З нагоди Дня медичного працівника

Дата: 17.06.2021 16:23

Багато людей у дитинстві прагнули бути лікарем, але мало хто таки здійснив цю мрію. Хтось знайшов нове захоплення, а хтось просто зрозумів, що праця лікаря йому не до душі. Але ті люди, хто вирішив пов'язати своє життя з медициною, заслуговують найбільшої шани.

Традиційно, у другу неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято.17 червня у Центрі культури та дозвілля міської ради відбулися урочистості до Дня медичного працівника. З вітальним словом до працівників галузі охорони здоров'я територіальної громади звернулися Благовіщенський міський голова Віталій ДОВГОПОЛИЙ, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради Леонід СЕМКО, голова профспілкової організації медичних працівників КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради Світлана МАКАРЮК. У своїх виступах вони висловили медичним працівникам безмежну вдячність за щоденну працю, врятовані життя, повернуте здоров’я пацієнтам, побажали міцного здоров’я, родинного тепла, наснаги та нових успіхів у благородній справі, подякували за терпіння та розуміння.

Як зазначив головний лікар Леонід СЕМКО, завдяки підтримці місцевої влади, благодійників вдалося відремонтувати рентген-апарат, який на сьогодні найкращий у нашому регіоні; придбати найсучасніший дороговартісний, дуже затребуваний та необхідний апарат для ультразвукових досліджень; генератор для лікарні. За період пандемії у нашій лікарні проліковано майже 500 людей із діагнозом «вірусна пневмонія». Значна частина з них мали важкий перебіг хвороби і потребували додатково кисневої терапії. У даній ситуації надали значну допомогу Петро МАЗУР та Ігор КРИМСЬКИЙ.  Вони частково забезпечили лікарню киснем.

Приємною частиною святкових урочистостей стало нагородження медичних працівників Благовіщенським міським головою. За самовідданість, високий професіоналізм, впровадження сучасних методів лікування, пропаганду здорового способу життя та з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я – Дня медичного працівника  Почесною  грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено Лідію ШЕМШУР, Почесною Грамотою департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації  Світлану БУРЛАКУ, Ніну РИЖУК, Людмилу БУРБАН, Олександру ГАЛИЦЬКУ,  Грамотами Благовіщенської міської ради нагороджено Сергія КУЦЕНКА, Валерія ЛИПКОВСЬКОГО Володимира ДЕРКАЧЕВСЬКОГО, Олега ЄРМОЛІНА, Тетяну ІВАХНЮК, Аллу  КУЛАКОВСЬКУ, Надію КУЧМІЙ, Наталію ПОПОВУ, Ольгу САВЧЕНКО, Наталію СОКОЛЮК, Марину ЦИМБАЛ, Ірину  ШЕЛЕСТЮК. Грамоти працівникам також вручили Леонід СЕМКО і Світлана МАКАРЮК.

Аматори сцени доклали чимало зусиль, аби створити гарний настрій усім, хто завітав на свято — чудові мелодії,  пісні та яскрава танцювальна композиція, які вони представили глядачам, не залишили байдужим нікого. Вітання зі сцени лунали від Народного естрадно-духового колективу «Ретро» (керівник Олександр ГЛУХОВ), Єлизавети ЛИТВИН (викладач Світлана РУДЕНКО), «Троїстих музиків» (керівник Віталій ПАСЄКА), хореографічного колективу «Грація» (керівник Олена БАГІНСЬКА), вокального ансамблю «Джерело» (керівник Сергій ТАРАСЕНКО) та дуету Андрія КУЦЕРДИ і Володимира БАТЕНКА.

Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишиться у серцях медичних працівників.