До уваги жителів Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 04.01.2021 10:18

Благовіщенська міська рада повідомляє, що  попердній запис на прийом заяв житлових субсидій, пільг та всіх видів соціальних допомог  проводитиметься з 11.01.2021 року.

Для жителів міста Благовіщенське  - за адресою м.Благовіщенське вул.Героїв України, 72 (адміністративне приміщення колишньої районної ради,вхід з двору). Попередній запис також проводитиметься за тел.+380683325373.

Для жителів сільських населених пунктів - прийом заяв здійснюватиметься в приміщеннях колишніх сільських рад уповноваженими на те особами.

Звертаємо Вашу увагу , що подачу  заяви на призначення житлової субсидії можливо самостійно здійснити на офіційному Веб-сайті Міністерства соціальної політики України за посланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/ або листом через відділення Укрпошти  за адресою: 26400 Кіровоградська область Голованівський район м. Благовіщенське вул. Богдана Хмельницького,8.