Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

До відома депутатів та громадськості

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання сорок першої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 15 березня 2024 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання сорокової позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 16 лютого 2024 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

 

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять п’ятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 17 листопада 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

Порядок денний

 1. Про затвердження Програми “Безпечне правосуддя” на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Благовіщенської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.
 3. Про внесення змін до рішення Благовіщенської  міської ради від 
  20 січня 2023 року № 1471.
 4. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської  ради” в новій редакції.
 5. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Благовіщенська лікарня Благовіщенської міської ради в новій редакції
 6. Про виведення з структури КНП “Благовіщенська лікарня”  Благовіщенської міської ради інфекційного відділення та погодження перепрофілювання ліжкового фонду.
 7. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 9. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 10. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 11. Про затвердження Плану формування спроможної  мережі закладів освіти Благовіщенської міської територіальної громади.
 12. Про затвердження стратегій розвитку  закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади.
 13. Про внесення змін до рішення Благовіщенської міської ради від
  18 серпня 2023 року № 1754.
 14. Про списання бібліотечних фондів  закладів загальної середньої освіти громади.
 15. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  17 лютого 2023 року № 1504.
 16. Про внесення змін до договору оренди землі від 23 грудня 2014 року
  № 8220718.
 17. Про внесення змін до договору оренди землі від 19 березня 2008 року № 040838400008.
 18. Про вилучення земельної ділянки у громадянина Русавського Леоніда Володимировича.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці  Галушці Ніні Григорівні.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Носковій Тетяні Валеріївні.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Зарицькому Василю Митрофановичу.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Агаповій Зої Володимирівні.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Бойко Тетяні Анатоліївні.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Демчуку Миколі Олексійовичу.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Паранюк Надії Климентіївні.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Сито Аллі Павлівні.
 28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”.
 30. Про поновлення договору оренди землі громадянці Маковійчук Ірині Василівні.
 31. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Чалапчію Олександру Олександровичу.
 32. Про припинення договору про встановлення особистого строкового сервітуту.
 33. Про встановлення особистого строкового сервітуту.
 34. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці міста Благовіщенське на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 35. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Великі Трояни на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 36. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Новоселиця на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 37. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Грушка на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 38. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Станіславове на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 39. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Вільхове на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 40. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі адміністративно-територіальної одиниці села Сергіївка на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району, Кіровоградської області.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Копайгородській Надії Петрівні.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Мельник Ларисі Вікторівні.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Котковському Олегу Миколайовичу.
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Кондратюк – Нікіфоровій Анні Вікторівні.
 45. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Константиновій Катерині Дмитрівні.
 46. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Кузю Ігорю Михайловичу.
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гирику Руслану Неоніловичу.
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Власюк Аллі Василівні.
 49. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Славуті Олексію Сергійовичу.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Яковенку Станіславу Васильовичу.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Сенченко Яні Станіславівні.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Головань Наталії Василівні.
 53. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Глинській Тетяні Володимирівні.
 54. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Савранчук Аллі Василівні.
 55. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Асаулець Тетяні Борисівні.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Адамчук Зінаїді Миколаївні.
 57. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області на 2024-2026 роки.
 58. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
 59. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ “лайфселл”.
 60. Про внесення змін до рішення Благовіщенської міської ради від
  21 квітня 2023 року № 1556.
 61. Різне.

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 13 жовтня 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний тридцять четвертої сесії восьмого скликання:

 1. Про делегування окремих повноважень засновника закладів освіти відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради.
 2. Про реорганізацію Розношенського закладу дошкільної освіти “Світанок” Благовіщенської міської ради.
 3. Про реорганізацію Кам’янокриничанського закладу дошкільної освіти “Білочка” Благовіщенської міської ради.
 4. Про надання дозволу на списання основних засобів КНП “Благовіщенська лікарня”.
 5. Про включення майна до переліку першого типу об’єктів комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади, яке підлягає передачі в оренду на аукціоні.
 6. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 7. Про внесення змін до Програми “Поліцейський офіцер громад” Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 8. Про внесення змін та доповнень до цільової Програми заходів національного спротиву, підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони Благовіщенської міської ради на 2023-2024 роки.
 9. Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих  на 2021-2025 роки.
 10. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 11. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 12. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 13. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 14. Про перелік земельних ділянок комунальної власності, права на які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами в 2024 році.
 15. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  07 липня 2023 року № 1740.
 16. Про внесення змін до договору оренди землі від 29 жовтня 2008 року
  № 040838400003.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Яворському Олександру Анатолійовичу.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Добрянській Вірі Володимирівні.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Бойку Олегу Анатолійовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці  Бойко Тетяні Анатоліївні.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Вадиму Олександровичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Дмитру Вадимовичу.
 23. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Вікторії Юріївні.
 24. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Гладкій Ользі Семенівні.
 25. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Бобошко Анатолію Андрійовичу.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянину Лісовому Ярославу Олеговичу.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”.
 28. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду кадастровий номер 3525510100:12:000:0006.
 29. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду кадастровий номер 3525510100:06:000:0101.
 30. Про надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки яка перебуває в оренді громадянина Христича Антона Павловича.
 32. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 33. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Благовіщенській районній державній лікарні ветеринарної медицини.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Олесі Анатоліївні.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Тетяні Борисівні.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Поступайлу Володимиру Олександровичу.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки громадянці Мартиненко Олені Миколаївні.
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Петрівка.  
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Христофорове.
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок села Кам’яний Брід.
 41. Про затвердження технічного звіту про топографо-геодезичні роботи по виготовленню топографічних планів на с. Грушка, с. Станіславове Благовіщенського району Кіровоградської області.
 42. Про припинення договору оренди землі.
 43. Про передачу земельної ділянки у власність ОСББ “БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ”.
 44. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525510100:08:000:0111.
 45. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525510100:08:000:0051.
 46. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 3525510100:08:000:0109.
 47. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Лопушанському Петру Михайловичу.
 48. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Павлуші Володимиру Валентиновичу.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ткаченко Тетяні Петрівні.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Колосу Миколі Борисовичу.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Хименко Оксані Володимирівні.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Хименку Анатолію Миколайовичу.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Звенигородській Наталі Петрівні.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Войцеховській Любові Михайлівні.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Агаповій Зої Володимирівні.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Богачук Наталії Олегівні.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Півню Івану Пилиповичу.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та відмову у передачі у власність земельної ділянки громадянину Федірку Володимиру Олеговичу.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Знайді Олександру Володимировичу.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Білоконю Віктору Васильовичу.
 61. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Яковенко Ярославі Анатоліївні.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бурану Миколі Семеновичу.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Дудучаві Зурабу Джумберовичу.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Котовій Марії Йосипівні.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Цимбалісті Зінаїді Анатоліївні.
 66. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Бар’євій Любові Миколаївні.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Чупінському Роману Івановичу.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Чупінській Світлані Анатоліївні.
 69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Центральній базі забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військовій частині 3071).
 70. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.
 71. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування  старостам Благовіщенської міської ради.
 72. Про створення поліцейських станцій на території Благовіщенської міської територіальної громади.
 73. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 04 жовтня 2023 року №236 "Про скликання тридцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

 


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять третьої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 18 серпня 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний тридцять третьої сесії восьмого скликання:

1.Про початок повноважень депутата Благовіщенської міської ради восьмого скликання Трохимчак Юлії Олександрівни                       

2.Про внесення змін до складу постійних комісій Благовіщенської міської ради       

3.Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради № 758               

4.Про внесення змін до Програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2021-2023 роки            

5.Про реорганізацію Кам’янокриничанського закладу дошкільної освіти “Білочка” Благовіщенської міської ради             

6.Про закриття груп у закладах дошкільної освіти Благовіщенської міської територіальної громади                       

7.Про затвердження Положення про стипендію Благовіщенської міської ради обдарованим дітям Благовіщенської міської територіальної громади                      

8.Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів

9.Про внесення змін до рішення Благовіщенської  міської ради від 20 січня 2023 року №1471              

10.Про передачу комунального майна Благовіщенському міському  підприємству  “Комунальник”         

11. Про передачу майна з балансу Центру культури та дозвілля на баланс  Благовіщенської міської ради                       

12. Про затвердження “Цільової програми відшкодування різниці в тарифах Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” на  житлово-комунальні послуги для населення на 2023-2025 роки”                   

13. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки                    

14. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови                       

15. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік                  

16. Про перейменування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської ради та затвердження Положення в новій редакції                     

17. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади                

18.Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади за юридичними особами публічного права Благовіщенської міської ради на праві господарського відання або оперативного управління

19. Про припинення діяльності Мечиславського медичного пункту тимчасового базування КНП “ЦПМСД Благовіщенської міської ради”.                      

20. Про включення благодійної організації “Благодійний фонд “МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ”” до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади          

21. Про внесення змін до рішення Благовіщенської міської ради від 21 грудня 2022 року № 1417              

22. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади та надання дозволу КНП “Благовіщенська лікарня” на укладення договору оренди нежитлового приміщення                       

23. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 09 квітня 2021 року №128                      

24.Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 травня 2021 року №176                     

25. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року №1053                    

26.  Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2023 року №1570                    

27. Про внесення змін до договору оренди землі від 05 листопада 2008 року №040838400020                    

28.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для продажу права оренди земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах)              

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Бойку Анатолію Олеговичу                    

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Бойко Тетяні Анатоліївні                 

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Вадиму Олександровичу            

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Когуту Дмитру Вадимовичу                   

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Вікторії Юріївні                

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Романюк Анні Анатоліївні та Осауленко Ользі Анатоліївні                

35. Про надання СТОВ “Агрофірма “Нива” дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності під польовими дорогами                      

36.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянину Кожухівському Сергію Юрійовичу                  

37.Про надання згоди на розробку технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки                     

38. Про проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у громадянки Рижук Олени Валеріївни                     

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту                      

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чирко Володимиру Андрійовичу            

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Мельнику Валентину Петровичу             

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Коваль Світлані Анатоліївні                     

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Юрію Миколайовичу              

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Павлу Миколайовичу             

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Ірині Павлівні                

46. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ “Родина”                  

47. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки              

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”                   

49. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Скоблику Леоніду Степановичу            

50. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Бойку Олегу Анатолійовичу                    

51. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель                       

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Голуб Людмилі Василівні та Громійчук Лідії Олександрівні                    

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Біловій Ельвірі Рінатівні та Білову Емілю Богдановичу                 

54. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Вороніну Дмитру Валерійовичу                    

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Бурлаці Любові Мефодіївні              

56.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Гоцюк Вірі Павлівні              

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гоцюку Дмитру Михайловичу                 

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Суботі Миколі Андрійовичу                     

59.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Мартиненко Олені Миколаївні                    

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Маслій Галині Терентіївні                

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Герасименку Валерію Сергійовичу                     

62. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Леоновій Вікторії Вікторівні

63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Шарандаку Віталію Михайловичу                       

64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Шкварук Людмилі Михайлівні                    

65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Нагорній Наталії Анатоліївні та Коршуновичу Олегу Сергійовичу                    

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Драпаку Віктору Станіславовичу            

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Дюбановій Людмилі Миколаївні                 

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Юзюку Вадиму Олексійовичу                  

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Попович Вірі Іванівні           

70. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Баллі Артуру Миколайовичу                    

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Побережець Оксані Петрівні            

72. Різне

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Засідання тридцять першої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 07 липня 2023 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний тридять першої сесії восьмого скликання:

