До відома депутатів та громадськості

До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!

Пленарне засідання восьмої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання відбудеться 03 вересня 2021 року о 09 годині у приміщенні Благовіщенського міського будинку культури за адресою: Кіровоградська обл, м Благовіщенське, вул. Героїв України, 74.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі "Сесійна діяльність"- "Проекти рішень"

Календар проведення засідань постійних комісій міської ради:

25.08.2021, 10.00 спільне засідання комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту та комісії з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності (зала засідань міської ради)

26.08.2021, 10.00 засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (зала засідань міської ради)

28.08.2021, 09.00 засідання комісії з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи (зала засідань міської ради)