Щаслива країна дитинства

Дата: 01.06.2021 15:58

Фото без описуБлаговіщенський центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради провів свято для маленьких жителів територіальної громади «Щаслива країна дитинства». Діти весело та цікаво провели час, переглянувши концерт вихованців ЦДЮТ та взявши участь у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, у технікці малювання «Ебру», пленері з живопису, запускаючи квадрокоптер, моделі ракет, планерів. На туристичній локації учасники свята навчилися долати смугу перешкод, розкладати палатку, приміряти спальний мішок, в'язати туристичні вузли.

Роботи вихованців різних гуртків та педагогів закладу були представлені на виставці робіт декоративно-прикладного мистецтва, технічної творчості.

Аніматори розважали дітей цікавими іграми, флешмобами, а на згадку про свято кожен учасник отримав подарунок. Додому діти повертались щасливі та сповнені вражень.Фото без опису