Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Оприлюднено 18.06.2024 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Оприлюднено 13.05.2024 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 1. Найменування замовника. Комунальне некомерційне підприємство «БЛАГОВІЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ» БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 01995309

 3. Назва предмета закупівлі. Національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  –

 Устаткування для операційних блоків за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 (Електрокоагулятор високочастотний зварювальний «Патонмед» ЕКВЗ-300).

 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: здійснено виходячи з технічної документації на даний апарат та характеристик апарату, складових комплектації відповідно до потреб виконання окремих функцій лікувального процесу.

 2. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення                        визначено на підставі бюджетного запиту на даний предмет закупівлі у офіційного заводу-виробника та виходячи з цін на предмет закупівлі, що діяли на момент формування бюджетного запиту. А також виходячи з необхідного обсягу предмету закупівлі. відповідних додаткових складових до апарату. що станом на 09.05.2024 рік склало 191 875 грн. 00коп.

 

 1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року                 № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни.

 

 1. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та шляхом здійснення письмових запитів до заводу-виробника даного товару та продавців.

 


оприлюднено 08.05.2024р

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ 

 1. Найменування замовника. Комунальне некомерційне підприємство «БЛАГОВІЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ» БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 01995309

 3. Назва предмета закупівлі. Національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  – Устаткування для операційних блоків за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 (Електрокоагулятор високочастотний зварювальний «Патонмед» ЕКВЗ-300).

 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: здійснено виходячи з технічної документації на даний апарат та характеристик апарату, складових комплектації відповідно до потреб виконання окремих функцій лікувального процесу.

 5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення                        визначено на підставі бюджетного запиту на даний предмет закупівлі у офіційного заводу-виробника та виходячи з цін на предмет закупівлі, що діяли на момент формування бюджетного запиту. А також виходячи з необхідного обсягу предмету закупівлі. відповідних додаткових складових до апарату. Що станом на 08.05.2024 рік склало 202 000 грн. 00коп.

 6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року                 № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни.

 7. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та шляхом здійснення письмових запитів до заводу-виробника даного товару та продавців.


Оприлюднено 26.04.2024р

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 

 1. Найменування замовника. Комунальне некомерційне підприємство «БЛАГОВІЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ» БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 1. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 01995309

 

 1. Назва предмета закупівлі. Національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  –  33690000-3 Лікарські засоби різні.

 2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: здійснено виходячи з потреби в наданні послуги з лабораторних досліджень, що надає КНП «Благовіщенська лікарня», а саме переліку досліджень, технічних характеристик наявного лабораторного обладнання та витратних матеріалів для проведення діагностичних досліджень.

 3. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено на підставі бюджетного запиту на даний предмет закупівлі та виходячи з цін на предмет закупівлі, що діяли на момент формування бюджетного запиту. А також виходячи з необхідного обсягу предмету закупівлі. що станом на 26 квітня 2024 року складає 545 000.грн. 00 коп.

 

 1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, шляхом запиту до постачальників минулих періодів,  також інформації що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.


Оприлюднено 15.03.2024р

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 1. Найменування замовника. Комунальне некомерційне підприємство «БЛАГОВІЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ» БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 01995309
 3. Назва предмета закупівлі. Національний класифікаторУкраїни ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  –  09110000-3 Тверде паливо(тверде паливо)
 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Здійснено виходячи з технічної документації на опалювальне обладнання. Марки вугілля було визначено у відповідності до положень ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація». Якісні характеристики вугілля були взяті з ДСТУ 7146:2010 "Вугілля кам'яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови". Замовником було прийнято рішення про закупівлю вугілля даних фракцій, оскільки використання даного виду палива забезпечить тепловий режим у закладі та економію бюджетних коштів.
 5. Обґрунтуваннярозміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено на підставі бюджетного запиту на даний предмет закупівлі та виходячи з цін на предмет закупівлі, що діяли на момент формування бюджетного запиту. А також виходячи з необхідного обсягу предмету закупівлі.
 6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільськогогосподарстваУкраїнивід 18 лютого 2020 року № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках

Оприлюднено 27.06.2023 р.

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі медикаментів,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто Благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція я Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 34536 грн. 38 коп.

Запропонований товар за медико – технічними властивостями повинен відповідати наступним медико – технічним вимогам:

1.Запропоновані лікарські засоби повинні бути належним чином зареєстровані в Україні та дозволені до застосування у медичній практиці. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями на лікарські засоби або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці або тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

3. Термін придатності товару на момент поставки замовнику не повинен бути меншим ніж 70% від загального терміну придатності визначеного виробником (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

4. Поставка лікарських засобів здійснюється за рахунок Учасника, згідно із заявкою Замовника протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки (телефоном, факсом, листом). Під час передачі товару Учасник повинен надати копії сертифікатів якості на поставлений товар, завірені підписом та печаткою Учасника .

6. Учасник відповідає за якість поставленого товару та застосування заходів щодо захисту довкілля.

7. Ціна за кожну одиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений від сплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

8. При формуванні ціни учасник повинен керуватися вимогами чинного законодавства.

9. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

10.Еквівалентом (аналогом) лікарського засобу в розумінні даної тендерної документації  є лікарський засіб якість, діюча речовина (міжнародна назва), дозування, форма випуску, концентрація, біоеквівалентність  та інші стандартні характеристики якого абсолютно співпадають з характеристиками лікарського засобу, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару на який відбувається заміна, повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. (У разі надання еквіваленту товару, учасник надає документи, які підтверджують повну відповідність товару).

         Запропоновані учасником товари обов’язково повинні відповідати усім наведеним вище вимогам та технічним характеристикам

Перелік медикаментів, що закуповуються, відображено в додатку №1 до відповідного договору закупівлі.

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                                          О.В.Голубенко

 

Оприлюднено 07.06.2023 р.

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі насосів,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто Благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):ДК 021:2015:4212000000-6 насоси та компресори

сума закупівлі 58 грн.00 коп.(п’ятдесят вісім тисяч гривень нуль копійок).

У зв’язку з підготовкою до опалювального сезону КНП «Благовіщенська лікарня». та виходом з ладу основного опалювального котла, виникла гостра необхідність у закупівлі2-х  насосів для котла опалювального з метою опалення будівлі стаціонару Комунального некомерційного підприємства «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради.

 Запропонований товар за технічними властивостями повинен відповідати наступним вимогам:

1.Запропоновані товар повинен бути належним  чином зареєстрований в Україні та дозволений до застосування у використанні. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості, учасник надає оригінал гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника (дистриб’ютора) в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника.

3. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці або тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою .

4. Поставка товару здійснюється за рахунок Учасника, згідно із заявкою Замовника протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки (телефоном, факсом, листом). Під час передачі товару Учасник повинен надати копії сертифікатів якості на поставлений товар, завірені підписом та печаткою .

5. Постачальник відповідає за якість поставленого товару та застосування заходів щодо захисту довкілля.

 

6. Ціна за кожну одиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений від сплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

 

7.  При формуванні ціни учасник повинен керуватися вимогами чинного законодавства.

 

8. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

 

9.Запропоновані учасником товари обов’язково повинні відповідати усім наведеним вище вимогам та технічним характеристикам.

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                                                      О.В. Голубенко

Оприлюднено 29.05.2023 р.

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі медикаментів,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто Благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):ДК 021:2015: 3120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, сума закупівлі 297 000 грн.00 клоп.

Запропонований товар за медико – технічними властивостями повинен відповідати наступним медико – технічним вимогам:

1.Запропоновані товар повинен бути належним  чином зареєстрований в Україні та дозволений до застосування у медичній практиці. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості, учасник надає оригінал гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника (дистриб’ютора) в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника. Гарантійний лист повинен містити назву замовника торгів та номером оголошення, що оприлюднене на веб - порталі Prozorro. Дана вимога стосується препаратів  технічної специфікації №1, 7, 8, 10, 13, 15, 26, 31, 35, 36.

3. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці або тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

4. Поставка товару здійснюється за рахунок Учасника, згідно із заявкою Замовника протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки (телефоном, факсом, листом). Під час передачі товару Учасник повинен надати копії сертифікатів якості на поставлений товар, завірені підписом та печаткою Учасника (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

5. Учасник відповідає за якість поставленого товару та застосування заходів щодо захисту довкілля.

6. Ціна за кожну одиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений від сплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

7.  При формуванні ціни учасник повинен керуватися вимогами чинного законодавства.

8. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

9.         Запропоновані учасником товари обов’язково повинні відповідати усім наведеним вище вимогам та технічним характеристикам

Тендерна пропозиція, що не відповідає медико-технічним вимогам, буде відхилена як невідповідна вимогам тендерної документації.

Технічна специфікація

Назва товару

Код за ДК 021:2015

Одиниця виміру

Кількість

 

1

Принтер для автоматичного друку сухих медичних плівок DRYSTAR 5302

код ДК 021:2015 33120000-7

системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

 

шт.

1

 

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                                          О.В. Голубенко

Оприлюднено 21.03.2023 р.

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі медикаментів,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто Благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 110 000 грн.00 коп.

Запропонований товар за медико – технічними властивостями повинен відповідати наступним медико – технічним вимогам:

1.Запропоновані лікарські засоби повинні бути належним чином зареєстровані в Україні та дозволені до застосування у медичній практиці. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями на лікарські засоби або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості, учасник надає оригінал гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника (дистриб’ютора) в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника. Гарантійний лист повинен містити назву замовника торгів та номером оголошення, що оприлюднене на веб - порталі Prozorro. Дана вимога стосується препаратів  технічної специфікації №1, 7, 8, 10, 13, 15, 26, 31, 35, 36.

3. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці або тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

4. Термін придатності товару на момент поставки замовнику не повинен бути меншим ніж 70% від загального терміну придатності визначеного виробником (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

5. Поставка лікарськи засобів здійснюється за рахунок Учасника, згідно із заявкою Замовника протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки (телефоном, факсом, листом). Під час передачі товару Учасник повинен надати копії сертифікатів якості на поставлений товар, завірені підписом та печаткою Учасника (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

6. Учасник відповідає за якість поставленого товару та застосування заходів щодо захисту довкілля.

7. Ціна за кожну одиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений від сплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

8. При формуванні ціни учасник повинен керуватися вимогами чинного законодавства.

9. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

10.Еквівалентом (аналогом) лікарського засобу в розумінні даної тендерної документації  є лікарський засіб якість, діюча речовина (міжнародна назва), дозування, форма випуску, концентрація, біоеквівалентність  та інші стандартні характеристики якого абсолютно співпадають з характеристиками лікарського засобу, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару на який відбувається заміна, повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. (У разі надання еквіваленту товару, учасник надає документи, які підтверджують повну відповідність товару).

Запропоновані учасником товари обов’язково повинні відповідати усім наведеним вище вимогам та технічним характеристикам

Тендерна пропозиція, що не відповідає медико-технічним вимогам, буде відхилена як невідповідна вимогам тендерної документації.

Технічна специфікація

Торгова назва лікарського засобу, форма випуску, дозування (або еквівалент)

МНН

Код АТС

Одиниця виміру

Кількість

1

Дексаметазон р-н д/ін. 4 мг/мл амп. 1 мл № 5

Dexamethasone

H02AB02

упаковка

100

2

Преднізолон р-н д/ін. 30 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 5

Prednisolone

H02AB06

упаковка

10

3

Лоратадин табл. 10 мг контурн. чарунк. уп. № 10

Loratadine

R06AX13

упаковка

20

4

Натрію тіосульфат р-н д/ін. 300 мг/мл амп. 5 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 10

Thiosulfate

V03AB06

упаковка

10

5

Гепарин р-н д/ін. 5000 МО/мл фл. 5 мл № 5

Heparin

B01AB01

упаковка

2

6

Дротаверин р-н д/ін. 20 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 5

Drotaverine

A03AD02

упаковка

50

7

Дофамінконц. д/р-ну д/інф. 5 мг/мл амп. 5 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 10

Dopamine

C01CA04

упаковка

2

8

Омепразолкапс. 20 мг контурн. чарунк. уп., в пачці № 30

Omeprazole

A02BC01

упаковка

50

9

Дибазол р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 5 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10

Bendazol

C04AX

упаковка

50

10

Еуфілін р-н д/ін. 20 мг/мл амп. 5 мл №10

Theophylline

R03DA04

упаковка

50

11

Етамзилат р-н д/ін. 12,5 % амп. 2 мл, в пачці №10

Etamsylate

B02BX01

упаковка

30

12

Еглоніл р-н д/ін. 100 мг амп. 2 мл №6

Sulpiride

N05AL01

упаковка

50

13

Ібупрофен 400, табл. в/плівк. обол. 400 мг блістер № 50

Ibuprofen

M01AE01

упаковка

100

14

Корглікон р-н д/ін. 0,6 мг/мл амп. 1 мл, в пачці №10

Corglycon

C01AX

упаковка

5

15

Каптопрес  табл. контурн. чарунк. уп. №20

Captoprilanddiuretics

C09BA01

упаковка

50

16

Кофеїн-Бензоат натрію  р-н д/ін. 100 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10

Caffeineandsodiumbenzoate

N06BC01

упаковка

5

17

Лоспирин табл. в/о кишково-розч. 75 мг стрип №120

Acetylsalicylicacid

B01AC06

упаковка

20

18

Лідокаїн р-н д/ін. 20 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 10

Lidocaine

N01BB02

упаковка

50

19

Гентаміцину сульфат р-н д/ін. 40 мг/мл амп. 2 мл № 10

Gentamicin

J01GB03

упаковка

10

20

Меробак, пор. д/п р-ра д/ін. 1000 мг фл. № 10

Meropenem

J01DH02

упаковка

5

21

Фолієва кислота, табл. 5 мг блістер № 50

Folicacid

B03BB01

упаковка

10

22

Мезатон, р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 1 мл, блістер у пачці № 10

Phenylephrine

C01CA06

упаковка

4

23

Верапаміл табл. в/о 40 мг контурн. чарунк. уп. № 20

Verapamil

C08DA01

упаковка

20

24

Нітрогліцерин, табл. сублінгв. 0,0005 г контейнер № 40

Glyceryltrinitrate

C01DA02

упаковка

10

25

Платифілін р-н д/ін. 2 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10

Platyphylline

A03AX

упаковка

20

26

Диклофенак р-н д/ін. 25 мг/мл амп. 3 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 10

Diclofenac

M01AB05

упаковка

100

27

Еналаприл табл. 10 мг контурн. чарунк. уп., в пачці № 20

Enalapril

C09AA02

упаковка

100

28

Еналаприл, табл. 20 мг блістер, в пачці № 20

Enalapril

C09AA02

упаковка

100

29

Рифампіцин, капс. 150 мг блістер № 20

Rifampicin

J04AB02

упаковка

10

30

Димедрол р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10

Diphenhydramine

R06AA02

упаковка

50

31

Хлоргексидин, р-н д/зовн. застос. 0,05 % фл. з кришкою 200 мл №1

Chlorhexidine

D08AC02

флакон

100

32

Фуросемід р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка № 10

Furosemide

C03CA01

упаковка

20

33

Окситоцин, р-н д/ін. 5 МО амп. 1 мл № 5

Oxytocin

H01BB02

упаковка

15

34

Дигоксин, р-н д/ін. 0,25 мг/мл амп. 1 мл, у блістері у пачці № 10

Digoxin

C01AA05

упаковка

10

35

Ципрофлоксацин, табл. в/о 500 мг блістер № 10

Ciprofloxacin

J01MA02

упаковка

100

36

Нітросорбід, табл. 10 мг блістер № 40

Isosorbidedinitrate

C01DA08

упаковка

5

37

Анаприлін табл. 40 мг контейнер № 50

Propranolol

C07AA05

упаковка

10

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                                          О.В.Голубенко

 

Оприлюднено 21.03.2023 р.

