Соціальний захист населення

27 Червня, 2024 р., 15:05
Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5 найпопулярніших соцмереж у світі: Facebook (3 млрд людей), YouTube (2,5 млрд), Instagram та WhatsApp (по 2 млрд), і TikTok - 1,5 млрд. Дослідження GWI показує, що типовий користувач соцмереж витрачає на соціальні платформи 2 години 23 хвилини на день.
27 Червня, 2024 р., 15:04
Оприлюднено 14.06.2024р ПРОЄКТ "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ" Сьогодні як ніколи населення України потребує допомоги з підтримки психологічного, психічного здоров’я, юридичної, соціальної допомоги та послуг, якісного медичного супроводу та іншої допомоги, адже щодня ми потерпаємо від подій війни, спричиненої росією.