Державна податкова служба інформує
15 Вересня, 2025 р., 13:37
Чинне законодавство передбачає звільнення від сплати ПДВ для низки операцій, що здійснюються на користь осіб з інвалідністю.
15 Вересня, 2025 р., 13:35
Багато підприємців питає: де ж подивитися свій КВЕД, коли реєструєш ФОП чи плануєш новий вид діяльності?
15 Вересня, 2025 р., 13:32
Державна податкова служба України нагадує про необхідність своєчасного подання звітності з трансфертного ціноутворення. Останнім днем подання цих документів за 2024 звітний рік є 30 вересня 2025 року.
11 Вересня, 2025 р., 10:18
8 вересня 2025 року в головних управліннях ДПС в областях та Києві розпочав роботу Офіс податкових консультантів.
08 Вересня, 2025 р., 12:33
Багато підприємців питає: де ж подивитися свій КВЕД, коли реєструєш ФОП чи плануєш новий вид діяльності?
08 Вересня, 2025 р., 10:45
Важливий крок до цифровізації податкового контролю.
08 Вересня, 2025 р., 10:43
Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої, другої та четвертої групи є платниками військового збору.
03 Вересня, 2025 р., 13:17
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, Відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості.
03 Вересня, 2025 р., 13:15
ГУ ДПС у Кіровоградській обласні повідомляє що Законом України від 18 червня 2024 року № 3813-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства» розширено критерії визнання осіб пов’язаними за рахунок економічного зв’язку, а саме: підпункт «а» підпункту 14.1.159 пункту 14.1 статті 14 розділу I Кодексу доповнено, зокрема абзацом тринадцятим. Зазначені норми набули чинності з 1 січня 2025 року.
03 Вересня, 2025 р., 13:12
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненням (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.