Зі Святом Весни і Праці, з 1 Травня вітають жителів територіальної громади виконавчий комітет, депутатський корпус, старости Благовіщенської міської ради!

Дата: 30.04.2021 08:46

Фото без опису

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на українській землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні земляки, щоб праця була посильною, гідною, облагороджуючою, сумлінною, чесною. Бадьорості вам, позитивних результатів, нових ідей, завжди твердо йти обраним шляхом до своєї мрії, відкинувши лінь, не боячись перешкод, а долаючи їх. Щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.