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі медикаментів,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто Благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 610 000грн.00 коп.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання —з дати укладання договорупо 31 грудня 2023р.

Запропонований товар за медико – технічними властивостями повинен відповідати наступним медико – технічним вимогам:

1.Запропоновані  лікарські засоби повинні бути належним чином зареєстровані в Україні та дозволені до застосування у медичній практиці. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями на лікарські засоби або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості, учасник надає оригінал гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника (дистриб’ютора) в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника. Гарантійний лист повинен містити назву замовника торгів та номером оголошення, що оприлюднене на веб - порталі Prozorro

3. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці або тарі підприємства виробника, яка не повинна бути деформованою або пошкодженою (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

4. Термін придатності товару на момент поставки замовнику не повинен бути меншим ніж 70% від загального терміну придатності визначеного виробником (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

5. Учасник відповідає за якість поставленого товару та застосування заходів щодо захисту довкілля.

6. Ціна за кожну одиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений від сплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

7. При формуванні ціни учасник повинен керуватися вимогами чинного законодавства.

8. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

9.Еквівалентом (аналогом) лікарського засобу в розумінні даної тендерної документації  є лікарський засіб якість, діюча речовина (міжнародна назва), дозування, форма випуску, концентрація, біоеквівалентність  та інші стандартні характеристики якого абсолютно співпадають з характеристиками лікарського засобу, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару на який відбувається заміна, повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. (У разі надання еквіваленту товару, учасник надає документи, які підтверджують повну відповідність товару).

         Запропоновані учасником товари обов’язково повинні відповідати усім наведеним вище вимогам та технічним характеристикам

Тендерна пропозиція, що не відповідає медико-технічним вимогам, буде відхилена як невідповідна вимогам тендерної документації.

 

Технічна специфікація

   №п/п

Найменуваннявиробу, щозакуповується

МНН

код АТХ

Один. Виміру

Кіль-кість

 
 

1

Анальгін розчин для ін'єкцій 500 мг/мл по 2 мл в ампулі №10

Metamizolesodium

N02BB02

пачка

100

 

3

Волютензрозчин для інфузій по 500 мл

Gelatinagents

B05AA06

пляшка

30

 

4

Гекодез, розчин для інфузій, 60 мг/мл по 400 мл

Hydroxyethylstarch

B05AA07

пляшка

20

 

5

Глюкоза, розчин для інфузій, 100 мг/мл по 200 мл

Glucose

B05CX01

пляшка

300

 

6

Глюкоза розчин для інфузій 50 мг/мл по 200 мл

Glucose

B05CX01

пляшка

300

 

7

Інгамістрозчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 3 мл в ампулі №10

Acetylcysteine

R05CB01

пачка

40

 

8

Інфулганрозчин для інфузій 10 мг/мл по 100 мл

Paracetamol

N02BE01

пляшка

500

 

9

Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл

Potassiumchloride

B05XA01

флакон

300

 

10

Кальцію глюконат, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5мл в ампулі №10

Calciumgluconate

А12АА03

пачка

30

 

11

Лефлоцинрозчин для інфузій 5 мг/мл по 150 мл

Levofloxacin

J01MA12

пляшка

500

 

12

Лінелідрозчин для інфузій 2 мг/мл по 300 мл контейнер полімерний

Linezolid

J01XX08

контейнер

20

 

13

ЛонгокаїнХевірозчин для ін’єкцій 5,0 мг/мл по 5 мл у флаконі №5

Bupivacaine

N01BB01

пачка

35

 

14

Магнію сульфат розчин для ін'єкцій 250 мг/мл по 5мл в ампулі №10

Magnesiumsulfate

В05ХА05

пачка

10

 

16

Манітрозчин для інфузій 150 мг/мл по 200 мл

Mannitol

B05BC01

пляшка

100

 

17

Натрію хлорид розчин для інфузій 9 мг/мл по 200 мл

Sodiumchloride

B05XA03

пляшка

3000

 

18

Натрію хлорид розчин для інфузій 9 мг/мл по 400 мл

Sodiumchloride

B05XA03

пляшка

100

 

19

НОВОПАРИН® розчин для ін'єкцій, 100 мг (10 000 анти-фактор Ха МО)/мл; по 0,8 мл (80 мг)  у попередньонаповненомушприці, по 2 шприця

Enoxaparin

B01AB05

пачка

150

 

20

Озеларрозчин для інфузій та орального застосування 20 мг/мл по 1мл в ампулах №10

Caffeine

N06B C01

пачка

1

 

21

Омепразол, порошок для розчину для ін'єкцій по 40 мг, по 1 флакону з порошком у картоннійкоробці

Omeprazole

А02В С01

флакон

300

 

23

РозчинРінгерарозчин для інфузій по 200 мл

Electrolytes

B05BB01

пляшка

500

 

24

РозчинРінгер-лактатнийрозчин для інфузій по 200 мл

Electrolytes

B05BB01

пляшка

100

 

