Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.05.2021 16:55

Фото без опису17 травня 2021 року  відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про переведення роботи терапевтичного відділення №2 у режим денного стаціонару поліклінічного відділення доповідав головний лікар КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради СЕМКО Леонід Михайлович. Згідно зведеної інформації з 8 по 17 травня 2021 року за результатами тестування  методом ПЛР з вісімнадцяти осіб у п’яти підтверджено COVID-19;  з 62  швидкісних тестів  позитивне підтвердження у 18 осіб; у терапевтичному відділенні  на лікуванні з діагнозом пневмонія перебуває 8 осіб; одужало 19 осіб; з пневмоніями поступило 4 особи та померла від COVID-19 одна особа. Зважаючи на зазначене, члени комісії проголосували за переведення роботи терапевтичного відділення №2 в режим денного стаціонару поліклінічного відділення.

Про епідеміологічну ситуацію у Данилово-Балківському та Великотроянівському закладах загальної середньої освіти I-IIIступенів Благовіщенської міської ради доповідав ЛУЦЕНКО Володимир Борисович, – начальник відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася у закладах, - збільшення кількості хворих на COVID-19 з числа учнів та вчителів, та врахувавши пропозиції і рекомендації головного державного санітарного лікаря Кіровоградської області, запропоновано перевести ці навчальні заклади на дистанційне навчання до 21 травня 2021 року, провести протиепідемічні, санітарні та  дезінфекційні заходи в приміщеннях шкіл.