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Благовіщенської міської ради Осієвської І.В.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 3. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між тарифами встановленими в економічно обґрунтованому розмірі на опалювальний період
  2022/2023 років, та такими, які фактично застосовувалися в опалювальному періоді 2022/2023 років
  на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Благовіщенської міської територіальної громади, які надаються ПП “АВКУБІ”.
 4. Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” різниці в тарифах на послугу з вивезення рідких побутових відходів.
 5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
 6. Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Благовіщенської міської ради” в новій редакції.
 7. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про затвердження Положень про місцеві податки і збори та встановлення їх ставок на території Благовіщенської міської територіальної громади.
 9. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 10. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
 11. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
 12. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 13. Про затвердження Стратегії розвитку Данилово-Балківської гімназії Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 14. Про затвердження Стратегії розвитку Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 15. Про затвердження Стратегії розвитку Благовіщенського ліцею “Інтелект” Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 16. Про затвердження Стратегії розвитку Кам’янокриничанської гімназії Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 17. Про затвердження Стратегії розвитку Благовіщенського академічного ліцею “Лідер” Благовіщенської міської ради на 2023-2028 роки.
 18. Про списання бібліотечних фондів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади.
 19. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  12 листопада 2021 року № 765.
 20. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 21. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  09 червня 2020 року № 560.
 22. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 21.04.2023 року
  № 1578.
 23. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  21 грудня 2022 року № 1432.
 24. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні громадянина Дячка Юрія Анатолійовича.
 25. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Мельник Катерині Олегівні.
 26. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Владиславу Юрійовичу.
 27. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Максиму Ігоровичу.
 28. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Білоконю Юрію Володимировичу.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Охріменко Ларисі Анатоліївні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Хоптюк Любові Федорівні.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту ФОП Брижан Ользі Олександрівні.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Жовтому Віктору Віталійовичу.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”.
 34. Про внесення змін до договору оренди землі від 20 листопада
  2003 року № 911.
 35. Про внесення змін до договору оренди землі, зареєстрованого 23.07.2014 року
  № 6451270 та № 6452785.
 36. Про внесення змін до договору оренди землі від 01 серпня 2012 року
  № 352550004002450.
 37. Про поновлення договору оренди землі від 20.08.2008 року
  № 040838400001.
 38. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Колеснику Василю Євтихійовичу.
 39. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Кулику Василю Миколайовичу.
 40. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Літинському Віталію Валентиновичу.
 41. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Кожухівському Сергію Юрійовичу.
 42. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Рижуку Володимиру Олексійович.
 43. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Форосенко Любов Іванівні.
 44. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від
  17 грудня 2021 року № 931.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ “ПЕРША ГРАНІТНА КОМПАНІЯ”.
 46. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер 3525510100:06:000:0180.
 47. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянці Грушецькій Валентині Володимирівні.
 48. Про передачу в оренду земельної ділянки малому приватному підприємству “НАРА”.
 49. Про передачу в оренду земельної ділянки малому приватному підприємству “ТАРАС”.
 50. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “НИВА”.
 51. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністюРОДИНА.
 52. Про передачу в оренду земельних ділянок селянському (фермерському) господарству “КОНДОР”.
 53. Про передачу в оренду земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “РОЗНОШЕНСЬКЕ”.
 54. Про передачу в оренду земельної ділянки фермерському господарству “ГАРТ” Курашкевича Валентина Степановича.
 55. Про передачу в оренду земельних ділянок фермерському господарству “ЕДЕМ”.
 56. Про передачу в оренду земельних ділянок фермерському господарству “ХОЛОД”.
 57. Про передачу в оренду земельної ділянки фізичній особі – підприємцю Сідєльнику Миколі Васильовичу.
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Благовіщенське Голованівського району Кіровоградської області.
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Богданове Голованівського району Кіровоградської області.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Великі Трояни Голованівського району Кіровоградської області.
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Вільхове Голованівського району Кіровоградської області.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Грушка Голованівського району Кіровоградської області.
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Данилова Балка Голованівського району Кіровоградської області.
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Дельфінове Голованівського району Кіровоградської області.
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Змійове Голованівського району Кіровоградської області.
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Йосипівка Голованівського району Кіровоградської області.
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кам’яна Криниця Голованівського району Кіровоградської області.
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кошаро-Олександрівка Голованівського району Кіровоградської області.
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Лозувата Голованівського району Кіровоградської області.
 70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Луполове Голованівського району Кіровоградської області.
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Маньківське Голованівського району Кіровоградської області.
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мечиславка Голованівського району Кіровоградської області.
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Новоселиця Голованівського району Кіровоградської області.
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Розношенське Голованівського району Кіровоградської області.
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сабатинівка Голованівського району Кіровоградської області.
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сергіївка Голованівського району Кіровоградської області.
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Синицівка Голованівського району Кіровоградської області.
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Станіславове Голованівського району Кіровоградської області.
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Шамраєве Голованівського району Кіровоградської області.
 80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Шевченка Голованівського району Кіровоградської області.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бондарчуку Вадиму Михайловичу.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Усатюку Володимиру Петровичу.
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Косарчуку Олександру Петровичу.
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ходак Валентині Романівні.
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Міняйло Аллі Олексіївні.
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Блажко Юлії Василівні.
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Байол Галині Михайлівні.
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Зінчук Аллі Анатоліївні.
 89. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Васюті Сергію Вікторовичу.
 90. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Усовичу Вадиму Миколайовичу.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Григоренку Сергію Віталійовичу.
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Коваль Світлані Анатоліївні.
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Козубській Валентині Олександрівні.
 94. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Маковійчук Світлані Володимирівні.
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Федосєєвій Світлані Сергіївні.
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гнєдову Василю Сергійовичу.
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Жученку Борису Дмитровичу.
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бурлаці Валерію Васильовичу.
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Крилову Сергію Юрійовичу.
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Шкварук Людмилі Дмитрівні.
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Бригадир Неонілі Леонідівні.
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Гринчуку Пилипу Архиповичу.
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Васильєвій Людмилі Пилипівні.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Молчановському Сергію Петровичу.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Заїці Наталії Миколаївни.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Заїці Оксані Петрівні.
 107. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Пастуху Станіславу Петровичу.
 108. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Юрченко Тетяні Андріївні.
 109. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Кримському Ігорю Аркадійовичу.
 110. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 22 червня 2023 р.№140 "Про скликання тридцять першої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Позачергове засідання двадцять девятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 травня 2023 року о 9.00 у приміщенні Благовіщенського будинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний двадцять девятої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження Програми “Поліцейський офіцер громади” Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 2. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17.02.2023 року
  № 1510.
 3. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 17.02.2023 року
  № 1509.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Філіпчук Ірині Павлівні.
 5. Про внесення змін до договору оренди з ПрАТ “Київстар”.
 6. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки громадянину Христичу Антону Павловичу.
 7. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Колосу Олександру Анатолійовичу.
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянкам Черпак Любові Миколаївні та Седляр Людмилі Ігорівні.
 9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянину Косарчуку Миколі Васильовичу.
 10. Про передачу в оренду земельної ділянки кадастровий номер 3525510100:02:000:0302.
 11. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.
 12. Про розгляд клопотань ТОВ “Перша гранітна компанія”.
 13. Про внесення змін до положення відділу праці та соціального захисту населення Благовіщенської міської ради.
 14. Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки.
 15. Про внесення змін до Програми “Розвитку та діяльності комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради на 2021-2025 роки.
 16. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Благовіщенської міської територіальної громади автомобіля.
 17. Про проведення електронних торгів (аукціону) щодо комплексу (танцювального майданчика).
 18. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 19. Про внесення змін у рішення міської ради від 21 травня 2021 року № 157.
 20. Про припинення діяльності Мечиславської філії Благовіщенського академічного ліцею “Лідер” Благовіщенської міської ради.
 21. Різне.

 

До уваги депутатів міської ради!

До вашого відома доводимо інформацію щодо навчання в Регіональному центрі підвищення кваліфікації Кіровоградської області за короткостроковим та професійними програмами.

Навчання проводитиметься через платформу ZOOM (http://zoom.us).

 - з 12 по 13 квітня 2023 року – за загальною короткостроковою програмою “Співробітництво територіальних громад”;

- з 17 по 21 квітня 2023 року - за загальною професійною (сертифікатною) програмою “Діяльність органів місцевого самоврядування та депутатів рад територіальних громад у нових умовах” (не рідше одного разу на 3 роки) (I сесія).

Сайт регіонального центру підвищення кваліфікації працює та оновлюється. Також діє телеграм канал РЦПК - https://t.me/rcpkko. В полі Пошук Телеграму введіть @rcpkko.

Для участі у навчанні потрібно зареєструватися на сайті http://center.kr-admin.gov.ua/ (рубрика «Навчання за програмами», «Квітень») або за посиланням https://forms.gle/EquASSxvsNB6jFds7 та мати електронну поштову скриньку.

Реєстрація закривається за 2 робочих дні до початку навчання.

Телефон для довідок: (0522) 24 23 36.

Лист Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області від 22 березня 2023 року “Про навчанняˮ додається.

Додаток лист Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області

 

До уваги депутатів міської ради!

До вашого відома доводимо інформацію щодо навчання в Регіональному центрі підвищення кваліфікації Кіровоградської області за короткостроковим та професійними програмами.

Навчання проводитиметься через платформу ZOOM (http://zoom.us).

 - з 06 по 07 березня 2023 року – за загальною короткостроковою програмою “Стратегічне планування та управління в контексті розвитку територіальних громад і регіонів”;

- з 20 по 24 березня 2023 року - за загальною професійною (сертифікатною) програмою “Діяльність органів місцевого самоврядування та депутатів рад територіальних громад у нових умовах” (не рідше одного разу на 3 роки) (I сесія).

Сайт регіонального центру підвищення кваліфікації працює та оновлюється. Також діє телеграм канал РЦПК - https://t.me/rcpkko. В полі Пошук Телеграму введіть @rcpkko.

Для участі у навчанні потрібно зареєструватися на сайті http://center.kr-admin.gov.ua/ (рубрика «Навчання за програмами», «Березень») або за посиланням https://forms.gle/76PVCfSLYAN9s2HF6 та мати електронну поштову скриньку.

Реєстрація закривається за 2 робочих дні до початку навчання.

Телефон для довідок: (0522) 24 23 36.

Лист Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області від 22 лютого 2023 року “Про навчанняˮ додається.

Додаток лист Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області


До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять cьомої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 17 лютого 2023 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенськогобудинку культури  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 68.

  Порядок денний двадцять сьомої сесії восьмого скликання:

 1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадської безпеки і порядку у 2022 році.
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту про виконання Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради” за 2022 рік.
 3. Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу закладів охорони здоровя на баланс БМП “Комунальник”.
 4. Про надання дозволу на списання автомобіля.
 5. Про умови оплати праці головного лікаря КНП “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради Семка Леоніда Михайловича.
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту про виконання Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” за 2022 рік.
 7. Про звіт начальника відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради за
  2022 рік.
 8. Про затвердження Програми розвитку освіти Благовіщенської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
 9. Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу закладів освіти громади на баланс Комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради.
 10. Про внесення змін у рішення Благовіщенської міської ради від 21 травня 2021 року № 157.
 11. Про передачу комунального майна.
 12. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
 13. Про хід виконання програм, термін дії яких закінчився у 2022 році.
 14. Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської ради на 2023 рік.
 15. Про звіт начальника відділу культури, туризму та спорту Благовіщенської міської ради за 2022 рік.
 16. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.12.2020 р. № 14 “Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Благовіщенської міської ради”.
 17. Про звіти постійних комісій Благовіщенської міської ради.
 18. Про звіт начальника управління фінансів та економічного розвитку Благовіщенської міської ради за 2022 рік.
 19. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 20. Про звіт про використання коштів резервного фонду Благовіщенської міської територіальної громади за 2022 рік.
 21. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2022 рік.
 22. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.
 23. Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території громади.
 24. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року № 1053.
 25. Про затвердження умов проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди на земельні ділянки.
 26. Про вилучення земельної ділянки у громадянина Довгошеї Ярослава Івановича.
 27. Про вилучення земельної ділянки у громадянина Загубелюка Олександра Анатолійовича.
 28. Про розгляд заяви громадянина Добровольського Станіслава Людвиговича.
 29. Про розгляд заяви громадянки Дзюбар Лідії Пилипівни.
 30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ Агрофірма “Нива”.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Ходаку Петру Федоровичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “НУБІС.ЕНЕРДЖІ”.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Загубелюк Вікторії Олександрівні.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Загубелюку Віктору Олександровичу.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Чирко Володимиру Андрійовичу.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Павлу Миколайовичу.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Філіпчуку Юрію Миколайовичу.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Тетяні Борисівні.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Поступайло Володимиру Олександровичу.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Поступайло Олесі Анатоліївні.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Маковійчуку Вадиму Дмитровичу.
 42. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Драгомарецькому Сергію Сергійовичу.
 43. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ “Укртелеком”.
 44. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ “ЄВРОСЕРВІС – ПЛЮС”.
 45. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Седляр Людмилі Ігорівні.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Кам’яна Криниця по вул. Центральна, 133а.
 47. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
 48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 49. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
 50. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ “лайфселл”.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Куліковському Сергію Анатолійовичу та Магасу Тарасу Івановичу.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення іншого земельного сервітуту.
 53. Про поновлення договору оренди землі з ТОВ “Ю.БІС.Енерджі”.
 54. Про поновлення договору оренди землі з громадянином Пацалюком Василем Олексійовичем.
 55. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Чарторійському Валерію Володимировичу.
 56. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Солтику Миколі Миколайовичу.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення земельної ділянки.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бурдейному Ігорю Миколайовичу.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Кравцовій Галині Павлівні.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ярині Ользі Ігорівні.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Мітіній Світлані Максимівні.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Швець Любові Володимирівні.
 63. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Коцубальській Любові Григорівні.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Бондарю Дмитру Сергійовичу.
 65. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Іграку Олександру Сергійовичу.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Свердликовській Маргариті Олександрівні.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Остап Діані Іванівні.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Фесюк Альоні Віталіївні.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Поліщук Катерині Василівні.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Красоті Світлані Борисівні.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Валіцькому Богдану Федоровичу.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Чорнобаю Володимиру Андрійовичу.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Белінському Ігорю Леонідовичу.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Заїці Ігорю Михайловичу.
 75. Про втрату чинності рішення Благовіщенської міської ради від 09.04.2021 року
  № 105.
 76. Про звіт Благовіщенського міського голови за період 2021-2022 року.
 77. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 03 лютого 2023 року №19-р "Про скликання двадцять сьомої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 20 січня 2023 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять шостої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік;
 2. Про передачу комунального майна Комунальному  підприємству “Комсервіс” Благовіщенської міської ради;
 3. Про затвердження Програми відшкодування Благовіщенському міському підприємству “Комунальник” різниці в тарифах на послугу з вивезення рідких побутових відходів на 2023 рік;
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифами, встановленими в економічно обґрунтованому розмірі на опалювальний період 2022/2023 років, та такими, які фактично застосовувалися в опалювальному періоді 2022/2023 років на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Благовіщенської міської територіальної громади, які надаються ПП “АВКУБІ”;
 5. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 18 січня 2023 року №4-р "Про скликання двадцять шостої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 21 грудня 2022 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять четвертої сесії восьмого скликання:

1.  Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік;

2. Про організацію харчування в закладах освіти Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік;

3. Про надання згоди на списання твердопаливного котла Кам´янокриничанській  гімназії Благовіщенської міської ради;

4. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради на 2022 рік;

5. Про затвердження  фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської ради на 2023 рік;

6. Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства “Благовіщенська лікарня” Благовіщенської міської  ради  на 2023 рік;

7. Про внесення змін до Програми підтримки  Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської  міської  ради” на 2022 рік;

8. Про затвердження  Програми підтримки комунального некомерційного підприємства. “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на 2023 рік;

9. Про  внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської  міської  ради” на 2022 рік;

10. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на 2023 рік;

11. Про передачу комунального майна Комунальному  підприємству  “Комсервіс” Благовіщенської міської ради;

12.  Про списання основних засобів, інших необоротних  матеріальних активів, які знаходяться на балансі Благовіщенської  міської  ради;

13. Про цільову Програму заходів національного спротиву, підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони  Благовіщенської міської ради на 2023-2024 роки;

14. Про продовження договору оренди комунального майна з КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР”;

15. Про включення КНП “Кіровоградський обласний фтизіопульмологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради” до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади;

16. Про включення Кіровоградської обласної організації Товариство Червоного Хреста України до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Благовіщенської міської територіальної громади;

17. Про зняття статусу службового житла з квартири №8 за адресою: вул. Гагаріна, буд. 25 а, м. Благовіщенське та надання дозволу гр. Яремчук А. Г. на приватизацію квартири;

