Спільне засідання постійних комісій

Дата: 14.05.2021 14:50

14 квітня 2021 року в міській раді відбулося спільне засідання постійних комісій Благовіщенської міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту та з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг,  житлово-комунального господарства та комунальної власності. На засіданні були присутні міський голова, заступник, керівники установ громади, працівники структурних підрозділів міської ради. Порядок денний засідання складався з наступних питань:

- про затвердження плану трансформації освітньої мережі Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2023 роки;

- про намір щодо надання в оренду комунального майна та продовження строку договору оренди;

- про ліквідацію філії Благовіщенського навчально- виховного комплексу №1 «Гімназія – заклад дошкільної освіти «Сонечко» Благовіщенської районної ради Синицівський НВК «Заклад загальної  середньої освіти I-II ступенів – заклад дошкільної освіти» ;

- про намір щодо надання в оренду комунального майна;

- про надання дозволу на передачу майна з балансу КНП «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради» на баланс КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради  з послідуючим його списанням;

-  про надання дозволу на списання основних засобів;

-  про організацію надання соціальних послуг в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Благовіщенської міської ради .

У результаті розгляду питань вирішено рекомендувати міському голові внести вищезазначені питання на розгляд сесії, окрім питання «Про надання дозволу на списання основних засобів», та врахувати висновки і рекомендації комісії.