Карантин та обмежувальні протиепідемічні заходи продовжено

Дата: 28.04.2021 15:45

Фото без описуНа позачерговому засіданні  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося питання про продовження дії карантину до 30 червня 2021 року та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Благовіщенської міської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З 26 квітня було відновлено навчання в закладах  загальної середньої освіти  Благовіщенської міської ради, крім Данилово-Балківського ЗЗСО, де продовжено дистанційну форму навчання до 30 квітня 2021 року.

У зв’язку з тим, що до Благовіщенської лікарні продовжують звертатися хворі із підозрою на COVID-19, а вже найближчі вихідні будуть подовжені через святкування Великодня та 1 Травня і потенційно можуть спричинити збільшення хворих, вирішено до 30 червня 2021 року на території Благовіщенської міської територіальної громади посилити контроль за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки.

Також на засіданні наголошувалося про недопущення скупчення людей під час проведення релігійних заходів, поминальних, вихідних та святкових днів; дотримання заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання стерні, сміття та залишків рослинності.