25

Сангерарозчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл в ампулі №5

Tranexamicacid

В02АА02

пачка

150

 

26

Сода-буфер розчин для інфузій 42 мг/мл по 200 мл

Sodiumbicarbonate

B05XA02

пляшка

500

 

27

Цефепім, порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг у флаконі №1

Cefepime

J01D E01

флакон

500

 

28

Цефтриаксон, порошок для розчину для ін'єкцій по 1.0 г у флаконі №1

Ceftriaxone

J01D D04

флакон

1000

 

29

Цефтазидим, порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг у флаконі №1

Ceftazidime

J01D D02

флакон

100

 

30

Юнормрозчин для ін'єкцій 2,0 мг/мл по 2мл в ампулі №5

Ondansetron

А04АА01

пачка

50

 

31

Офлоксацинрозчин для інфузій 2 мг/мл по 100 мл

Ofloxacin

J01MA01

флакон

200

 

32

КейдексІн'єкт, розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл по 2 мл в ампулі №5

Dexketoprofen

M01AE17

пачка

250

 

33

Ципрофлоксацинрозчин для інфузій 2 мг/мл по 100 мл

Ciprofloxacin

J01MA02

флакон

500

 

34

Реосорбілактрозчин для інфузій по 400 мл

Electrolytes in combination with other drugs

B05BB04

флакон

100

 

35

Налбуфінрозчин для ін'єкцій 10 мг/мл  по 1мл ампулі №10

Nalbuphine

N02A F02

пачка

10

 

36

Трисольрозчин для інфузій по 200 мл

Combdrug

B05BB01

пляшка

100

 

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                     О.В.Голубенко

 

Додаток до протоколу

обґрунтування технічних та якісних характеристик

Предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

від 17 лютого 2023 року №1

 

(Оприлюднено 17.02.2023 р.)

Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик лабораторних реактивів та їх складових,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради; 26400, місто благовіщенське, Кіровоградської області, вулиця Ореста Гуменюка, 2, код за ЄДРПОУ 01995309, категорія замовника – категорія 3.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Код ДК 021:2015 —33690000-3 Лікарські засоби різні.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 600 000, 00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізомзагальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Обґрунтування технічнихта якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання —з дати укладання договору по 31 грудня 2023 р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількостілабораторних реактивів визначені з урахуванням реальних потреб КНП «Благовіщенська лікарня» та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для запобігання придбання фальсифікату або неякісного товару, надати оригінал або нотаріально засвідчену копію гарантійного листа виробника (дистриб’ютора, представництва, філії – якщо їх повноваження поширюються на територію України) в якому зазначено, про можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів (вказати номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель), у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією та пропозицією Учасника.

Код за НК 024:2019

Найменування товару

Торгівельна назва (зазначається учасником)

Медико-технічні вимоги

Од. виміру

К-ть

1

54514 Числені аналіти сечі ІВД, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз

Сечові смужки 10

 

Тест-смужки для одночасного експрес-визначення уробіліногену, глюкози, білірубіну, кетонів, лейкоцитів, питомої ваги, рН, крові білка та нітритів у зразках сечі методом візуального зчитування або за допомогою аналізатора. Комплектація – по 100 смужок в тубі. Чутливість не гірше: Глюкоза: 75 – 125 мг/дл (глюкоза)

Білірубін: 0,8 – 1,0 мг/дл (білірубін)

Кетони: 5 – 10 мг/дл (ацетооцтова кислота)

Кров: 10 – 15 RBC/мкл (гемоглобін)

Білок: 15 – 30 мг/дл (альбумін)

Нітрити: 0,05 – 0,1 мг/дл (нітрит іон)

Лейкоцити: 20 – 25 WBC/мкл (нативні та лізовані клітини).

Термін зберігання після відкриття – не менше 6 місяців при 2-30 °С.

пак

50

2

61389 D-димер ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз

Набір для визначення Д-димер

 

Кількість тестів у наборі: 25.

Метод: імунофлуоресценція.

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50.

набір

4

3

47347 D-димер IVD, контрольний матеріал

Набір для контролю якості Д-димеру

 

Фасування набору: 0.5 мл/баночку, порошок

Умови зберігання: від -25 до 8

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50

набір

1

4

54313 Прокальцитонін IVD, набір, імунофлюоресцентний аналіз

Набір для визначення прокальцитоніну

 

Кількість тестів у наборі: 25.

Метод: імунофлуоресценція.

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50.

набір

5

5

54315 Прокальцитонін IVD, контрольний матеріал

Набір для контролю якості прокальцитоніну

 

Фасування набору: 1 мл/баночку, порошок

Умови зберігання: від -25 до 8

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50

набір

1

6

53316 Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD, реагент

Набір для визначення глікогемоглобіну HbA1c

 

Кількість тестів у наборі: 25.

Метод: імунофлуоресценція.

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50.

набір

4

7

44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD

Набір для контролю якості глікогемоглобіну HbA1c

 

Фасування набору: 0.5 мл/баночку, порошок.

Умови зберігання: від -25 до 8.

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50

набір

1

8

54384 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD, набір, імунофлюоресцентний аналіз

Набір для визначення ТТГ

 

Кількість тестів у наборі: 25.

Метод: імунофлуоресценція.

