Благовіщенську лікарню підключили до потужного дизель-генератора. Тепер лікарні не страшні перебої з електроенергією

Дата: 22.04.2021 16:20

У Благовіщенській лікарні встановили сучасний дизельний генератор, який здатний у разі аварійного відключення електрики забезпечити операційний блок хірургічного відділення, палату інтенсивної терапії, пологове відділення, рентген-кабінет, лабораторію, приймальне відділення та 2 відділення лікарні для лікування хворих, які потребують кисневої підтримки, електроенергією. Сучасну  енергоустановку потужністю 60 Кв/год. з  автоматичною системою пуску, яка забезпечить енергією головний корпус лікарні у випадку відключення його від мережі, придбано за підтримки Доктора Йозефа Ціглера. Загальна вартість дизель-генератора 15 500 €, 13 600 € була перерахована  благодійником, решта оплачена за кошти лікарні.

Тепер, дякуючи Доктору Ціглеру, який впродовж багатьох років дуже суттєво допомагає нашій медичній установі, лікарня не залежить від примх погоди і завжди буде зі світлом. Лікарі можуть спокійно безперебійно виконувати свою головну задачу - рятувати життя людей.