29 січня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відносин й охорони природи.

Дата: 29.01.2021 13:33

Фото без опису29 січня 2021  року відбулося засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відносин й охорони природи та розглянуто наступні питання:

1. Про стан надходження земельного податку та орендної плати до бюджету Благовіщенської міської ради за 2020 рік.

2. Про внесення змін в рішення.

3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність.

7. Про внесення змін до договору оренди землі №67 від 31 серпня 2009 року.

8. Про внесення змін до договору оренди землі №23 від 23 червня 2018 року.

9. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою.

10. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (земельна ділянка з кадастровим номером 3525580800:02:000:9026).

12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Прийнято відповідні висновки та рекомендації