Працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали з професійним святом

Дата: 19.03.2021 10:38

21 березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають професійне свято. Робота комунальників надзвичайно важлива для життєдіяльності нашої громади. Від них залежить забезпечення містян водою, чисті вулиці та парки, квітучі клумби та багато іншого, що на перший погляд здається непомітним.

Напередодні професійного свята керівники міської ради зустрілися з трудовим колективом  Благовіщенського міського підприємства «Комунальник» та привітали працівників, виразивши вдячність за їх щоденну працю. Міський голова Віталій Довгополий вручив Грамоти міської ради та грошові премії Володимиру Васильовичу Осадчуку, - водію автотранспортних засобів (водію контейнеровоза), Василю Олександровичу Рубчинському, - електромонтеру, Ларисі Вікторівні Горбатюк, - контролеру житлово-водного господарства.