18. Про План роботи Благовіщенської міської ради  на 2023 рік;

19. Про присвоєння Благовіщенському міському голові чергового рангу  посадової особи місцевого самоврядування;

20. Про затвердження  структури Благовіщенської міської ради та затвердження структур її виконавчих органів у новій редакції;

21. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови та рішень виконавчого комітету Благовіщенської міської ради;

22. Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік;

23. Про припинення договорів оренди землі з АТ “Укртелеком”;

24. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 28 січня 2022 року №1053;

25. Про розгляд заяви громадянина Драгомарецького Сергія Сергійовича;

26. Про розгляд заяви ТОВ “Нікспецтранс Техно”;

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду право оренди на які набувається на аукціоні;

28. Про затвердження технічних документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок;

29. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду;

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”;

31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ “Родина”;

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду МП ТЕП “КАВІА”;

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “НУБІС.ЕНЕРДЖІ”;

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “лайфселл”;

35.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Жовтому Віктору Віталійовичу;

36. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Приємській Олександрі Іванівні;

37. Про внесення змін в рішення Благовіщенської міської ради від 06.10.2022 року № 1389;

38. Про внесення змін до договору оренди землі;

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту громадянці Кузь Ніні Вікторівні;

40. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні громадянина Кулика Василя Миколайовича;

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Кам’яна Криниця по вул. Центральна, 133А;

42. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі;

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення земельної ділянки громадянці Бойко Катерині Пилипівні;

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дідуру Роману Васильовичу;

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту;

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки;

47. Про припинення договору оренди землі з приватним підприємством “Омега”;

48. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП “Омега”;

49. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Рижук Олені Валеріївні;

50. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянці Голобородько Валентині Дмитрівні;

51. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянці Авдєєвій Світлані Михайлівні;

52. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянину Сусло Олегу Андрійовичу;

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Петренку Валерію Васильовичу;

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Мариньосі Віталію Михайловичу;

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Григоренку Михайлу Сергійовичу;

56.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Мачку Денису Олеговичу;

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Божко Світлані Володимирівні;

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Пастух Вірі Степанівні;

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Віліулаєву Сергію Вадимовичу;

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Дудучаві Миколі Джумберовичу;

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Єрмоліну Геннадію Вікторовичу;

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Приємському Владиславу Вікторовичу та Приємській Яніні Вікторівні;

63. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Ковбель Світлані Іванівні;

64. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Корінній Валентині Володимирівні;

65. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Русавському Олександру Михайловичу та Грицишиній Аллі Олександрівні;

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Тімановській Любові Петрівні;

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Процьку Олександру Івановичу;

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Цимбалістій Світлані Григорівні;

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Маковійчук Тамарі Григорівні;

70.  РІЗНЕ

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 09 грудня 2022 року №214-р "Про скликання двадцять четвертої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

            До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 листопада 2022 року о 10.00 у приміщенні Благовіщенської міської ради  за адресою: Кіровоградська область, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54.

  Порядок денний двадцять третьої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Благовіщенської міської ради на 2023 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік.

Розпорядження Благовіщенського міського голови від 18 листопада 2022 року №201-р "Про скликання двадцять третьої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Опитування депутатів місцевих рад

За сприяння асоціацій органів місцевого самоврядування Національне агентство України з питань державної служби в рамках  проведення дослідження щодо перебігу та результатів реформи системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (зокрема результатів, які були досягнуті у мирний час, і зазнали впливу в умовах воєнного стану) проводить опитування, яке допоможе з’ясувати умови та актуальні напрями організації професійного навчання депутатів місцевих рад, а також визначити перспективи розвитку системи професійного навчання з урахуванням інтересів депутатів місцевих рад.

Анкета для проведення анонімного опитування, що проводитиметься до 01 вересня 2022 року (включно) серед депутатів місцевих рад, доступна за посиланням: https://forms.gle/w6YMP8RUMYFBVA727.

 

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання шістнадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 23 лютого 2022 року о 09.00 у приміщенні Благовіщенського міського будинку культури за адресою: Кіровоградська область, м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 74.

 Порядок денний шістнадцятої сесії восьмого скликання:

 1. Про затвердження передавального акта.
 2. Про програму розвитку малого та середнього підприємництва на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 3. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
 4. Про звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2021 рік.
 5. Про звіт про використання коштів резервного фонду бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2021 рік.
 6. Про Бюджетний регламент Благовіщенської міської територіальної громади.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від
  17 грудня 2021 року № 920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”.
 8. Про звіт постійних комісій Благовіщенської міської ради.
 9. Земельні питання.
 10. Про звіт старост Благовіщенської міської ради про проведену роботу за 2021 рік.
 11. Різне.

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 11 лютого 2022 року №19-р "Про скликання п'ятнадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 14 лютого 2022 року №21-р "Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 15 лютого 2022 року о 11.00 у приміщенні  міської ради за адресою: Кіровоградська обл, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54. 

                                    Порядок денний п'ятнадцятої позачергової сесії восьмого скликання:

    1Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року № 920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”.

  Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 14 лютого 2022 року №21-р "Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Жорняка І.В.

про проведену роботу за 2021 рік

 

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, я, Жорняк Ігор Володимирович, староста Кам’янокриничанського старостинського округу Благовіщенської міської ради, до якого входять села Кам'яна Криниця та Мечиславка, звітую про свою роботу за 2021 рік. У своїй роботі я керуюсь законодавчими актами України. Виконую доручення Благовіщенської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, надаю інформації та виконую інші обов’язки, визначені законодавством України у межах своїх повноважень. Являюсь членом виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, де представляю інтереси жителів Кам’янокриничанського старостинського округу. Беру участь у пленарних засіданнях міської ради, виконавчого комітету.

Станом на 01.01.2022 року по Кам’янокриничанському старостинському округу, а саме:

с. Кам’яна Криниця - загальна кількість населення становить 783 особи. Без реєстраційного обліку проживає понад 20 осіб. За рік народилося 3 дітей, померло
 26 жителів.
На території села налічується 733 будинки, з них 322 заселені та 461 не заселені. Проживає у селі 14 багатодітних сімей, 7 учасників бойових дій та АТО, 1 вдова загиблого учасника ЧАЕС, 7 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;

с. Мечиславка - загальна кількість населення становить 594 особи. За рік народилося
2 дітей, померло 9 жителів.

У с. Кам’яна Криниця функціонують КП «Нива», десять фермерських господарств, Кам’янокриничанська гімназія, в якій навчається 68 учнів, сільський Будинок культури, дитячий садок (за списком чисельність дітей 18) в основному відвідують усі дітки, пункт надання медичної допомоги, сільська бібліотека, поштове відділення, 1 магазин. Автобусним сполученням з містом ми забезпечені, автобус ходить 3 рази на тиждень у базарні дні.

На початку року проведена ревізія та передача матеріальних цінностей, вивчення своїх повноважень та документації.

Веду особистий прийом громадян не менше, як тричі на тиждень (понеділок, четвер – Кам'яна Криниця, вівторок - Мечиславка). Громадяни звертаються з проблемами різного характеру: потребують консультації для оформлення права власності на земельні ділянки, житлові будинки, їх хвилює відсутність вуличного освітлення, підсипання вулиці, утримання присадибних ділянок на належному рівні та ряд інших питань, які виникають в ході роботи. Деякі питання вирішувалися відразу, вирішення інших потребувало часу, відповіді надавалися у визначені терміни. Багато консультацій надається у телефонному режимі.

Здійснюю нотаріальні дії. За минулий рік було складено 4 заповіти по с. Мечиславка, та 2 заповіти по с. Кам’яна Криниця, 2 відмови від спадщини. Видано 4 дублікати заповітів.

Здійснив перереєстрацію автомобіля з Кам'янокриничанської сільської ради на Благовіщенську міську раду.

Здійснюю реєстрацію жителів села в електронну чергу для отримання паспорта (звичайного або закордонного).

Сприяю виконанню на території Кам'янокриничанського старостинського округу програм соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням міської ради, представляю інтереси жителів громади та сприяю у підготовці документів, що подаються до Благовіщенської міської ради.

Брав участь у похованні 20 жителів села (як у робочі, так і у вихідні дні).

Протягом 2021 року працював над виконанням місцевого бюджету, а саме: прибуткової частини, формувалися та подавалися списки до податкової інспекції щодо нарахування прибуткового та земельного податку.

Велику увагу приділено роботі з одноосібниками щодо заповнення декларацій та сплаті прибуткового податку (близько 250 осіб).

Проведена інвентаризація водних об’єктів, пасовищ села, лісових полос, господарських дворів.

Здійснюється облік, ведення та зберігання погосподарських книг, яких налічується
18 шт.

Брав участь в онлайн-навчанні, яке проводив Кіровоградський регіональний центр підвищення кваліфікації.

На постійному контролі сім’ї, які потребують уваги, ведуть антисуспільний спосіб життя.

Для зручного і швидкого інформування мешканців нашого села створено групу «Кам’яна Криниця» в мережі Фейсбук, де розміщується інформація різного характеру.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у життя громади, тому протягом року на території села зменшилася кількість заходів, які проводилися з нагоди відзначення державних та релігійних свят. Спільно з працівниками Будинку культури проводили свята Івана Купала, на якому проводилася безпрограшна лотерея та працювали магазини. На День Незалежності вручено медалі учасникам АТО, які надала міська рада, а також вручено грошову допомогу, надану Суслом О.А. Ці свята проведено за фінансової підтримки одноосібників та фермерів. 9 Травня, 14 жовтня - День козацтва, День пам’яті Голодомору відзначалися покладанням квітів, невеликими мітингами.

Протягом року ми вітали ювілярів, яким виповнилося 80, 85, 90, 95 років подарунками, які виділяє міська рада. Їх у нас було 18 чоловік.

На останньому дзвінку у школі випускникам 4-го класу (7 дітей) вручено подарунки, придбані за кошти одноосібників, випускникам 9-го класу (також 7 дітей) вручено чайники, придбані за кошти одноосібників. Відповідно і першокласникам на 1 Вересня вручено особисті подарунки та гру для класу.

За звітний період на території нашого села проведено ряд робіт з благоустрою території. За кошти міської ради проведено ремонт вулиці Горького, Степової та
провул. Набережний на суму 395990,00 грн. Придбано мотокосу та бензокосу. У травні виділено бульдозер на підгортання сміттєзвалищ, також така робота проведена і в грудні місяці.

Моє призначення розпочалося з прогортання снігу, за що велика вдячність
ФГ “Світлана” Літинського В.В. та ТОВ “Ятрань” - Ярчевський В.Д., котрі безкоштовно надавали техніку на прогортання снігу.

Для утримання села у належному стані міською радою виділено сезонного працівника з благоустрою, але однієї людини для цього мало. Дякуючи нашим фермерам, виділено ще одну людину за власні кошти. Тому в подальшому буду клопотати перед міським головою про виділення ще однієї людини і на довший термін.

17 квітня 2021 року за участю жителів села проведено очистку гідрологічної пам’ятки «Кам’яна Криниця», де брали участь 19 чоловік разом зі мною, а саме: Кобилянський Юрій Іванович, Малярчук Руслан Олегович, Малярчук Олексій Олегович, Чоповий Василь Васильович, Чоповий Олександр Васильович, Зеленяк Віталій Анатолійович, Кобець Віталій Леонідович, Кулик Сергій Іванович, Сатанівський Михайло Михайлович, Шкварук Роман Вікторович, Жорняк Віктор Володимирович, Скрипник Максим Васильович, Малярчук Олег Борисович, Головань Володимир Володимирович, Головань Володимир Іванович, Чоповий Сергій Олександрович, Полудень Валентин Миколайович, Мамтєєв Володимир Миколайович.

У парку біля магазинів влаштовано суботник, під час якого ліквідовано невелике сміттєзвалище. Участь взяли 14 осіб.

Біля гідрологічної пам’ятки «Кам’яна Криниця» проведено суботник з видалення небажаних насаджень та бур’янів. Участь взяли 10 осіб, а техніку надали Сусло О.А., Чоповий О.В.

Також біля Кам’яної Криниці та пам’ятника Невідомому солдату висаджені 24 берези.

До поминальних днів на кладовищах, а їх у нас в селі є 2, жителям села роздано пам’ятки про шкоду використання штучних квітів. На кладовищі для прибирання та вивезення сміття була задіяна техніка фермерів та одноосібників, а саме: Яворського О.А., Сусла О.А., Івахнюк М.П., Кобилянського Ю.І. Допомогу у скошуванні трави надавав Чоповий В.В.

Проводилася заміна глибинного насоса у скважині (ТОВ «Ятрань» надали кран).

Вирубувалася поросль на території села та кладовищах працівниками з благоустрою.

Проводилася роз’яснювальна робота серед жителів села та жителів, які мають присадибні ділянки, щодо належного санітарного стану утримання прилеглих територій. Про це сповіщено через дошку оголошень, мережу Фейсбук, роздано всім жителям пам’ятки, усно попереджено близько 50 осіб.

Зрізано на території села 15 дерев і перевезено (Примха Ю.Л., Івахнюк М.П.) на ФАП, дитячий садок, адмінприміщення.

Завдяки фермерам та одноосібникам, у яких земельні ділянки прилягають до траси, котру має обслуговувати райавтодор, зачищено обочини (вирубано тернину та обкошувалося протягом року).

За підтримки Шкварук З.С. та Літинського В.В. відремонтовано грубу з плитою на ФАПі.

Замінено 15 електролампочок вуличного освітлення (Тітаренко В.І.)

Прогрейдеровано центральну вулицю й вивезено землю за підтримки Жорняка С.Д., Мельника Л.В., Русановського М.М.

Проведено обрізання гілок у центрі села на каштанах, горіхах для просвітлення вулиці.

Розширено місток біля ФАПу (вирізано верби, прогрейдеровано узбіччя).

У грудні та у січні проводилася розчистка доріг від снігу (ТОВ «Ятрань», СуслоО.А., Літинський В.В.).

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності своїм односельчанам, фермерам, одноосібникам, всім тим, хто докладає зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

 

ЗВІТ

старости Розношенського старостинського округу

Благовіщенської міської ради Пишного Г.В.

Керуючись Конституцією України та законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, статутом Благовіщенської міської ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають його діяльність, звітую про роботу Розношенського старостинського округу за 2021 рік.

На посаді старости я працюю з 05.02.2021 року, являюся членом виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, де представляю інтереси жителів села Розношенське та старостинського округу. Беру участь у пленарних засіданнях міської ради, виконавчого комітету Благовіщенської міської ради.

Робочий день в мене не нормований, так як до мене у будь-яку годину доби може звернутися будь-який житель села з проблемними питаннями, які є невідкладними і входять до моєї компетенції. По мірі можливості вирішую питання, а для вирішення тих, які не можливо вирішити особисто, направляю листи та прохання до керівництва Благовіщенської міської ради, а саме: ремонт доріг та інші питання соціального характеру.

На даний час на території Розношенського старостинського округу проживає 685 осіб, з них учасників АТО – 12 осіб, усім їм надано 2 га землі для ведення ОСГ, учасників ВВв –
3 особи, учасників бойових дій на території інших держав – 8 осіб, ліквідаторів ЧАЄС –
3 особи, 14 багатодітних сімей. У 2021 році народилося 3 діток, померли 22 людини. Протягом 2021 року видано 236 довідок різного характеру, зареєстровано 106 вхідних документів та надано на них відповіді. Ведеться облік всіх пільгових категорій населення. Здійснено прийом документів для оформлення всіх видів соціальної допомоги жителям Розношенського старостинського округу у кількості 130 звернень.

Здійснюється обстеження умов проживання дітей у неблагополучних сім’ях та ведеться контроль за умовами проживання.

Здійснюється облік та зберігання погосподарських книг. Ведеться облік та оповіщення військовозобов’язаних, здійснюється контроль за надходженням до бюджету податків. Проводиться робота серед землекористувачів щодо сплати податків.

Мною і працівниками КП “Комсервіс” встановлено 3 автобусні зупинки для зручності жителів села у негоду та жарку пору дня. У загальному біля 3-5 разів (у зв’язку з частими дощами) викошувалася територія села, а саме: в’їзд у село, біля пам’ятника Невідомому солдату, в центрі села (гребля) вул. Шевченка, біля Будинку культури, адмінбудівлі старостату, автодорога, яка веде до сільських кладовищ, два кладовища. Напередодні провідної неділі прибрано кладовища, вивезено сміття, прибрано біля школи, парку, обеліска сумуючої матері, на стадіоні, полосу перешкод, фарбувався і підтримувався у належному стані обеліск сумуючої матері, обкошувалася та утримувалася в охайному стані могила братів - партизанів Вацюків. Проведено велику роботу по пам’ятнику Невідомому солдату, а саме: постамент, сама скульптура відлита та встановлена рука з автоматом, могила, де захоронено двох невідомих воїнів. Закуплена тротуарна плитка для доріжки і навколо пам’ятника, яка буде встановлена цього року. Брав участь у похованні 22-х жителів села. Брав участь у заходах до 9 Травня, Дня Незалежності України та вшанування пам’яті жертв Голодомору. Мною спільно з головою ветеранської організації проведено привітання
8 ювілярів.

Населення Розношенського старостинського округу обслуговують три торгові точки, де можна придбати товари першої необхідності. На території округу діє загальноосвітня школа, дошкільний заклад, Будинок культури, бібліотека, ФАП.

Прийом громадян, спілкування проводжу по мірі роботи у межах робочого часу, у разі необхідності у позаробочий час за місцем проживання жителів округу. Здійснюється моніторинг стану дотримання прав і законних інтересів громадян у сфері соціального захисту, культури , освіти.

Протягом звітного періоду на території Розношенського старостинського округу проведено наступну роботу. У весняно-осінній період жителі населеного пункту займалися упорядкуванням своїх присадибних ділянок, при цьому спалюється листя, сміття, у зв’язку з чим старостою проводилася профілактична робота. Проводив роз’яснювальну роботу щодо прибирання біля домоволодінь та вивезення решток сміття на сміттєзвалище. У весняний час розміщувалися оголошення про проведення прибирань території. До даної роботи були задіяні працівники старостинського округу, працівники закладів культури, школи, дошкільного закладу, амбулаторії, релігійної громади. Активну участь брали працівники КП “Комсервіс”, як з прибирання, так і розчищення поламаних дерев після стихії. Відчутну підтримку ми мали від керівництва Благовіщенської міської ради, яка надавала для благоустрою території села все необхідне, це нові мотокоси, бензопили, масло та бензин до них, виділялися фарба, цемент та інше. Також активне прибирання проводили та допомагали у вирубці кущів по дорозі, яка веде з Благовіщенського до Розношенського, біля своїх земельних ділянок. Це ТОВ «Розношенське», ФГ «Бойчук», ФГ «Чорнобай»,
гр. Животовський Ю., Мельник В., та, на жаль, не всі землекористувачі відгукнулися взяти участь в благоустрої з прибирання.

Був відремонтований дитячий майданчик біля сільського Будинку культури, замінено біля 20 лампочок вуличного освітлення, лампочки наданні КП “Комсервіс” , а за мій рахунок проведена їх заміна на опорах. Не допускаю на території Розношенського старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади, громадянам та державі.

Дотримуюсь службової етики, встановленої Конституцією та законодавчими актами України.

ЗВІТ
старости Благовіщенської міської ради Кравчук О.Ф.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве
самоврядування в Україні», Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, де визначено правовий статус старости, його права та обов’язки, повноваження та відповідальність як посадової особи та члена виконавчого комітету, відповідно до повноважень, покладених на мене та обов’язків перед жителями села я, як староста села Сабатинівка, звітую про свою роботу за період з лютого 2021 року по лютий 2022 року.

У своїй роботі я керувалася законодавчими актами України. Виконувала доручення Благовіщенської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, брала участь у всіх пленарних засіданнях Благовіщенської міської ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, здійснювала надання інформації та виконувала інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

На даний час на території Сабатинівського старостинського округу проживає
924 особи, серед яких: 12 учасників АТО, 4 учасники бойових дій на території інших держав, 7 ліквідаторів аварії на ЧАЕС, 16 багатодітних сімей, у яких виховується 54 дитини, 50 осіб проживають без реєстрації, 183 - зареєстровані, але не проживають, 426 працездатного населення, 39 дітей дошкільного віку, 100 - шкільного віку, 210 пенсіонерів, за 2021 рік народилося 3 діток, померло 20 осіб.

На території Сабатинівського округу діє загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний заклад, сільський будинок культури, сільська бібліотека, пошта, ФАП.

Я, як староста, здійснюю облік, ведення та зберігання погосподарських книг, яких у нас налічується 14 шт., веду облік та передаю до виконавчого комітету міської ради дані показників вуличного освітлення щомісячно до 25 числа, неодноразово вирішувалося питання щодо усунення проблем з електропостачанням для вуличного освітлення. Хочу подякувати ФГ «Прибужське» за надану допомогу. Замінено 42 лампочки на вуличних ліхтарях.

Розпорядженням міського голови затверджено графік прийому громадян
старости села та визначено прийомні дні: вівторок та четвер. Прийом громадян здійснюється за місцем роботи та в позаробочий час за місцем проживання жителів села та в телефонному режимі. Прийнято та розглянуто 198 звернень з проблемами різного характеру, потребують консультації для оформлення права власності на земельні ділянки, житлові будинки, надавала рекомендації та консультації, вирішувалися спірні питання. Письмових звернень та запитів про доступ до публічної інформації надійшло від 4 громадян. З даних звернень надано письмову відповідь відповідно до вимог чинного законодавства.

За характером порушених у зверненнях на особистих прийомах питань головне місце займають питання комунальної та соціальної сфер: будівництво зовнішнього освітлення по одному КТП, це вулиці Миру, Шевченка, Івана Франка, Степова, огорожа кладовищ та утримання присадибних ділянок на належному рівні.

Як один із напрямків роботи надання адміністративних послуг населенню є видача довідок та актів різноманітного характеру громадянам, у межах наданих повноважень. За звітний період здійснено та надано ряд послуг, а саме:

видано довідок за різними формами – 202;

складено заповітів та посвідчено підписів на заявах про прийняття та відмову від спадщини – 18;

надано характеристик громадянам для представлення до різних організацій – 9;

проведена інвентаризація водних об’єктів, пасовищ села, лісових полос, господарських дворів;

роздано громадянам повідомлення про нарахування земельного та прибуткового податку та на постійному контролі перебуває сплата податку.

Відповідно до повноважень обов’язки з оформлення субсидій, соціальних допомог та військовий облік покладено на діловода. За цей період оформлено 66 субсидій та
85 соціальних допомог. Сформовано 3 справи по військовому комісаріату, почала самостійно працювати у програмі «Соціальна громада» і уже відправлено 35 заяв на нарахування пільг та субсидій.

Мною переоформлено із колишньої сільської ради на баланс міської ради три службові автомобілі.

У грудні брала участь в онлайн навчанні, яке проводив Кіровоградський регіональний центр підвищення кваліфікації.

Проводилася роз’яснювальна робота серед жителів села, які мають присадибні ділянки, щодо утримання належного санітарного стану прилеглих територій. Про це сповіщено через дошку оголошень, через мережу Фейсбук, попереджено в телефонному режимі.

До поминальних днів проводили суботники на кладовищах. На території села функціонує 4 кладовища, де упродовж літа підтримувався належний санітарний стан, міською радою виділявся бензин для викошування трави на території села.

Брала участь у похованні 20-х жителів села.

За кошти міської ради придбано подарунки, якими я спільно з головою ветеранської організації В.Шляховською вітала жителів села з ювілейними датами народження (поздоровлено 10 осіб).

Також слід зазначити, що директором Будинку культури Н.Галатін та аматорським колективом у селі проведено наступні заходи: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, свято Івана Купала, день Незалежності України, День захисника України та Водохреща.

На території населеного пункту організовано два суботники, у яких взяли участь
80 осіб. За їх підтримки прибрано в’їзд у село (вирубували порослі кущів та дерев, вивозили сміття).

Дякуючи Максиму Степанюку за надання гербіциду та Олександру Івасюку проведено обприскування амброзії на узбіччі дороги при в’їзді в село протяжністю 2 км.

Проведено косметичний ремонт обеліску Слави (поштукатурено та пофарбовано), пам’ятник Невідомому солдату потребує капітального ремонту.

Побілено бордюри на території школи та на площі біля адмінбудівлі протяжністю
431 м, побілено дерева біля адмінбудівлі, школи, дитячого садка, парку, всього 576 шт., поштукатурено та пофарбовано ганок та вхідні двері адміністративної будівлі.

Міською радою виділено кошти на цемент, фарбу, ґрунтовку, стружкові плити для монтажу стелі, і власними силами, дякуючи нашим пожежникам та робітнику з благоустрою, зроблено гарний ремонт котельні адмінбудівлі.

У липні завдяки ФГ «Едем» доставлено із Завалля щебеневу суміш масою 290 тонн, якою було засипано дорогу та дамбу, яка з’єднує вулиці Б. Хмельницького із Соболівською протяжністю 500 метрів. На той час у селі працював Уманський автодор, який відреагував на моє прохання та виділив екскаватора, грейдера та котка. Варто зазначити, що у 2021 році на території нашого старостинського округу, відремонтовано 3 км дороги на в'їзді до
с. Сабатинівка.

За особисті кошти замовлено та встановлено на в’їзді в село два знаки «Щасливої дороги» та «Вас вітає село Сабатинівка» на суму 3400 грн.

Я була запрошена на святкування Першого дзвоника та на випуск до загальноосвітньої школи, де привітала вчителів та учнів, першокласникам та випускникам вручено невеличкі подарунки за власні кошти (на суму 1720 грн.). Також виділено 2000 грн. для дитячого садка на придбання іграшок для малюків.

До Нового року закуплено для всіх школярів солодощі у кількості 100 шт. на суму
6500 грн. За кошти міської ради придбано подарунки для діток, які відвідують дитячий садок.

За підтримки ФГ «Прибужське» два рази обкошено траву на кладовищах, сільському стадіоні та в’їзді в село.

За спонсорські кошти ФГ «Прибужське» та ФГ «Едем» встановлено вхідні металеві двері в адмінбудівлі старостинського округу.

За кошти міської ради проводилося підгортання сміттєзвалища.

За сприяння ФГ «Прибужське» здійснювалося розгортання снігу в зимовий період.

За підтримки Кримського О.А. частково зроблено перекриття покрівлі Будинку культури, забезпечено бригадою будівельників та технікою.

Проведено велику роботу завідуючою ФАП Охріменко Н.В. з оповіщення населення щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19. У населений пункт 10 разів здійснювала виїзд бригада амбулаторії з села Лозувата для вакцинації населення, всього провакциновано 185 осіб.

На завершення свого звіту хочу щиро подякувати усім за довіру, за підтримку, хто підтримує та допомагає розумінням та конструктивними порадами, та керівництву територіальної громади за співпрацю.

 

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Московчук Н.Б.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями міського голови, Положенням про старосту, де визначено правовий статус старости, його права та обов’язки та іншими нормативно-правовими актами, звітую про роботу Луполівського старостинського округу, до якого входять села Луполове та Кошаро-Олександрівка за 2021 рік.

На посаді старости я працюю з 05 лютого 2021. Являюсь членом виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, де представляю інтереси жителів Луполівського старостинського округу. Беру участь у пленарних засіданнях міської ради, виконавчого комітету. На даний час на території Луполівського старостинського округу проживає
733 особи, з них пенсіонерів 159, працездатного населення - 440 осіб, дітей шкільного віку - 68, дітей дошкільного віку - 34, учасники бойових дій - 4 особи, учасників АТО -
17, ліквідаторів ЧАЕС - 5 осіб, 1 вдова ліквідатора ЧАЕС, 11 багатодітних сімей, дітей-інвалідів - 4, одиноких престарілих - 2 особи.

Всього 452 будинки, з них заселених - 269, не заселених - 183. За минулий рік прибуло11 осіб, знято з реєстрації - 16 осіб, народилося 4 дітей, померло 8 осіб.

Протягом 2021 року видано 193 довідки, у тому числі характеристики, зареєстровано 142 вхідних документи та надано 72 відповіді на інформації. Ведеться облік всіх пільгових категорій населення. Здійснено прийом документів для оформлення всіх видів соціальної допомоги жителям, в тому числі оформлення субсидій - 59 звернень, соціальних допомог - 48 звернень та 17 звернень по пільгах.

Веду особистий прийом громадян не менше, як тричі на тиждень. У селі Луполове - вівторок, п’ятниця, у селі Кошаро-Олександрівка - у четвер. Всього 135 звернень. Громадяни звертаються з проблемами різного характеру, потребують консультацій в основному для оформлення права власності на земельні ділянки, ремонту доріг та освітлення вулиць. Усім громадянам, які звернулись на особистий прийом, надано інформацію та перелік необхідних документів.

Здійснюється облік та збереження погосподарських книг. Ведеться облік та оповіщення військовозобовязаних та призовників.

Загальна площа земель старостинського округу складає 4286,7 га, з них землі резервного фонду - 489,3 га, землі запасу - 205,5 га, паї – 2596 га, з них 150 паїв використовується одноосібно.

На території Луполівського старостинського округу функціонують: Луполівська філія Благовіщенського НВК № 2, де навчається 59 дітей, у дитячому садочку рахується 16 дітей, фельдшерсько-акушерський пункт, бібліотека, пошта, 5 магазинів, сільський Будинок культури та Кошаро-Олександрівський сільський клуб.

Відповідно до покладених на мене повноважень та обов'язків перед жителями Луполівського старостинського округу звітую. За звітний період на території сіл проведено ряд значних робіт з благоустрою територій. Разом із жителями сіл провели суботники на кладовищах, де відремонтували та побілили стели, повирубували хащі та порослі дерев. Ліквідовано більше п'яти стихійних сміттєзвалищ та впорядковано виділене сміттєзвалище, а сааме: здійснювалося підгортання та обкошування. Вивезено сміття біля школи та адмінбудівлі. Фермерами нашого села наданий транспорт. Встановили таблички «Висипати сміття заборонено» та сміттєві баки у центрі села. Постійно проводиться роз'яснювальна робота серед жителів села, які мають присадибні ділянки, щодо утримання у належному стані прилеглих територій. Про це сповіщаємо через дошки оголошень та в телефонному режимі. Проведено косметичний ремонт пам'ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни. Побілено бордюри та дерева, пофарбовано лавочки та дошки оголошень у центрі села Луполове. У селі Кошаро-Олександріка разом з активом села пофарбовано літери із назвою села, побілено автобусну зупинку і також встановлено сміттєві баки. Встановлено туалет біля Будинку культури у с. Луполове.

У липні після стихійного лиха разом з комісією обстежено господарства жителів сіл, потерпілим особам виплачено компенсації. Здійснено грейдерування доріг та вивезення мулу в селі Кошаро-Олександрівка. Цього року літо було занадто вологе, тому важко було боротися з бур’янами, села віддалені, тому одного сезонного працівника з комплексного прибирання комунального підприємства «Косервіс» не вистачає для утримання такої кількості кладовищ, їх налічується 5 по старостинському округу. Але на всіх кладовищах підтримувався належний стан, а також на в’їздах у села та обочинах доріг і прилеглих територіях адмінбудинку.

Проводили мітинги до 9 Травня та вшанування пам'яті жертв Голодомору біля пам'ятника в обох селах та покладання квітів разом із школярами та педагогічним колективом, працівниками культури, бібліотеки та активом села. У сільській бібліотеці відбулася виставка, приурочена роковинам трагедії та запалення свічки пам'яті.

Беру участь у поховані жителів села. Спільно із головою ради ветеранів вітаємо жителів села з ювілеями 80, 85 та 90 років та вручаємо їм подарунки, придбані за рахунок міської ради.

У липні організовано святкування Івана Купала працівниками Кошаро-Олександрівсьного сільського клубу та активом села. У серпні організовано спільно із працівниками Луполівського Будинку культури та Кошаро-Олександівського сільського клубу, активом села святковий концерт в обох селах, присвячений до 30-ї річниці Незалежності України. Були запрошені учасники АТО, де їм вручено ювілейні медалі до
30-ї річниці Незалежності України.

Постійно здійснюється обстеження умов проживання дітей у неблагополучних сім'ях, ведеться контроль за умовами їх проживання.

Регулярно підтримую зв’язок із відділом поліції щодо підтримання громадського порядку на території старостинського округу, тому, коли була загроза життю дітей, їх неодноразово вилучали і поселяли у дитяче відділення лікарні.

Переоформлено з колишньої сільської ради на баланс Благовіщенської міської ради службовий автомобіль. Зібрано пакети документів на оформлення дотації по бджолосім’ях. Проведено інвентаризацію з уточнення нумерації будинків, лісосмуг та господарських дворів по старостинському округу.

Також перебуває на особистому контролі вуличне освітлення, вирішуємо проблеми із заміни лампочок.

Разом із завідуючим ФАПом проводимо роботу серед жителів нашого округу щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19. Неодноразово здійснювалися виїзди мобільних бригад для вакцинації населення.

Здійснюється контроль за надходженням податків до бюджету громади, тому разом із діловодом ведемо роботу серед населення зі сплати та заборгованості земельного податку.

Велику увагу приділено роботі з одноосібниками щодо заповнення декларацій та сплаті прибуткового податку і військового збору.

За рахунок міської ради придбано та замінено опалювальний котел в адмінприміщенні. Своєчасно завезено дрова та вугілля в установи, які підпорядковані міській раді.

Своєчасно здійснюється розгортання снігу в зимовий період. Так як у нас дітей підвозять до школи, то встановлено дві автобусних зупинки для школярів у с. Михайлівка та Кошаро-Олександрівка.

Постійно беру участь у засіданнях, навчаннях щодо підвищення професійного рівня та кваліфікації старост. У грудні пройшла онлайн-навчання у Регіональному центрі підвищення кваліфікації Кіровоградської області.

Неодноразово направляла клопотання до Благовіщенської міської ради щодо ремонту пішохідного містка, ремонту пам'ятника, підсипання доріг та освітлення вулиць.

Крім усього іншого, залишається ряд невирішених проблем з водопостачанням в обох селах, ямкового ремонту, освітлення вулиць та посипання доріг у зимовий період. На превеликий жаль, залишаються проблемні питання про навколишнє природне середовище, де самі жителі створюють стихійні сміттєзвалища та викидають сміття у недозволених місцях.

На завершення свого звіту хочу подякувати людям, які мене підтримують, дають поради, вносять пропозиції для покращення життя в нашій громаді.

  

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 02 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні  міської ради за адресою: Кіровоградська обл, м.Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54. 

                                    Порядок денний чотирнадцятої позачергової сесії восьмого скликання:

 1. Про надання Дмитренко Оксані Вікторівні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за її заявою від 29 грудня 2020 року.
 2. Про надання Кашерній Тетяні Валеріївні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за її заявою від 29 грудня 2020 року.
 3. Про надання Крилову Андрію Васильовичу дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за його заявою від 29 грудня 2020 року.
 4. Про надання Юрченку Сергію Петровичу дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за його заявою від 29 грудня 2020 року.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Терновенко Альоні Володимирівні.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ковбасюк Світлані В’ячеславівні.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ніколову Івану Федоровичу.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Песковій Галині Василівні.
 9. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саржевській Наталії Федорівні.
 10. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Лихенко Валентині Олександрівні.
 11. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Кушніру Валерію Володимировичу.
 12. Про відмову у наданні згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці Поліщук Тамарі Олексіївні.
 13. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бадіці Костянтину Петровичу.
 14. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Мельник Любові Вікторівні.
 15. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойко Людмилі Миколаївні.

            Розпорядження Благовіщенського міського голови  від 31 січня 2022 року №14-р "Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання"

 


 

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Міщенка Ю.В.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, я, староста сіл Грушка та Станіславове Міщенко Ю.В., хочу прозвітувати про свою роботу за період з грудня 2020 р. по січень 2022 р. У своїй роботі я керувався законодавчими актами України, виконував доручення Благовіщенської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, надавав інформації та виконував інші обов’язки, визначені законодавством України, у межах своїх повноважень.

За підрахунками обліку особистих селянських господарств станом на 01.01.2022 р. по
с. Грушка загальна кількість населення становить 1205 осіб, будинків всього 752, з них
473 заселені. Площа села становить 380,5 га. По Станіславовому загальна кількість населення становить 75 осіб. Всього будинків 110, з них жилих – 36, площа Станіславового становить 124,7 га.

За минулий рік прибуло 9 осіб, вибуло – 11 осіб, народилося 10 дітей, померло – 27 осіб.

Віковий склад населення: пенсіонерів – 376 осіб, дітей шкільного та дошкільного віку – 195, працездатного населення – 596 осіб, непрацездатного – 38, усього зайнятого населення – 352 особи.

Учасників бойових дій в АТО – 9 осіб;

учасників бойових дій в Афганістані – 12 осіб;

учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 8 осіб.

Загальна площа земель складає 4012 га. З них: площа ріллі – 2801 га, землі запасу – 218,1 га, резервна земля – 67,85 га, 360 паїв використовується одноосібно.

На території с. Грушка знаходяться Грушківський НВК, де навчаються
124 учні і 26 дітей дошкільного віку, сільський Будинок культури, сільська бібліотека, пошта, ФАП, комунальне підприємство «Грушківське». У Станіславовому знаходиться сільський клуб.

Два соціальні працівники обслуговують 18 одиноких пристарілих громадян, які потребують догляду.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

-беру участь у засіданнях сесії та виконавчого комітету територіальної громади;

-щодня з 8 до 17 год. здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації;

-веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку сіл Грушка та Станіславове, соціального, побутового та транспортного обслуговування. Усім громадянам, які звернулися на особистий прийом, надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів;

-здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг, видаються характеристики, довідки у межах наданих повноважень. За цей період видано 312 довідок;

-виконуються нотаріальні дії у межах компетенції: складено 2 заповіти.

-беру участь в похованні жителів сіл.

Протягом 2021 р. відповідно до затвердженої Програми соціально-економічного та культурного розвитку на територіях сіл Грушка та Станіславове виконано наступні заходи:

-підтримувався задовільний санітарний стан на територіях населених пунктів, проводилися заходи з обкошування трави, вирубки сухих дерев та чагарників, у належному стані підтримувалися могили партизанів, а також чотири пам’ятники;

-обслуговувалося вуличне освітлення в селі, своєчасно замінювалися лампи;

-до поминальних днів проводили суботники: навели лад на кладовищі, вивезли смітники, побілили дерева, бордюри у центрі села і при в’їзді в село. У 2021 р. весна і літо були дуже вологими і важко було боротися із травою. Тому хочу звернутися до керівництва із клопотанням про надання ще однієї вакансії працівника з благоустрою села, тому що одній людині важко на два села;

-ведеться облік та оповіщення військовозобов’язаних, ведеться облік учасників АТО та учасників бойових дій у Афганістані;

-разом із працівниками поліції проводиться робота для вирішення проблем у неблагодійних сім’ях, з жителями, які дебоширять вдома та зловживають спиртними напоями;

-проводилися зустрічі з жителями села Грушка з питання розміщення обладнання ТОВ «Лайфселл», зібрані і зареєстровані підписи;

-неодноразово проводилися зустрічі з фермерами та одноосібниками сіл Грушка та Станіславове. Піднімали питання про наведення порядку на узбіччі полів; приватизації лісових насаджень; про сплату податків за землю та подачу декларацій стосовно доходу від паю; про виділення коштів на проведення свята села та на вручення подарунків учасникам бойових дій в АТО, Афганістані та учасникам ліквідації катастрофи на ЧАЕС; про підтримку Благовіщенської лікарні продуктами харчування;

-9 травня та на День Незалежності проводили парад та урочисті заходи, вручали подарунки учасникам бойових дій та чорнобильцям;

-здійснив перереєстрацію автомобілів з Грушківської сільради на Благовіщенську міську раду;

-разом зі службою у справах захисту дітей міської ради вирішували питання про вилучення дитини із неблагополучної сім'ї Козловського В.В. та Дидикало І.М.;

-доставили у медичний заклад м. Кропивницький психічно-хворих Козловського О.М. та Маковійчука М.М.;

-здійснюється моніторинг дотримання на території с. Грушка громадського порядку, розпорядку роботи приватних магазинів. Час продажу алкогольних напоїв, погоджено з виконавчим комітетом міської ради;

-разом із завідуючим ФАПом Маковійчуком П.В. проводили подвірний обхід жителів з роз’ясненням про обов’язкову вакцинацію від COVID-19;

-здійснюється контроль за надходженням податків до бюджету громади, разом з діловодом ведемо роботу з виявлення заборгованості із земельного податку;

-брав участь в онлайн навчанні, яке проводив Кіровоградський регіональний центр підвищення кваліфікації.

Працюю для покращення умов життя та побуту населення наших сіл Грушка та Станіславове.

                                 ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Срібного В.В.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України, розпорядженнями міського голови, Положенням про старосту, де визначено правовий статус старости, його права та обов’язки, повноваження та відповідальність як посадової особи та члена виконавчого комітету.

Відповідно до повноважень, покладених на мене, та обов’язків перед жителями старостинського округу звітую.

У демографічній ситуації старостату залишається тенденція до зменшення населення. У селі станом на 01.01.2021 року зареєстровано 1244 особи, в тому числі: пенсіонерів –
396, дітей шкільного віку – 121, дітей дошкільного віку -70, працездатних – 642, учасників бойових дій – 15, інвалідів війни - 1, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 13, учасників ВВв – 2, вдів - 6, одиноких пристарілих – 5, дітей-інвалідів -5, багатодітних сімей – 12.

Без реєстраційного обліку проживає більше ста осіб. За рік народилося 3 дітей, померло 25 жителів.

Всього у селі 744 двори, з них заселених – 463, не заселених – 281.

У старостинському окрузі с. Новоселиця функціонують: сільський Будинок культури, дитячий садок, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів, сільська бібліотека, поштове відділення, 3 магазини, 18 закладів громадського харчування.

За звітний період на території нашого села проведено ряд значних робіт з благоустрою території:

ліквідовано наслідки стихійного лиха, а саме: відремонтовано місток між вул. Садова та вул. Центральна (на суму 197600 грн.);

відремонтовано відрізок дороги між вул. Садова та вул. Центральна (зливове водовідведення 275187 грн. та 281728 грн.;

проведено роботи щодо ліквідації наслідків стихійного лиха по вул. Шевченка (на суму 49644 грн.);

проведено роботи щодо ліквідації наслідків стихійного лиха по вул. Чкалова (на суму 37978 грн.);

ліквідовано три стихійні сміттєзвалища;

впорядковано несанкціоноване сміттєзвалище по вул. Горького;

власними силами впорядковувалися кладовища на території села, з них 2 діючі та
2 недіючі, вивезено сміття, проведено вирубку порослі та 4 рази обкошування;

проведено косметичний ремонт пам’ятника невідомому солдату;

приведено в належний стан меморіал Слави;

ліквідовано старі аварійні дерева по вул. Мічуріна;

відремонтовано громадський колодязь по вул. Горького;

вирубано поросль на центральному в’їзді в с. Новоселиця;

працівником з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями проведено розчищення найбільш загрозливих ділянок доріг біля незаселених будинків.

Регулярно підтримую зв'язок з відділом поліції щодо підтримання громадського порядку на території села.

Неодноразово протягом року проводилася робота з одноосібниками щодо сплати податків та подання декларацій згідно термінів.

Постійно беру участь у засіданнях, тренінгах, навчаннях щодо підвищення професійного рівня та кваліфікації старост.

Спільно з головою ради ветеранів села та художнім колективом вітаємо жителів села з ювілеями.

Спільно з працівниками амбулаторії загальної практики сімейної медицини проведено подвірний обхід щодо вакцинації.

Проведено уточнення нумерації будинків по вулицях Л.Українки, Ботанічна, Гагаріна, Пушкіна, Садова, Горького.

Зібрано пакети документів на оформлення дотації по бджолосім’ях.

За спонсорської підтримки підприємців, фермерів, небайдужих жителів села на території села проводилися різноманітні свята.

За кошти міської ради придбано подарунки для діток у садочок та за спонсорської допомоги ФГ «Холод» і ТОВ «Ятрань» для дітей школи та дитячого садочка придбані новорічні подарунки.

Для випускників школи за спонсорської підтримки ФГ «Зосим» придбано та вручено подарунки.

На території старостинського округу проведено інвентаризацію земель, лісосмуг та господарських дворів.

Відповідно до розпорядження міського голови старостою здійснюється прийом громадян щовівторка та щочетверга, надаються консультації та рекомендації щодо вирішення проблем різного характеру.

Крім того, працівниками старостату надавалися послуги населенню згідно із зверненнями, а саме: видача довідок, характеристик, складання актів обстеження, вчинення нотаріальних дій, оформлення державних допомог, пільг, субсидій, опрацювання розпоряджень, доручень міського голови та листів структурних підрозділів міської ради.

Для наповнення бюджету міської ради проведено роботу щодо заповнення декларацій ПДФО та здачу їх до органів ДПІ.

Представляв інтереси жителів села на засіданнях земельної комісії та сесії міської ради стосовно звернень зі спірних питань, що стосувалися отримання ділянок ОСГ, оренди та оформлення присадибних земельних ділянок.

Брав постійну участь та представляв інтереси жителів села, які зверталися за наданням матеріальної допомоги на лікування. Всі звернення розглянуто.

Крім усього іншого залишилося ряд невирішених проблем:

-ямковий ремонт доріг по селу та посипання доріг у зимовий період протиожеледними матеріалами;

-заміна лампочок по селу на електроопорах, які забезпечують освітлення вулиць села;

-виділення земельної ділянки під санкціоноване сміттєзвалище.

Одного працівника з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями не вистачає для утримання території села та доріг в належному стані.

На завершення свого звіту хочу подякувати людям, які підтримують мене, дають поради, вносять пропозиції для покращення життя в селі.

Найважливіше у своїй роботі вважаю взаєморозуміння, співпрацю та довіру мешканців старостату, депутатського корпусу, керівництва громади у спільному вирішенні проблем.

 

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Подуфалого О.А.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України та законами України, актами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, Статутом Благовіщенської міської ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають його діяльність, звітую про роботу Лозуватського старостинського округу, до якого входять села Лозувата, Дельфінове, Змійове, за 2021 рік. На посаді старости я працюю з 02 січня
2021 року. Являюсь членом виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, де представляю інтереси жителів Лозуватського старостинського округу. Беру участь у пленарних засіданнях міської ради, виконавчого комітету.

Мій робочий день розпочинаю із зустрічей з керівництвом установ та організацій населених пунктів з метою вивчення проблемних питань та їх вирішення. Здійснюється об’їзд території сіл Лозувата, Дельфінове та Змійове для вивчення проблемних питань та їх, по мірі можливості, вирішення. Деякі проблемні питання вирішувалися мною особисто, з тих питань, які не можливо вирішити особисто, направлялися відповідні листи та прохання щодо їх вирішення до керівництва Благовіщенської міської ради, а саме: ремонт доріг, вуличне освітлення та інші питання соціального характеру.

На даний час на території Лозуватського старостинського округу проживає 1137 осіб, з них учасники АТО - 12 осіб, учасник ВВв – 1 особа; учасники бойових дій на території інших держав - 9 осіб; ліквідатори ЧАЕС - 10 осіб; 17 багатодітних сімей, за 2021 рік народилося 8 діток, померло - 29 осіб.

Протягом 2021 року видано 429 довідок різного характеру, зареєстровано 149 вхідних документи та надано 88 відповідей на запитувану інформацію. Ведеться облік всіх пільгових категорій населення. Здійснено прийом документів для оформлення всіх видів соціальної допомоги жителям Лозуватського старостинського округу в кількості
221 звернення. Здійснюється обстеження умов проживання дітей у неблагополучних сім’ях та ведеться контроль за умовами їх проживання.

Мною вчинено дві нотаріальні дії та надавалися консультації з нотаріальних питань. Здійснюється облік та зберігання погосподарських книг. Ведеться облік та оповіщення військовозобов’язаних. Здійснюється контроль за надходженням до бюджету податків. Проводжу роботу серед землекористувачів щодо сплати у повному обсязі податків. Мною переоформлено із колишньої сільської ради на баланс міської ради 4 службові автомобілі. Мною, діловодом міської ради, працівником Комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради та працівниками закладу культури здійснено посадку 35 дерев.

Брав участь у похованні 29 жителів округу.

Брав участь у заходах до 9 травня, Дня Незалежності України та вшанування пам’яті жертв Голодомору. Мною, спільно з головою ветеранської організації, проведено привітання 20 ювілярів.

У грудні 2021 році пройшов онлайн-навчання у Регіональному центрі підвищення кваліфікації Кіровоградської області.

Населення Лозуватського старостинського округу обслуговують торгові точки, де можна придбати товари першої необхідності. На території округу діє 1 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 1 дошкільний заклад, 2 заклади культури та 2 бібліотеки, Лозуватська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Дельфинівський ФАП, 1 ветеринарна аптека.

У 2021 році виділено дві кімнати в приміщені колишньої сільської ради для розміщення перукарні та аптеки для обслуговування населення.

Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу, в разі необхідності в позаробочий час за місцем проживання жителів округу. Здійснюю моніторинг стану дотримання прав і законних інтересів громадян у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту.

 За звітний період на території Лозуватського старостинського округу проведено наступну роботу: протягом весняно-осіннього періоду жителі населених пунктів займаються упорядкуванням своїх присадибних ділянок, при цьому спалюють листя, рештки сміття, у зв’язку з чим мною постійно проводилася профілактична робота щодо заборони спалювання листя та сміття. Навесні та восени організовувалися заходи щодо прибирання довкілля та території населених пунктів. До даної роботи задіяні працівники старостинського округу, працівники закладів культури, школи, дошкільного закладу, амбулаторії, СТОВ «Зоря» та жителі сіл. Здійснено благоустрій 4 кладовищ, очищено від чагарників, вивезено не одну машину сміття. За сприяння керівника СТОВ «Зоря» Сулими М.М. організовано вивіз сміття та порубку чагарників на 3 кладовищах. Сезонним працівником Комунального підприємства “Комсервіс” Благовіщенської міської ради здійснювалось обкошування прилеглих територій адмінбудинку, кладовищ, парків, обрізання кущів та гілля дерев.

Весною 2021 року організовано роботу в с. Дельфінове з прибирання пошкоджених стихійним лихом дерев. Участь у прибиранні брали працівники Дельфинівського сільського клубу та СТОВ «Зоря».

Проводились поточні ремонти пам’ятників, знаку жертвам Голодомору, відремонтовано два КТП, замінено 42 лампочки вуличного освітлення. У вирішенні даних питань надавалася допомога підприємством СТОВ «Зоря». Здійснювалося грейдирування польових доріг сільгоспвиробниками Сулимою М.М. та Дудучавою З.Д. Здійснювався ямковий ремонт доріг, а саме: підсибка їх жерствою місцевим підприємством СТОВ «Зоря». Прокладено асфальтовану дорогу протяжністю 800 м. за рахунок СТОВ «Зоря». Мною організовано роботу з ремонту двох містків в с. Лозувата. У центрі с. Лозувата встановлено сучасну тротуарну плитку біля адмінбудівлі за кошти СТОВ «Зоря». За рахунок СТОВ «Зоря» здійснюється капітальний ремонт Дельфинівського сільського клубу. За сприяння керівників Сулими М.М. та Дудучави М.Д. здійснювалося розгортання снігу в зимовий період.

Не допускаю на території Лозуватського старостинського округу дій чи бездіяльність, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюсь службової етики, встановленої законодавчими актами України.

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Данька В. О.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами я, Данько Віктор, - староста села Шамраєве Благовіщенської міської ради, звітую про свою роботу за 2021 рік. У своїй роботі я керувався законодавчими актами України. Виконував доручення Благовіщенської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, здійснював надання інформації та виконував інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

Звіт перед жителями громади - це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене як старости з односельцями.

До складу Шамраївського старостинського округу входить один населений пункт
с. Шамраєве.

Загальна площа території с. Шамраєве 3476,3 га, у тому числі землі житлової та громадської забудови – 248,3 га.

Соціальна інфраструктура села складається із Шамраївського ЗЗСО, де навчається
172 дитини, ЗДО «Ромашка», де виховується 30 дітей (в наявності 50, тому є потреба у розширенні ЗДО), Будинку культури, сільської бібліотеки, відділення зв’язку, медичного пункту.

Чисельність населення села на 01.01.2021 року складає 1681 осіб, із них: дошкільнят – 89, дітей шкільного віку – 226, пенсіонерів – 414, осіб працездатного віку – 952.

Основний вид діяльності старостинського округу – це виробництво сільськогосподарської продукції. На території села в аграрному секторі працюють: СФГ «Кондор», ФГ «Зосим», ФГ «Блідар», ФГ «Базик», ФГ «Вдовиченко», ФОП «Сідельник», ФОП «Гусак», ФОП «Жовтий», ФОП «Тіторенко», ФОП «Мишоловка» та одноосібники; у сфері підприємницької діяльності діють 6 торгових точок, 2 заклади громадського харчування.

Також маємо 2 сільські громадські організації «Спілка рибалок» та «Спілка землевласників».

Відповідно до покладених на мене повноважень:

Початок роботи на посаді старости припав на кінець 2020 року, відразу в трьох старостинських округах: Шамраєве (основне), Данилова Балка та Кам’яний Брід (виконував обов’язки до квітня місяця 2021 року). Відбулося скорочення трьох посад: головного бухгалтера, землевпорядника та спеціаліста із соціальних питань та введена посада діловода. На початку проведено ревізію та передачу матеріальних цінностей, вивчення своїх повноважень, повноважень діловода та документації. Відповідно до повноважень обов’язки з оформлення субсидій та соціальних допомог покладено на діловода, а вчинення нотаріальних дій - на старосту. За цей період у Шамраївському старостинському окрузі оформлено 160 субсидій та 200 соціальних допомог і пільг. Складено 5 заповітів.

Як староста я брав участь у всіх пленарних засіданнях Благовіщенської міської ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців села. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету та міського голови, інформую їх про виконання доручень, здійснюю прийом громадян.

Прийом громадян у Шамраївському старостинському окрузі відбувається згідно затвердженого графіка особистого прийому громадян розпорядженням міського голови у вівторок та четвер. У поточному періоді проведено 39 особистих прийомів.

Письмових звернень громадян та запитів про доступ до публічної інформації надійшло від 1 громадянки. З даного звернення надано відповідь, яка була не на користь заявниці. Ряд питань не можуть вирішуватися на її користь відповідно до вимог чинного законодавства, про що заявниці надано роз’яснення.

За характером порушених у зверненнях на особистих прийомах головне місце займають питання комунальної та соціальної сфер: капітальний ремонт доріг, будівництво зовнішнього освітлення та огорожа кладовища. Так у Даниловобалківському старостинському окрузі після звернення громадянки села мною та двома землевласниками ліквідовано грунтовий намив та зроблено водовідведення. Брав активну участь разом із землевласниками у ліквідації снігового покриву по всіх трьох старостинських округах.

Одним з показників роботи є листування у різні інстанції для вирішення проблем села. Так у звітному році кількість вихідної кореспонденції склала 82 листа, а вхідної кореспонденції – 143 листи. І це не просто ділове листування, а воно приносить конкретні позитивні результати для села.

Як один із напрямків роботи надання адміністративних послуг населенню є видача довідок та актів різноманітного характеру громадянам, у межах наданих повноважень. Всього у 2021 році видано 237 довідок. Звернулися за отриманням характеристик з місця проживання для представлення до різних організацій 30 осіб.

З метою профілактики правопорушень адміністративного законодавства серед населення проводиться постійна роз’яснювальна та попереджувальна робота.

Велику увагу приділено роботі з одноосібниками по заповненню декларацій. Згідно наявних даних заповнено десь близько 92 %. Починаючи з червня місяця проводилася робота з видачі повідомлень щодо сплати земельного податку, а з вересня місяця проводилася робота з боржниками та уточненню зі сплати земельного податку.

Проводилася інвентаризація лісосмуг, водних об’єктів та господарських дворів.

Також проводилися виступи на кладовищі під час поховання односельчан.

Протягом 2021 року на території селища виконано наступні заходи:

 • пофарбовано та побілено 2 автобусні зупинки;
 • пофарбована стела, пам’ятник та наведено літери прізвищ загиблих односельчан на пам’ятнику;
 • проводилися суботники з впорядкування пам’ятника у парку та кладовища двічі задіяні працівники старостату, ЗДО «Ромашка», Будинку культури та небайдужі громадяни села, ФОП «Жовтий» та СФГ «Кондор» надали спецтехніку для навантаження сміття та ФОП Данько надала двічі автомобіль ГАЗ-53 і громадянин Клімкін надав МТЗ-82 з причепом;
 • підтримувався задовільний санітарний стан на території села, проводилися заходи з обкошування карантинних трав на узбіччі доріг та кладовища; спецтехнікою, яку надав ФОП Тіторенко та дизельне пальне ФОП Данько;
 • біля пам’ятників та пам’ятних знаків, автобусних зупинок, в'їзного знака, адмінбудівлі, на громадському кладовищі, у парку проводилося обкошування та прибирання територій;
 • вирубки та спил сухих дерев після повені, у парку, біля адмінбудівлі, ЗДО «Ромашка» та обабіч доріг, вирубка чагарників по вул. Шевченка та Декабристів;
 • проводились обстеження матеріально-побутових умов багатодітних сімей, одиноких матерів, неблагополучних та проблемних сімей, громадян з інвалідністю;
 • підтримується у робочому стані система вуличного освітлення села протяжністю 1 км., яка нараховує 11 світлоточок, а саме: ремонт обриву лінії після падіння дерев, а також заміна лампочок;
 • проведено озеленення - висаджено близько 100 дерев на прибережній зоні громадською організацією «Спілка рибалок»;
 • проведено роботи з упорядкування санкціонованого сміттєзвалища, а саме: підгортання та обкошування.
 • на жаль, вкрай проблемним питанням залишається наша культура та піклування про навколишнє природне середовище, коли всупереч здоровому глузду створюються стихійні сміттєзвалища та викидається сміття в недозволених місцях, а проводити постійно прибирання всіх смітників практично неможливо. Недарма народна мудрість каже: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

За кошти спонсорів проводили заходи зі святкування свята Івана Купала, Дня села та Водохреща.

Звітний період видався вкрай нелегким. З того, що планувалось зробити, зроблено вкрай мало. Але, не зважаючи на всі труднощі, які виникли переді мною на першому році роботи на посаді старости, я впевнений, що мене почують, і ми відновимо темпи розвитку села, а керівництво територіальної громади не залишить нас на самоті та зверне увагу на наші проблеми.

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюся на те, що в обговоренні звіту, даючи об’єктивну оцінку роботи старости, внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення діяльності в подальшому.

Хочу подякувати за довіру, за підтримку і співпрацю всім жителям села та керівництву територіальної громади.

Всім бажаю здоров’я, мирного неба, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

 

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Хміля В.Б.

про проведену роботу за 2021 рік

Шановні жителі, я хочу довести до вашого відома підсумки роботи за 2021 рік, зокрема, щодо соціально-економічного розвитку нашої території як частинки Благовіщенської громади.

Протягом 2021 року Великотроянівський старостинський округ працював над виконанням міського бюджету, а саме: прибуткової частини, формувалися та подавалися списки до податкової інспекції щодо нарахування прибуткового та земельного податку. Вишукувалися шляхи наповнення бюджету: це інвентаризація господарських дворів, ставків та інших земельних ділянок, пропозиції виставлення на аукціон земельних ділянок.

Доречно відмітити, що у минулому році на території села працювали загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий садочок, сільський Будинок культури, бібліотека, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, пошта (тільки на доставки кореспонденції), відділення Нової пошти. Середньорічна чисельність дітей у школі - 125. Випущено 11 дітей (4 з 9 класу і 7 з 11 класу). 1 вересня прийнято до школи 15 першокласників. Середньорічна чисельність діток у дитсадку - 32 дитини. Випущено 15 дітей. 1 вересня до садочка зараховано 11 дітей. Амбулаторія обслуговувала 1600 людей, забезпечена лікарем, двома медсестрами на 0,75 ставки та електромопедами.

Працівники з благоустрою, які працювали від КП «Комсервіс», протягом року проводили косовицю бур’янів біля адмінбудинків, доріг та на кладовищі, а також вирубували порослі бузку, різали дрова для старостату та амбулаторії, обрізали (розчищали) дерева у селі та виконували інші різні роботи.

Своєчасно завезено вугілля та дрова на всі установи, які підпорядковані міській раді.

Міська рада своєчасно здійснювала розрахунки за електроенергію та послуги електрозв’язку. Вуличним нічним освітленням охоплено все село, задіяні всі 8 КТП і ще додатково біля пам’ятників встановлені 4 прожектори, біля клубу - 6 ліхтарів, а біля спортивного майданчика – 5, та у короткі терміни замінювалися лампочки у ліхтарях при перегоранні.

Після стихійного лиха, сильного дощу змито обочини доріг. Міська рада виділила кошти та бригаду, тож підсипано обочини по вулицях Шевченка, Степова та Миколи Охмана.

Міською радою виділено кошти та бригаду з ремонту (переобладнання) амбулаторії загальної практики сімейної медицини у приміщення для старостату, а саме: встановлені двері шириною 1м та сформовані кабінети. Наш старостат знаходиться у приміщенні амбулаторії. Залишилось тільки під’єднати до пульта пожежну сигналізацію.

На прохання спортсменів села виділено кошти і проведено роботи для укріплення задніх стінок огорожі спортивного майданчика зі штучним покриттям.

У селі функціонує система відеонагляду, камери спостереження працюють на пульти старостату та поліції. Завдяки камерам знайдено викрадений на кладовищі паркан та повернуто його на місце; відновлено автобусну зупинку, яку побили. Відновлено також 5 прольотів паркану на кладовищі. На жаль, поки що не знайдено, хто розламав ще 3.

Міська рада відшкодувала кошти за електроенергію жителям села, до яких підключено камери спостереження.

Протягом року ми вітали ювілярів, яким виповнилося 80, 85, 90 років цінними подарунками, які виділяє міська рада.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у життя громади, тому протягом року на території села зменшилася кількість заходів, які проводилися з нагоди відзначення державних та релігійних свят. Працівники Будинку культури і учасники художньої самодіяльності у нашому Будинку культури проводили свята Івана Купала та День Незалежності, Свято села та невеликі мітинги до 9 Травня та 14 жовтня - День Козацтва.

Проводилися спортивні змагання першості з футзалу і мініфутболу Благовіщенської громади серед шкіл навесні та восени; зональні змагання серед шкіл громади з волейболу; товариські змагання з волейболу та мініфутболу з командами смт. Побузьке. У спортивному залі Будинку культури у зимовий період та на спортивному майданчику зі штучним покриттям у літній період постійно проводилися тренування дітей та дорослих.

Усі торгові точки, а їх у селі 5, надають послуги жителям села: завозяться продукти харчування, хліб безперебійно.

Автобусним сполученням з містом ми забезпечені. Автобус ходить 2 рази в базарні дні.

До провідної неділі наведений порядок на кладовищі. У січні та в грудні проводилася розчистка доріг від снігу. По можливості проводяться підгортання сміттєзвалищ – 2 рази у цьому році.

За 2021 рік у селі Великі Трояни народилося четверо дітей, померло 23 людини.

Прийнято документів для нарахування субсидій та пільг від 185 осіб, видано
468 довідок, сформовано 6 справ по воєнкомату, почали працювати самостійно у програмі «Соціальна громада», і відправлено уже 12 заяв на нарахування пільг. Оформлено 3 заповіти та зроблено 2 дублікати із заповітів.

У грудні передано на баланс БМП «Комунальник» систему водопостачання села з баштою Рожновського та криницею.

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Мазур Л.В.

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про старосту та іншими нормативно правовими актами я, Мазур Леся, староста Синьківського старостинського округу Благовіщенської міської ради, звітую про свою роботу за 2021 рік. У своїй роботі я керувалася законодавчими актами України. Виконувала доручення Благовіщенської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, надавала інформації та виконувала інші обов’язки, визначені законодавством України у межах своїх повноважень.

Станом на 01.01.2022 року по Синьківському старостинському округу загальна кількість населення становить 784 осіб, будинків всього 598, з них – 362 заселені, 236 – не заселені. Віковий склад населення: пенсіонерів – 195 осіб, дітей шкільного та дошкільного віку - 127, працездатного населення – 461 особа, багатодітних сімей – 10, 5 - дітей-інвалідів, одиноких матерів – 9, ветерани праці – 46, учасники бойових дій та АТО – 15 осіб, дітей війни – 60, один інвалід другої світової війни, 1 вдова загиблого учасника ЧАЕС, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 6 осіб, учасників Другої світової війни – 8 осіб.

Я неодноразово вносила пропозиції до виконавчого комітету міської ради з питань діяльності на території громади, брала участь у засіданнях виконавчого комітету та робочих групах. Сприяю виконанню на території Синьківського старостинського округу програм соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням міської ради, представляю інтереси жителів громади та сприяю у підготовці документів, що подаються до Благовіщенської міської ради.

На початку року проведена ревізія та передача матеріальних цінностей. Вивчення своїх повноважень та документації.

 Веду особистий прийом громадян не менше, як тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Громадяни звертаються з проблемами різного характеру: потребують консультації для оформлення права власності на земельні ділянки, житлові будинки, їх хвилює відсутність вуличного освітлення, підсипання вулиці, утримання присадибних ділянок на належному рівні, знищення посівів свійською худобою та ряд інших питань, які виникають в ході роботи. За 2021 рік на особистому прийомі прийняла 101 громадянина, які зверталися з проблемами різного характеру. Деякі питання вирішувалися відразу, вирішення інших потребувало часу, відповіді надавалися у визначені терміни.

Працівниками Синьківського старостинського округу за звітний період здійснено та надано ряд послуг, а саме:

- видача довідок за різними формами – 109;

- складено заповітів та нотаріальних довідок для прийняття спадщини та її відмови – 17;

- надаються характеристики громадянам для представлення до різних організацій – 9;

- здійснюється облік, ведення та зберігання погосподарських книг, яких налічується 20 шт.;

- проведена інвентаризація водних об’єктів, пасовищ села, лісових полос, господарських дворів;

- роздано громадянам повідомлення про нарахування земельного податку за 2021 рік та на постійному контролі перебуває сплата податку.

Велику увагу було приділено роботі з одноосібниками щодо заповнення декларацій. Була проведена велика роз’яснювальна робота про необхідність заповнення декларацій
(близько 500 осіб.

На постійному контролі сім’ї, які потребують уваги, ведуть антисуспільний спосіб життя. На обліку у службі у справах захисту дітей міської ради перебуває одна неблагополучна сім’я гр. Яремчук О.В. З даною сім’єю проводиться роз’яснювальна робота, бесіди, проводяться обстеження умов проживання.

Для зручного і швидкого інформування мешканців нашого села створено групу в мережі Фейсбук, де розміщується інформація різного характеру (оголошення, сповіщення про вакцинування, фотозвіт про святкування різних розважальних заходів, тощо).

9 травня проведено покладання квітів до Обеліска слави за участі працівників СТОВ «Родина», педагогічного колективу та Будинку культури. Разом з депутатом
Паламарчуком О.А., головою ветеранської організації Морозюком В.А. відвідано інваліда війни Мирончика А.А. Його привітали зі святом та вручили продовольчий набір.

Систематично здійснюю контроль за станом благоустрою в населеному пункті та вживаю заходи для його підтримання в належному стані. Протяжність вулично-дорожньої мережі населеного пункту становить 40 км, з них з твердим покриттям – 24 км, з ґрунтовим покриттям – 16 км. Площа с. Синьки становить 880,16 га, з півночі на південь - 16 км, ширина зі сходу на схід – 3,70 км. Протяжність села велика, а демографічна ситуація в селі погіршується, тому є проблеми з косінням та вирубкою порослі обабіч доріг. Але, незважаючи на це, проведено величезний обсяг робіт з благоустрою.

У березні я звернулася до мешканців вулиці Покровської щодо необхідності наведення належного санітарного стану обабіч проїзної дороги, а саме: вирубки порослі кущів та дерев. Було організовано наприкінці березня суботник, на якому розчищено близько 1 км обочини дороги.

Майже щотижня проводилися суботники з впорядкування території села Синьки.

Постійно проводиться роз’яснювальна робота серед жителів села та жителів, які мають присадибні ділянки, щодо утримання належного санітарного стану прилеглих територій. Про це сповіщено через дошку оголошень та через мережу Фейсбук, попереджено усно близько 65 осіб.

На території села функціонує три кладовища (Одайське - площа 1 га, Центральне –
6,45 га та Корейське – 3 га).

Завдяки підтримці депутата Паламарчука О.А., фермерів нашого села Мартинюка С.М., Кривенка В.І., Галушки П.М., педагогічного колективу Синьківської гімназії та ЗДО «Казковий», працівникам Будинку культури, місцевим підприємцям та небайдужим мешканцям-активістам організовано суботники з впорядкуванню кладовищ: вирубано порослі кущів та дерев, вивезено сміття (5 причепів), побілено будівлі для інвентарю та туалетів на території кладовищ, привезено землю на кладовища до поминальних днів.

Минулорічна весна була волога, випала велика кількість опадів, дуже важко було боротися із травою, тому за підтримки депутата Благовіщенської міської ради
Паламарчука О.А. та місцевих фермерів Майданюк В.М. та Скрипник Ю.К., за спонсорські кошти залучено місцевих мешканців для впорядкування кладовищ та території села.

Упродовж літа на трьох кладовищах підтримувався належний санітарний стан (косіли траву, вирубували порослі кущів та дерев, вивозили сміття).

