ДОРОГІ МОЇ ЗЕМЛЯКИ – ЖИТЕЛІ БАГОВІЩЕНСЬКОГО КРАЮ!

Дата: 30.12.2020 13:04

За кілька днів один рух стрілки годинника з 31 грудня 2020 року перенесе нас з одного року в наступний 2021 рік!

У минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим  досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної ро-дини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас  на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

І хай збудеться все задумане, а 2021 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри. Віри в себе і в процвітання нашої громади. Подаруємо найдорожче, найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

Бажаю всім вам, щоб новий рік приніс мир, спокій справедливість та здоров'я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Хай різдвяна зірка сяє кожному з вас і дарує надію і впевненість, що все буде добре. Ви того варті!

Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя!

З Новим роком, та Різдвом Христовим дорогі мої!

Хай ваші мрії здійсняться, а успіхи сягнуть Олімпійських висот! Адже чемпіон  в кожному з вас! Гарних вам свят!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ, міський голова. Фото без опису