Обрано голову правління громадської організації "Союз - Чорнобиль "Оберіг"

Дата: 27.05.2021 11:30

Громадська Асоціація «Союз – Чорнобиль «Оберіг» - одна із найчисельніших на території Благовіщенської територіальної громади і налічує на сьогодні 208 членів. Довгий час її очолював Чирка А. А., підіймаючи питання соціального захисту ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції на різних рівнях виконавчої влади. На жаль, у квітні громадська організація залишилася без свого керівника-побратима, смерть  Андрія Андрійовича стала непоправною втратою.

Сьогодні відбулися збори членів громадської організації, на яких обрали головою правління Ігоря Ігоровича Яворовича, заступником - Василя Пилиповича Загоруйка. Ліквідатори підіймали питання медичного спрямування: лікування, зубопротезування, забезпечення медикаментами та оздоровлення.