НАРАДА З ДІЛОВОДАМИ

Дата: 09.06.2021 13:53

Фото без описуЗапланована нарада-навчання з діловодами відбулася у  міській раді. На порядок денний виносилися наступні питання:

- Про види соціальних послуг та визначення потреби у наданні соціальних послуг, а також про ведення обліку дітей пільгових категорій інформували заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ліна Вербецька та  головний спеціаліст відділу освіти і молоді Оксана Охріменко;

- Про зміни у призначенні житлових субсидій згідно постанови Кабінету Міністрів від 19.05.2021р №505 інформувала начальник відділу  праці та соціального захисту населення  Лариса Васільєва;

- Про ведення обліку суб’єктів господарювання, яким, згідно постанови КМУ від 12 травня 2021 року №517, передбачено призначення бюджетних дотацій та про впорядкування справ квартирної черги інформувала керуюча справами, (секретар) виконавчого комітету міської ради Світлана Доценко.

Євгенія Анікєєнко, – завідувач сектору з обліку і доставки документів, надала інформацію щодо ведення реєстру жителів територіальної  громади.