Велику подяку висловлюю всім за активну участь у наведені чистоти та порядку на території нашого села.

Також на території села функціонує центральний парк (близько 2 га). Організовано весняну толоку з упорядкування території (загромаджено та вивезено на сміттєзвалище у квітні 12 машин опалого листя, листопад – 8 машин) також за підтримки нашого депутата. Побілено близько 400 дерев, бордюри в центрі села.

Підтримувався належний стан біля пам’ятників Т.Г.Шевченку та Обеліска слави, автобусних зупинок, пустирів та вулиць села, адміністративних установ.

За підтримки депутата Паламарчука О.А., місцевого підприємця Мусатенка В.І. та педагогічних працівників організовано суботник з прибирання центрального стадіону (близько 2 га) біля Синьківської гімназії (вирубка кущів, викошування трави, вивезення сміття).

За підтримки Паламарчука О.А. обкошено трактором в’їзд до села Синьки, стадіон, обочини доріг від вул. Магістральної до вул. Польової.

За спонсорські кошти землевласників та підтримки місцевого депутата встановлено три сміттєвих бака в центрі села. Розфарбовувала їх місцева жителька Павлюк Л. Вивезення сміття проводиться регулярно.

За підтримки Паламарчука О.А. та місцевого жителя Біланича В.М. виготовлено та встановлено дошку оголошень для розповсюдження інформації для населення та в центральному парку встановлено стіл з лавками для відпочинку жителів села.

Висловлюю велику надію за тісну співпрацю нашим місцевим фермерам, одноосібникам, підприємцям та сподіваюсь на їхню подальшу допомогу, щоб зробити наше село ще кращим.

Традиційно 7 липня наше село святкує День села. Організовано святковий концерт за участі жителів села, виставку місцевих майстринь, фотовиставку на тему: «Історія рідного краю». А для найменших працювали батути та інші розваги. За продані лотерейні квитки було організовано безпрограшну лотерею. Вручено подарунки найменшому та найстаршому жителю села за підтримки наших одноосібників.

За підтримки місцевих землевласників організовано приготування та частування козацькою юшкою (180 л), смаженою картоплею (8 відер), за підтримки місцевих господинь спечено 500 пирогів. Музичний супровід свята здійснював місцевий музикант Клімкін М.О.

Завітав на свято і міський голова Благовіщенської міської ради Довгополий В.П., який привітав жителів села та вручив подарунок (5 ліхтарів вуличного освітлення), набір для тенісу та шахи.

Усі святкування відбулися за підтримки місцевих землевласників, підприємців та активних місцевих жителів.

Постійно на особистому контролі вуличне освітлення. Вирішувалося питання щодо усунення проблем з електропостачанням для вуличного освітлення (вулиця Садова, Медова, Молодіжна). Хочу подякувати депутату Благовіщенської міської ради Томашевському С.Ф. та місцевому мешканцю Поповичу В.І. за надану допомогу. Замінено 33 лампочки на вуличних ліхтарях.

У серпні 2021 року за спонсорські кошти землевласників придбано кріплення до ліхтарів (6шт.) та ліхтар вуличного освітлення. За усним зверненням жителів вулиці Магістральної організовано та почеплено 6 ліхтарів по їхній вулиці.

Протягом року брала участь у поховані 19 жителів села. Надавала допомогу інформаційного характеру.

Також з директором Будинку культури Шипаренко Н.А. вітала жителів села з ювілейними датами (15 осіб). Зокрема, привітали нашого довгожителя Мирончика Анатолія Артемовича, якому виповнилося 103 роки. Завдяки директору Будинку культури організовано музичне привітання ювіляра активними жителями села. Голова Благовіщенської міської ради Довгополий В.П., депутат Паламарчук О.А., голова ветеранської організації Морозюк В.А. також привітали довгожителя та вручили подарунки.

Я була запрошена на святкування Першого дзвоника до Синьківської гімназії. Привітала учнів та педагогів з початком навчального року, депутат Паламарчук О.А. також привітав учнів та вручив подарунок телевізор для 1 класу.

Відвідала та привітала 9 жителів села старших 90 років з Міжнародним днем людей похилого віку, вручила продуктові набори.

У жовтні за підтримки директора Будинку культури організовано тенісні та шахові турніри, присвячені Дню захисників і захисниць України. Були запрошені учасники АТО та активні жителі села. Відбулося привітання та нагородження Грамотами, квітами всіх учасників.

Організовано та проведено покладання квітів та запалення свічки пам’яті на вшанування жертв Голодомору. У будинку культури відбулася виставка, приурочена роковинам трагедії.

До новорічних свят за підтримки місцевого фермера Скоробагача В.В. та приватного підприємця Галушки О.С. закуплено солодощі для учнів Синьківської гімназії. Місцевий депутат Паламарчук О.А. також привітав дітвору та вручив їм солодощі.

Була проведена велика робота завідуючою ФАП Кучмій Н.І. та працівниками старостинського округу з оповіщення населення щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19. У населений пункт 8 разів здійснювала виїзд бригада з
м. Благовіщенське для вакцинації населення.

За сприяння місцевого депутата Паламарчука О.А. біля фельдшерсько-акушерського пункту встановлений пандус та туалет.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності міському голові, працівникам міської ради, нашим місцевим депутатам, підприємцям, фермерам, одноосібникам, всім тим, хто докладає зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

ЗВІТ

старости Благовіщенської міської ради Ясінської Р.С.

про проведену роботу за 2021 рік

 

 

  Територія Богданівського старостинського округу становить 4792,44 га, з них:
с. Синицівка - 2629,84 га, с. Богданове - 2162,6 га. Всього орних земель – 4042,5 га,
3254,15 га – це земельні ділянки, власниками яких є 733 громадян.

  Земельні ділянки сіл Синицівка та Богданове знаходяться в оренді:

ФГ «Прибужське» (177 ділянок) – 882,67 га;

ПП «Анастасія» (37) – 196,78 га;

ФГ «Едем» (14) – 75,91 га;

ПП «Нова хвиля» (16) – 82,42 га;

«Умань Пиво» (3) - 15,57 га;

ПП «Нари» (6) - 31,35 га;

СФГ «Кондор» (138) - 520 га;

Коваль Ж.М. (1) - 5,18 га;

ФГ «Софія Агро» (0,5) – 2,58 га;

СВК «Мир» (231) – 851,87 га;

Одноосібники (130) - 575 га (с. Синицівка 98 осіб – 457 га с. Богданове 32 осіб. – 118 га);

Землі резерву складають 225,7 га: (с. Синицівка – соціальна сфера - 52,71 га,
с. Богданове – 78 га);

Землі запасу – 276,8 га;

Водний фонд -130,5 га.

  У особисто-селянських господарствах налічується 284 га землі до 2 га.

  На території Богданівського старостинського округу проживає 745 осіб. З них 170 - це пенсіонери, у тому числі: інваліди армії - 2, учасників бойових дій (афганці, учасників АТО –7), чорнобильці – 2, учасники Великої Вітчизняної війни – 2, дітей війни – 37; особи, які потребують обслуговування вдома - 6.

  Всього інвалідів – 18, у тому числі інвалідів загального захворювання – 14, дітей-інвалідів – 4.

У 2021 році для нарахування субсидії звернулося 46 осіб, для нарахування пільг багатодітним сім’ям - 4, учасникам бойових дій – 4, чорнобильцям – 3; для нарахування соціальних допомог – 20.

На території старостинського округу проживає 10 багатодітних сімей, у яких виховується 37 дітей до 18 років; 9 одиноких матерів, 7 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  На території старостинського округу розміщена філія Благовіщенського НВК, де навчається 64 дитини, відвідують дитячий садок 17 діток. Відремонтовано спортивний зал за кошти місцевого бюджету.

  На території сіл розміщено ФП с. Синицівка та ФАП с. Богданове, 2 Будинки культури, у яких проведено косметичні ремонти. Спонсори допомагали у придбані медикаментів. Медичні працівники проводять роз’яснювальну роботу щодо вакцинації населення від СOVID-19 .

  Протягом 2021 року проводила особистий прийом громадян, надавала консультації та роз’яснення згідно чинного законодавства. Із с. Богданове звернулося 96 осіб, с.Синицівка - 87. Звернулися для отриманням довідок різного характеру для представлення в організації 188 осіб села Синицівка та 186 села Богданове.

  Підготовлено та проведено святкування Дня Перемоги в обох селах старостинського оругу (У с. Синицівка ФГ «Прибужське» надало грошову допомогу учасникам АТО); святкування 30-річчя Незалежності України у с.Синицівка (спонсорські кошти); святкування Івана Купала, Дня села Богданове (спонсорські кошти ФГ «Кондор» та одноосібники); святкування Першого дзвоника, вручено подарунки першокласникам (спонсорські кошти); закуплені новорічні подарунки для всіх дітей старостинського округу за рахунок ФГ «Кондор» та ФГ «Прибужське».

  Проведено обкошування кладовищ з допомогою ФГ «Прибужське» с. Синицівка,
с. Богдановне СВК «Мир».

  Проведено обкошування в’їзду, виїзду сіл, сміттєзвалища з допомогою СВК «Мир» в
с. Богданове, ФГ «Прибужське» в с.Синицівка.

  У належному стані підтримується прилегла територія біля дитячого майданчика
с. Синицівка.

  Проведено роботу з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалище с. Богданове за допомогою ФГ «Кондор».

  Здійснено грейдерування доріг та підгортання сміттєзвалищ.

  Проведено обкошування вулиць та жилих будинків, які належать територіальній громаді с.Синицівка.

  Здійснено косметичний ремонт кабінету старости у с. Синицівка.

  Пофарбовано металеві огорожі біля адміністративних будівель у центрі сіл Богданове протяжністю 180 м та Синицівка – 200 м.

  Замінено лампи вуличного освітлення (за допомогою громадянина Пінькаса Р.В. та ФГ «Прибужське»).

  Підсипано дорогу щебенем (30 тонн) по вулиці Вишневій від водосховища (за спонсорські кошти).

  Протягом зимового періоду здійснювалося прогортання доріг силами ФГ «Прибужське» та ФГ «Кондор».

  Проведено роботу з жителями села щодо сплати земельного та прибуткового податку.

  Проведено бесіди та виховну роботу з окремими неблагополучними жителями села щодо вживання алкогольних напоїв та виховання дітей.

  За звітний період проведено передачу на баланс Благовіщенської міської ради усіх основних засобів та матеріальних цінностей, земельних ділянок сільської ради та документації на них.

  Здійснена передача документів, справ постійного зберігання на державне зберігання до архівного відділу Благовіщенської міської ради Богданівської та Синицівської сільських рад.

  Проведено інвентаризацію господарських дворів та лісосмуг.

  Рішення виконавчого комітету, розпорядження міського голови розглядаються та виконуються вчасно, відповіді на листи міської ради надсилаються у встановленні терміни, у 2021 році надіслано їх 214.

  Особисто недноразово направляла клопотання до Благовіщенської міської ради щодо ремонту містка, освітлення вулиць, ремонту доріг, ремонту пам’ятника, ремонту та заміни огорожі на кладовищі у с.Синицівка; ремонту доріг вул. Івана Божка, вул. Шевченка, будівництва дитячого майданчика, освітлення вулиць у с. Богданове.

 ПОВІДОМЛЕННЯ

ДЕПУТАТІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» депутати міської ради зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі декларація), за минулий рік. Декларація заповнюється та подається особисто суб'єктом декларування шляхом заповнення відповідної електронної форми після автентифікації у власному персональному електронному кабінеті у Єдиному державному реєстрі. Паперова копія декларації до Національного агентства не подається.

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію, але не більше трьох разів. За несвоєчасне подання декларації  або у разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування несе кримінальну або адміністративну відповідальність та зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

У разі припинення депутатської діяльності, депутати міської ради подають декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями не пізніше тридцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Також колишні депутати зобов’язані наступного року після припинення цієї діяльності подавати в установленому порядку декларацію за минулий рік.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме: отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прож. мін., зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному вебсайті Національного агентства.

Для забезпечення подання електронної декларації депутати міської ради мають отримати електронний цифровий підпис (далі -ЕЦП).

Оформити ЕЦП можна в акредитованих центрах сертифікації ключів.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  https://nazk.gov.ua  в розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

 

 

 

Список депутатів

(Благовіщенська міська рада)

 

№п/п

 

Прізвище ім’я по батькові

Відмітка про отримання повідомлення

Дата отримання повідомлення

1

БОРЩ Олександр Григорович

 

 

2

ГРИГОРОЩУК Руслан Іванович

 

 

3

ДОБРОВОЛЬСЬКА Оксана Миколаївна

 

 

4

ЗОЛОТАРЬОВА Надія Леонідівна

 

 

5

КОПІЄВСЬКА Тетяна Вікторівна

 

 

6

КРИМСЬКИЙ Ігор Аркадійович

 

 

7

КУЦЕРДА Андрій Валерійович

 

 

8

МОЛОДИЧУК Вадим Васильович

 

 

9

ОСІЄВСЬКА Ірина Василівна

 

 

10

ПАЛАМАРЧУК Олександр Анатолійович

 

 

11

ПЛУТАРЄВ Валерій Іванович

 

 

12

ПЛУТАР Сергій Васильович

 

 

13

ПОШИМБАЙЛО Олена Миколаївна

 

 

14

САКАЛЮК Василь Фокович

 

 

15

САХНО Євгеній Миколайович

 

 

16

СТАХ Олександр Володимирович

 

 

17

СУЛИМА Михайло Михайлович

 

 

18

ТОМАШЕВСЬКИЙ Сергій Федорович

 

 

19

ЧАЛАПЧІЙ Олександр Олександрович

 

 

20

ЧУЧАЄВ Олександр Володимирович

 

 

21

ШАХВЕРДОВА Алла Петрівна

 

 

22

ШЕВЧУК Валентин Валентинович

 

 

23

ЯВОРОВИЧ Олег Ігорович

 

 

24

ЯКОВЛЕВ Ігор Петрович

 

 

25

ЯКОВЛЕВА Олена Юріївна

 

 

26

ЯРЧЕВСЬКИЙ Віталій Дмитрович

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь