Підвищено заробітну плату медичним працівникам

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Деревина паливна», код 03410000-7 - деревина за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» за процедурою відкритих торгів з особливостями від 22 травня 2023 року. Оприлюднено 23.05.2023р

Відповідно до Постанови КМУ №2 від 12.01.2022 року «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» у Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради» було вжито всіх заходів для забезпечення нарахування заробітної плати у розмірі не менше 20 тис. грн. лікарям та 13,5 тис. грн. медичним сестрам. Середня заробітна плата за січень склала: у лікарів – 20940 грн.; у медичних сестер – 13840 грн.

Заробітна плата за січень 2022 року нарахована та виплачена у повному обсязі.