Засідання постійної комісії

Дата: 31.03.2021 13:18

Фото без опису31 березня 2021 року відбулося передсесійне засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики. Члени комісії обрали секретаря та заступника комісії, розглянули питання Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Благовіщенської міської ради – інформувала Марина ПОБЕРЕЖЕЦЬ, - начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Благовіщенської міської ради; Про преміювання працівників Благовіщенської міської ради, - інформував Олександр ПАНАСЮК, - головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи міської ради; Про внесення змін до Додатку 1 рішення Благовіщенської міської ради від 03.02.2021 р. № 70 «Про зміну структури Благовіщенської міської ради, затвердження структур її виконавчих органів та затвердження структур комунальних підприємств Благовіщенської міської ради» - інформувала Тетяна КОПІЄВСЬКА,- секретар міської ради. Також Олександр ПАНАСЮК довів до відома членів комісії про зміни у законодавстві (Закон про запобігання корупції та Закон про місцеве самоврядування) стосовно конфлікту інтересів, який виникає у депутатів під час голосування за те чи інше рішення.

Розглянуті питання рекомендовано внести на розгляд сесії міської ради.