Засідання постійних комісій першого та другого лютого 2021 року.

Дата: 02.02.2021 14:18

Фото без опису 01 та 02 лютого 2021 року  в сесійній залі міської ради відбулися засідання перед сесійних постійних комісій  з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення культури, молоді ,фізкультури і спорту та з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Благовіщенської міської ради. На засіданні заслухано та надано рекомендації та висновки до наступних питань:

1. Про Програму підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2021-2023 роки.
  2. Про Програму «Цукровий діабет» на 2021-2023 роки
  3. Про Програму підтримки громадських організацій Благовіщенської міської територіальної громади на 2021 рік.
  4. Про Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил,  постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих  на 2021-2025 роки.
  5. Про Комплексну соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.
  6. Про Комплексну програму  соціального захисту малозабезпечених верств населення, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Благовіщенської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.
  7. Про затвердження Програми зайнятості населення  Благовіщенської міської територіальної громади  на 2021-2023 роки.
  8. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Благовіщенській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
  9. Про цільову Програму щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони  Благовіщенської міської ради на 2021-2022 роки.
  10. Про затвердження Програми профілактики протиправних дій у сфері державної безпеки на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
  11. Про затвердження Програми підтримки діяльності правоохоронних органів Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
  12. Про  організацію харчування в  закладах  освіти Благовіщенської міської територіальної громади  на 2021 рік.
  13. Про виконання бюджету міської ради  за 2020 рік.
  14. Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської територіальної громади від 22 грудня 2020 року №40 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2021 рік”.

15. Про  ліквідацію Методично-інформаційного центру Благовіщенської міської  ради.

16. Про зміну структури Благовіщенської міської ради та затвердження структур її виконавчих органів