Дата: 03.06.2021 10:52

02.06.2021 року Центр соціальних служб Благовіщенської міської ради організував тренінг для суб’єктів соціальної роботи, які працюють із вразливими категоріями населення. Тренінг проводився національними тренерами Благодійного фонду «Баварський дім, Одеса». Розглянуто питання епідситуації у світі, Україні та в Кіровоградській області зокрема. Особливу увагу приділено етичним та соціальним аспектам епідемії, стигмі і дискримінації уразливих груп населення, шляхам передачі ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів, діагностиці ВІЛ, ТБ, ВГ, профілактиці хімічної залежності та відпрацюванню навичок консультування на ВІЛ-інфекцію. До участі залучені працівники Центру соціальних служб, Служби у справах захисту дітей, відділу  праці та соціального захисту населення міської ради, Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості, Інклюзивно-ресурсного центру Благовіщенської міської ради, Благовіщенського РС філії ДУ «Центру пробації» в Кіровоградській області, Благовіщенського бюро правової допомоги та Благовіщенського професійного ліцею №11.