Доступ до якісних освітніх послуг дітей з особливими потребами

Дата: 15.06.2021 13:10

Фото без описуЗ метою забезпечення законних інтересів дітей на сімейне виховання, доступ до якісних освітніх послуг дітей з особливими потребами 15 червня 2021 року у сесійній залі відбулося засідання координаційної ради у справах дітей при міській раді.

На порядку денному слухалися питання про надання дозволу для цілодобового перебування у закладах спеціальної освіти дітям з особливими освітніми потребами, забезпечення виконання батьківських прав батьками, де діти  перебувають у складних життєвих обставинах, та координація дій структурних підрозділів міської ради, Центру первинної медико-санітарної допомоги, Благовіщенської лікарні, сектору №2 поліцейської діяльності (м. Благовіщенське) Голованівського РВП із запобігання насильству у сім'ях, де проживають малолітні діти.

Заступник голови міської ради Л.Вербецька зазначила, що питання дитячої бездоглядності у сім'ях є на контролі міської ради, старост сіл та структурних підрозділів міської ради.

Прийняті відповідні рішення координаційної ради у справах дітей.