Набір повинен бути призначеним для використання з аналізатором FA-50.

набір

4

9

53316 Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD, реагент

Діагностичний набір для визначення концентрації гемоглобіну A1C

 

Фасування: Реагент 1 - 1 x 21 мл, Реагент 2 - 1 x 7,7 мл, гемолізуючий реагент - 1 x 67,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Аналітичний діапазон: не гірше як 2 - 16% (до 151 ммоль/моль).

набір

2

10

44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro)

Контроль гемоглобіну A1C

 

Фасування:4 x 0.5 мл.

Набір повинен бути призначений для контролю якості гемоглобіну HbA1c прямим методом.

Набір має містити реагенти для контролю якості в на нормальному та патологічному рівнях у однакових кількостях. Розведені контролі можуть бути розділені на порції та одноразово заморожені при -20°С.

Не відкритий контроль має бути стабільний при 2-8ºC до дати закінчення терміну придатності, а стабільність після розведення має бути не менше 1 місяця при 2-8°С і 2 місяців при -20 °С.

Контролі мають містити виключно продукти людського походження, які були протестовані на наявність антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) і антитіл до ВІЛ і гепатиту C (HCV), і виявилися нереактивними.

набір

1

11

53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор

Калібратор гемоглобіну A1C

 

Фасування:4 x 0.5 мл.

Набір повинен бути призначений для побудови калібрувальної кривої при визначенні гемоглобіну HbA1c прямим методом.

Набір повинен містити калібрувальні розчини чотирьох рівнів. Не відкритий калібратор має бути стабільний при 2-8 ºC до дати закінчення терміну придатності, нанесеної на флакон, а відновлений калібратор має бути стабільним не менш як протягом 4 тижнів при 2-8 °С або 8 тижнів при -20 °С.

Калібратори мають містити виключно продукти людського походження, які були протестовані на наявність антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) і антитіл до ВІЛ і гепатиту C (HCV), і виявилися нереактивними.

набір

1

12

63377 Засіб очищення приладу /аналізатора ІВД

Лужний промивний розчин для автоматичного біохімічного аналізатора

 

Фасування: R1: 3х35 мл.

Лужний промивний розчин, придатний для використання на автоматичних аналізаторах. Продукт повинен бути стабільним в умовах, передбачених виробником.

набір

10

13

63377 Засіб очищення приладу /аналізатора ІВД

Кислотний промивний розчин для автоматичного біохімічного аналізатора

 

Фасування: R1: 3х35 мл.

Кислотний промивний розчин, придатний для використання на автоматичних аналізаторах. Продукт повинен бути стабільним в умовах, передбачених виробником.

набір

10

14

63377 Засіб очищення приладу /аналізатора ІВД

Промивний розчин для автоматичного біохімічного аналізатора

 

Фасування: R1: 4х40 мл.

Промивний розчин призначений для очищення зондів для реагентів і зразків біохімічних аналізаторів: ACCENT

набір

4

15

61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання

Кювети до аналізатора Accent 220 S

 

Кювети, призначені для роботи на автоматичному біохімічному аналізаторі Accent 220 S.

Фасування:1250 шт/уп

пак

2

16

62636 Аналізаторна лампа ІВД

Галогенова лампа до біохімічного аналізатора

 

Галогенова лампа для автоматичного біохімічного аналізатора  Accent 220 S

набір

1

17

53597 Альбумін IVD, набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації альбуміну

 

Фасування: 1 х 34 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT 220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 6,5 г/дл для ACCENT-200 II GEN та не гірше як до 6,1 г/дл для ACCENT MC240.

набір

2

18

53229 Загальний білірубін IVD, набір, спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації загального білірубіну

 

Фасування: 1-Реагент - 3 x 29 мл, 2-Реагент - 2 х 11,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT 220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 49 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 50 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

4

19

53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD, набір, спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації прямого білірубіну

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 26 мл, 2-Реагент - 1 х 13,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200 (II GEN)/BS-200, ACCENT-220S/BS-180,

ACCENT S120/BS-230, ACCENT MC240/BS-240Pro, ACCENT M320/BS-360E, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 40 мг/дл для ACCENT-200 (II GEN); ACCENT MC240.

набір

4

20

61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення загального білка

 

Фасування: 3 x 28,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200 (II GEN)/BS-200, ACCENT-220S/BS-180, ACCENT S120/BS-230, ACCENT MC240/BS-240Pro, ACCENT M320/BS-360E, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 16,0 г/дл для ACCENT-200 (II GEN) та не гірше як до 20,0 г/дл для ACCENT MC240.

набір

4

21

53301 Глюкоза IVD, набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації глюкози

 

Фасування: 4 х 35 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200 (II GEN)/BS-200, ACCENT-220S/BS-180, ACCENT S120/BS-230, ACCENT MC240/BS-240Pro, ACCENT M320/BS-360Е, BS-120, ACCENT 400 і ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 500 мг/дл для ACCENT-200 (II GEN) та не гірше як до 600 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

10

22

53251 Креатинін IVD, набір, спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації креатиніну

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 28 мл, 2-Реагент - 2 х 10 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT 120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 25,3 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 32 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

10

23

53251 Креатинін IVD, набір, спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації креатиніну

 

Фасування: 1-Реагент - 4 x 15 мл, 2-Реагент - 2 х 7,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120 ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 20 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 37 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

10

24

53583 Сечова кислота IVD, набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення сечової кислоти

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 30 мл, 2-Реагент - 1 х 15 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, BS-120, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT 400, ACCENT Neo200 та ACCENT M320.

Лінійність: не гірше як до 33 мг/дл для ACCENT-200 (сироватка/плазма)

та не гірше як до 43 мг/дл для ACCENT MC240 (сироватка/плазма).

набір

4

25

53587 Сечовина (Urea) IVD, набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації сечовини

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 30 мл, 2-Реагент - 1 х 15 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, ACCENT 400, ACCENT Neo200 та BS-120.

Лінійність: не гірше як до 220 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 390 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

10

26

53460 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації тригліцеридів

 

Фасування: 1-Реагент - 4 x 30 мл, 2-Реагент - 2 х 15 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT 220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 2000 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 2350 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

4

27

53359 Загальний холестерин IVD, набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення концентрації загального холестерину

 

Фасування: 4 х 35 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 900 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 860 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

10

28

53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD, реагент

Діагностичний набір для визначення концентрації холестерину ЛПВЩ

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 25 мл, 2-Реагент - 2 х 9 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN, ACCENT-220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 200 мг/дл для ACCENT-200 та ACCENT MC240.

набір

3

29

53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент

Діагностичний набір для визначення концентрації холестерину ЛПНЩ

 

Фасування: 1-Реагент - 1 x 31 мл, 2-Реагент - 1 х 11 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200, ACCENT-200 II GEN та ACCENT 220S, ACCENT S120, ACCENT MC240, ACCENT M320, BS-120, ACCENT 400 та ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 700 мг/дл для ACCENT-200 та не гірше як до 725 мг/дл для ACCENT MC240.

набір

3

30

52923 Аланінаміно-трансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення активності аланінаміно-трансферази

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 35 мл, 2-Реагент - 1 х 17,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200 (II GEN)/BS-200, ACCENT-220S/BS-180, ACCENT S120/BS-230, ACCENT MC240/BS-240Pro, ACCENT M320/BS-320Е, BS-120, ACCENT 400 і ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 1000 О/л для ACCENT-200 (II GEN) та не гірше як до 1100 О/л для ACCENT MC240.

набір

10

31

52954 Загальна аспартатаміно-трансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз

Діагностичний набір для визначення активності аспартатанаміно-трансферази

 

Фасування: 1-Реагент - 2 x 35 мл, 2-Реагент - 1 х 17,5 мл.

Призначений для використання на автоматичних аналізаторах: ACCENT-200 (II GEN)/BS-200, ACCENT-220S/BS-180, ACCENT S120/BS-230, ACCENT MC240/BS-240Pro, ACCENT M320/BS-360Е, BS-120, ACCENT 400 і ACCENT Neo200.

Лінійність: не гірше як до 1000 Од/л.

набір

10

32

47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD, контрольний матеріал

Контрольна сироватка норма

 

Фасування: R1: 4х5 мл

Ліофілізована сироватка людського походження, яка призначена для контролю вимірювань вмісту неорганічних, органічних і ферментативних компонентів, які в загальному знаходяться в межах норми. Розраховані цільові значення повинні бути результатом випробувань, проведених на автоматичних аналізаторах.

Реагенти мають бути придатними до кінця терміну придатності зазначеного на упаковці при температурі зберігання 2 - 8°C.

набір

4

33

47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD, контрольний матеріал

Контрольна сироватка патологія

 

Фасування: R1: 4х5 мл

Ліофілізована сироватка людського походження, яка призначена для контролю вимірювань вмісту неорганічних, органічних і ферментативних компонентів, які в загальному знаходяться в патологічному діапазоні. Розраховані цільові значення повинні бути результатом випробувань, проведених на автоматичних аналізаторах, а також ручними методами.

Реагенти мають бути придатними до кінця терміну придатності зазначеного на упаковці при температурі зберігання 2 - 8°C.

набір

4

34

46623 Розріджувач крові

Ділюент

 

Фасування: 20 л.

Повинен являти собою буферизований, стабілізований і мікрофільтрований електролітний розчин для автоматичного розведення зразків крові людини, якісного і кількісного визначення еритроцитів (RBC), лейкоцитів (WBC) і субпопуляцій лейкоцитів, тромбоцитів (PLT) і вимірювання концентрації гемоглобіну (HGB) на гематологічних аналізаторах Diatron. Склад повинен відповідати: хлорид натрію < 1,5%, буфери < 1%, консерванти < 0,5%, стабілізатори < 0,5%.

Загальний термін придатності - не менше 36 місяців. Термін придатності після відкриття контейнера - не менше 120 днів.

набір

10

35

61165 Реагент для лізису клітин крові IVD

Лізуючий реагент з апаратним ключем

 

Фасування: 1 л.

Повинен являти собою стабілізований і мікрофільтрований лізуючий реагент для стромолізу еритроцитів (RBC), кількісного визначення лейкоцитів (WBC), 3-складової диференціації лейкоцитів (LYM, MID, GRAN) і визначення концентрації гемоглобіну (HGB) в зразках крові людини на гематологічних аналізаторах Diatron.

Склад повинен відповідати: ПАР < 3,5%, буфери < 1%, консерванти < 0,5%, стабілізатори < 0,5%.

Загальний термін придатності - не менше 48 місяців. Термін придатності після відкриття контейнера - не менше 120 днів.

набір

10

36

63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Очищуючий (очисний) реагент

 

Фасування: 1 л.

Повинен являти собою стабілізований і мікрофільтрований розчин детергенту для регулярного автоматизованого очищення, ополіскування та промивки капілярів, трубок і камер гематологічного аналізатора, видалення компонентів осаду крові і ліпопротеїнових відкладень на гематологічних аналізаторах Diatron.

Склад повинен відповідати: детергенти < 1%, буфери < 1%, консерванти < 0,5%, стабілізатори < 0,5%.

Загальний термін придатності - не менше 48 місяців.

Термін придатності після відкриття контейнера - не менше 120 днів.

набір

10

37

63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Ферментний очищуючий (очисний) реагент

 

Фасування: 1 л.

Повинен являти собою стабілізований і мікрофільтрований протеолітичний ферментний розчин для регулярного автоматизованого очищення, ополіскування та промивки капілярів, трубок і камер гематологічного аналізатора, видалення компонентів осаду крові і ліпопротеїнових відкладень на гематологічних аналізаторах Diatron.

Склад повинен відповідати: хлорид натрію < 1%, протеолітичні ферменти < 1%, консерванти < 0,5 %, стабілізатори < 2%.

Загальний термін придатності - не менше 24 місяців. Термін придатності після відкриття контейнера - не менше 120 днів.

набір

6

38

63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Гіпохлоритний очищуючий (очисний) реагент

 

Фасування: 1 л.

Повинен являти собою стабілізований і мікрофільтрований гіпохлоритний розчин для інтенсивного окисного очищення, ополіскування та промивки капілярів, трубок і камер гематологічного аналізатора, видалення компонентів осаду крові і ліпопротеїнових відкладень на гематологічних аналізаторах Diatron.

Склад повинен відповідати: детергенти < 1%, гіпохлорит натрію < 1%, гідроксид натрію < 1%, стабілізатори < 0,4%.

Загальний термін придатності - не менше 24 місяців. Термін придатності після відкриття контейнера - не менше 120 днів.

набір

5

39

55866 Підрахунок клітин крові ІВД, контрольний матеріал

Контроль гематологічний Diacon 3 низький

 

Фасування: 3 мл.

Контроль, призначений для моніторингу значень на автоматичних та напівавтоматичних гематологічних аналізаторах імпедансного типу. Він також може бути використаний для ручного методу. In vitro діагностичний реагент, що складається з еритроцитів людини, змодельованих лейкоцитів і тромбоцитів ссавців, затриманих у плазмо-подібній рідині з консервантами.

Відкриті пробірки повинні бути стабільні протягом не менш як 14 днів.

флак

5

40

55866 Підрахунок клітин крові ІВД, контрольний матеріал

Контроль гематологічний Diacon 3 норма

 

Фасування: 3 мл.

Контроль, призначений для моніторингу значень на автоматичних та напівавтоматичних гематологічних аналізаторах імпедансного типу. Він також може бути використаний для ручного методу. In vitro діагностичний реагент, що складається з еритроцитів людини, змодельованих лейкоцитів і тромбоцитів ссавців, затриманих у плазмо-подібній рідині з консервантами.

Відкриті пробірки повинні бути стабільні протягом не менш як 14 днів.

флак

10

41

55866 Підрахунок клітин крові ІВД, контрольний матеріал

Контроль гематологічний Diacon 3 високий

 

Фасування: 3 мл.

Контроль, призначений для моніторингу значень на автоматичних та напівавтоматичних гематологічних аналізаторах імпедансного типу. Він також може бути використаний для ручного методу. In vitro діагностичний реагент, що складається з еритроцитів людини, змодельованих лейкоцитів і тромбоцитів ссавців, затриманих у плазмо-подібній рідині з консервантами.

Відкриті пробірки повинні бути стабільні протягом не менш як 14 днів.

флак

5

Примітка: У разі, якщо у даних технічних та якісних вимогах йде посилання на конкретну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип товару, то вважається, що технічні та якісні вимоги містять вираз «(або еквівалент)».

 

Загальні вимоги до предмету закупівлі:

1. Товар повинен бути зареєстрований в Україні та/або дозволений для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування), у передбаченому законодавством порядку. На підтвердження учасники повинні надати декларації про відповідність;

2. При поставці товару повинні бути надані сертифікати/паспорти якості/аналізу у відповідності з нормами чинного законодавства. На підтвердження учасники повинні надати гарантійний лист;

3. Для запобігання придбання фальсифікату або неякісного товару, надати оригінал або нотаріально засвідчену копію гарантійного листа виробника (дистриб’ютора, представництва, філії – якщо їх повноваження поширюються на територію України) в якому зазначено, про можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів (вказати номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного в електронній системі закупівель), у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією та тендерною пропозицією Учасника

Уповноважена особа

КНП «Благовіщенська лікарня»                                                                    Олена Голубенко

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик дизельного пального, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, оприлюднено 26.01.2023 р.

3. Обгрунтування технічних та якісних характеристик розміру бюджетного призначення очікуваної вартості предмета закупівлі

2. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення , очікуваної вартості предмета закупівлі

1.Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь