Сплатив податок – спи спокійно

Дата: 17.05.2021 16:04

Фото без описуНаповнення місцевого бюджету стало темою зустрічі голови Благовіщенської територіальної громади з працівниками управління фінансів та економічного розвитку міської ради і працівниками Благовіщенського відділення Гайворонської ОДПІ. Основним джерелом наповнення бюджету залишається земельний податок, єдиний податок та фіксований сільгоспподаток, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Віталій ДОВГОПОЛИЙ наголосив, що завдання відповідних організацій та структурних підрозділів полягає у забезпеченні надходжень податків, обов’язкових платежів до місцевого бюджету  і це є одним із пріоритетних напрямів роботи, а сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє фахівцям державної фіскальної служби забезпечити максимально ефективний контроль за сплатою податків.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу. Зокрема, відпрацьовано алгоритм дій стосовно притягнення до відповідальності осіб, які ухиляються від сплати податків. У подальшому інформація буде висвітлюватися у місцевій газеті та на офіційному веб-сайті міської ради.