Чергове засідання постійної комісії Благовіщенскої міської ради

Дата: 25.02.2021 15:03

Фото без опису  25 лютого відбулося чергове засідання постійної комісії Благовіщенскої міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально- економічного розвитку під головуванням Руслана ГРИГОРОЩУКА. Члени комісії Ігор КРИМСЬКИЙ, Олена ПОШИМБАЙЛО, Михайло СУЛИМА та Олена ЯКОВЛЕВА розглянули питання «Про встановлення надбавки», - інформувала Антоніна МАМАЛИГА, бухгалтер КП «Комсервіс» Благовіщенської міської ради, та «Про внесення змін по загальному фонду», - інформувала Тетяна МЕЛЬНИК, - заступник начальника управління фінансів та економічного розвитку, начальник бюджетного відділу фінансів та економчного розвику Благовіщенської міської ради.

На засідання були запрошені Віталій Довгополий, Тетяна КОПІЄВСЬКА, Антоніна МАМАЛИГА, Олександр РЯБОКОНЬ та Володимир ЛУЦЕНКО.

Щодо заслуханих питань надано рекомендації та висновки.