Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності Благовіщенської міської ради.

Дата: 06.04.2021 15:29

Фото без описуСьогодні, 06  квітня 2021 року, відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності Благовіщенської міської ради. На засіданні були присутні керівники та  працівники структурних підрозділів, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, доповідаючі.

Порядок денний засідання мав наступний зміст:

- «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Благовіщенської міської ради» - інформував Олександр БЕЗНОСЮК, – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради;

- «Про намір щодо надання в оренду комунального майна» - інформував Леонід СЕМКО, - головний лікар Благовіщенської лікарні;

- «Про реорганізацію комунального підприємства Вільхівської сільської ради» та  «Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності Благовіщенської міської територіальної громади»  - ознайомлював начальник відділу юридичного забезпечення та комунальної власності міської ради Денис ГОНЧАРУК;

- «Про затвердження Порядку використання службових автомобілів Благовіщенської міської ради»  - інформував заступник  міськогоголови з питань діяльності виконавчих органів  Юрій ЛИТВИНЮК.

Олександр БЕЗНОСЮК ознайомив з  основними розділами Порядку, процедурою  виявлення та взяття на облік безхазяйного майна та зі складом постійно діючої комісії з обстеження безхазяйної речі (майна), відумерлої спадщини.

Леонід Семко повідомив про намір здачі в оренду приміщень Благовіщенської лікарні без зміни цільового призначення : для лабораторних досліджень та зубопротезування.

Денис  Гончарук ознайомив присутніх з проектами рішень, які стосуються управління  комунальним майном, а заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій  ЛИТВИНЮК продовжив тематику, запропонувавши розглянути Порядок використання службових автомобілів міської територіальної громади.

З усіх  розглянутих питань прийнято відповідні рекомендації та висновки.