Засідання   робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 19.05.2021 15:37

Сьогодні, 19  травня 2021 року,  відбулося засідання   робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. На засіданні були присутні представники Благовіщенської ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області, відділу обслуговування громадян (сервісного центру №11) ГУ ПФУ в Кіровоградській області, Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Члени комісії розглянули питання «Про дотримання мінімальних державних гарантій в частині виплати заробітної плати найманим працівникам суб’єктів  господарювання територіальної  громади на рівні не менше мінімальної заробітної плати».

Від керівників суб’єктів господарювання відібрані пояснення по фактах виплати заробітної плати в розмірі менше мінімального розміру. Проведено роз’яснення щодо недопущення нарахування заробітної плати менше мінімального розміру.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення та надані конкретні рекомендації керівникам підприємств.