Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує щодо запобігання шахрайських дій

Дата: 27.01.2021 10:20

Благовіщенська ДПІ ГУ у Кіровоградській області  повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Благовіщенській ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській  області, телефонують  невідомі особи від імені посадових осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області з вимогою надати грошову допомогу.

Закликаємо бути пильними, максимально обережними та не піддаватись на подібного роду провокації. У разі отримання таких повідомлень та дзвінків від імені посадових осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог, слід відразу повідомляти про це  підрозділи національної поліції.