Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 25.05.2021 14:08

25 травня 2021 року за присутності керівників установ та організацій, працівників та керівників структурних підрозділів під головуванням міського голови відбулося позачергове одинадцяте засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною зібрання засідання стало питання оздоровлення дітей у пришкільних таборах Благовіщенської міської територіальної громади з 01 червня 2021 року. Начальник відділу освіти та молоді міської ради Луценко Володимир Борисович ознайомив присутніх з можливістю оздоровлення дітей у пришкільних літніх  таборах та з проблемами, які унеможливлюють проведення відповідних заходів, зокрема, гостра распіраторна хвороба COVID-19. У результаті обговорення даного питання з метою запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19 серед учнів та персоналу вирішено визнати недоцільним роботу пришкільних таборів.