начальник відділу освіти та молоді міської ради.

4. Про діяльність закладів культури Благовіщенської міської територіальної громади у 2021 році.

5. Розгляд поточних питань та заяв.

ЧЕРВЕНЬ

1. Про стан надходжень місцевих податків та зборів.

Інформує: Тетяна ПЛУТАРЄВА - начальник управління фінансів та економічного розвитку міської ради.

1. Про роботу освітніх закладі Благовіщенської міської територіальної в громади у 2021/ 2022 роках.

Інформує: Володимир ЛУЦЕНКО - начальник відділу освіти та молоді міської ради.

3. Про стан виконавської дисципліни.

Інформує: Олександр СТАХ – начальник загального відділу міської ради.

4. Розгляд поточних питань та заяв.