ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ!

Прийом документів щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно щодо об’єктів будівництва (квартири, будинки, гаражі, приміщення та інше) в зв’язку з запровадженням  електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром прав та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва.

Технічні паспорти та документи що не внесені до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва не приймаються.

У зв’язку з вимогами Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та набранням чинності Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва з 01 серпня 2021 року державним реєстратором прав на нерухоме майно має забезпечуватись перевірка інформації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.