Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади! З Трійцею будьте здорові!

Дата: 19.06.2021 17:55

Фото без описуДепутатський корпус, виконавчий комітет та старости міської ради вітають всіх з великим християнським святом – Днем Святої Трійці! Це світле свято є знаковим для вірян та вважається днем створення християнської церкви. Сьогодні світ наповнюється миром, любов’ю і радістю, людські серця – добром і всепрощенням, а душі – Божою благодаттю!

Мабуть, кожному з нас на все життя ще з дитинства запам'ятався запах свіжих зелених гілок, якими з давніх-давен українці прикрашають свої оселі до Трійці. Ця традиція символізує відродження, оновлення людських душ Божою благодаттю та чеснотами.

Щиро бажаємо, щоб Зелені свята принесли у ваші оселі щастя, затишок та благополуччя! Нехай разом з Трійцею у ваші серця увійде благодать і спокій. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, а на нашій рідній землі завжди панують мир та злагода, добро та милосердя!