Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

ОГОЛОШЕННЯ

На соціальній платформі єДопомога від сьогодні можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій.

   Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на соціальній платформі єДопомога (edopomoga.gov.ua ) реалізована можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій.

   «Від сьогодні люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі єДопомога заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку. Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку Банку, де відкритий банківський рахунок людини», - повідомила Марина Лазебна.

   Також Міністр соціальної політики повідомила, що дані, які людина вказує у заявці, верифікуються на основі даних з державних реєстрів. Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

   Нагадаємо, як повідомлялось раніше, Уряд ухвалив розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке забезпечує можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій (відповідно до постанови КМУ від 16 квітня 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України»).

   Довідково: Проєкт реалізовано Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні відповідно до умов меморандумів Міністерства соціальної політики України з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, Всесвітньою продовольчою програмою ООН, Міжнародною організацією з міграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

Фото без опису

Відновлено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, зареєстрованих на території  Кіровоградської області!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.04.2022 №1449/5 ″Про внесення змін до Переліку державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень″ відновлено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань державному реєстратору Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області УРСАТІЮ Антону Юрійовичу.

З 14 квітня 2022 року державному реєстратору Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області Урсатію А.Ю. можна подавати заяви виключно по таких реєстраційних діях:

  • державна реєстрація створення благодійної організації, державна реєстрація змін до відомостей про благодійну організацію, у тому числі до установчих документів;

  • державна реєстрація створення товариства з обмеженою відповідальністю, державна реєстрація створення фермерського господарства, державна реєстрація створення громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону;

  • державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи;

  • державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи, державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи;

  • державна реєстрація зміни керівника юридичної особи у зв’язку з його смертю; державна реєстрація зміни місцезнаходження юридичної особи;державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи, крім випадків, коли такі зміни передбачають зміну розміру статутного капіталу, зміну складу засновників (учасників) та/або розмірів їх часток; державна реєстрація зміни видів економічної діяльності юридичної особи; державна реєстрація зміни інформації для здійснення зв’язку з юридичною особою;

  • державна реєстрація на підставі судових рішень, що набрали законної сили, щодо заборони вчинення реєстраційних дій, накладення арешту корпоративних прав;

  • державна реєстрація органів державної влади, органів місцевого самоврядування, казенних підприємств, державних підприємств, комунальних підприємств,комунальних організацій (установ, закладів), державних організацій (установ, закладів);

  • державна реєстрація фізичної особи підприємцем, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року.

 

Всі бажаючі юридичні особи та фізичні особи-підприємці можуть звертатися з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців до державного реєстратора Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області (м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 25, кабінет 11, тел.: (0522) 56-77-48).

 

 


Фото без опису


ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ!

Прийом документів щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно щодо об’єктів будівництва (квартири, будинки, гаражі, приміщення та інше) в зв’язку з запровадженням  електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром прав та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва.

Технічні паспорти та документи що не внесені до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва не приймаються.

У зв’язку з вимогами Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та набранням чинності Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва з 01 серпня 2021 року державним реєстратором прав на нерухоме майно має забезпечуватись перевірка інформації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь