Пенсійний фонд інформує

25 Липня, 2024 р., 09:07
  На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану” Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
12 Липня, 2024 р., 14:05
Важливим обов’язком роботодавця є організація для працівників навчань з охорони праці, безпечних методів і прийомів виконання робіт та надання першої домедичної допомоги постраждалим. Адже якісний інструктаж стане запорукою безпеки на робочому місці.
08 Липня, 2024 р., 10:37
    У зв’язку з підвищенням тарифу на послугу з постачання електричної енергії з 01.06.2024 перерахунок житлової субсидії проведено без звернення громадян. Тобто розмір субсидії змінився автоматично. Перерахунок проведено 57603 домогосподарствам. Середній розмір підвищення склав 218,32 гривень. Пенсійний фонд України надіслав отримувачам виплат повідомлення щодо призначення / непризначення житлових субсидій, а також поінформував про необхідність звернутися до Фонду, якщо така потреба існує.  Нагадуємо, що ознайомитись з інформацією про розмір субсидії на неопалювальний період можна в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для цього необхідно: 1. Зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua. 2. Авторизуватись за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпису, або ID.GOV.UA. Увійти в особистий кабінет. 3. У меню зліва обрати рубрику “Мої повідомлення“. 4. У вікні, що з’явиться на екрані, перейти в “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомитись з текстом повідомлення щодо житлової субсидії.
02 Липня, 2024 р., 08:28
Щочетвергаз 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів. Так, у липні додзвонювачів консультуватимуть: 04 липня 2024 року ‒заступник начальника головного управління Юрій ШАРПІНСЬКИЙ;
28 Червня, 2024 р., 13:14
Відповідно до статті 13 Закону України від 14.10.1992 № 2694-XII “Про охорону праці”, роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
25 Червня, 2024 р., 16:37
Нагадуємо! Наразі управителі та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, виконавці комунальних послуг опановують реалізовану Пенсійним фондом України нову технічну можливість збирання, обробки, передачі та зберігання інформації про осіб, які звертаються за призначенням житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, через електронні кабінети управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
24 Червня, 2024 р., 15:27
      Питання температурних режимів, як взимку так і влітку, не втрачає своєї актуальності. В умовах підвищення температури відповідно до ст. 2 і 21 КЗпП, а також ст. 6 і 13 Закону України “Про охорону праці” від 14.10.1992 № 2694-ХІІ, роботодавець повинен створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці згідно з положеннями нормативно-правових актів, а також забезпечити дотримання вимог законодавства щодо прав співробітників у сфері охорони праці.
24 Червня, 2024 р., 15:21
          ПЕНСІОНЕР ЗВІЛЬНИВСЯ З РОБОТИ, А ЧИ ВІДОМО ПРО ЦЮ ЗМІНУ ПЕНСІЙНОМУ ФОНДУ УКРАЇНИ?