Засідання постійних комісій з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово - комунального господарства та комунальної власності та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Дата: 22.06.2021 14:42

Фото без описуУ приміщенні міської ради відбулося засідання постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, де розглянуто наступні питання:

Про передачу нерухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на баланс Благовіщенської міської ради – проінформувала головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” Ірина Василівна Данильченко.

Про внесення змін до рішення міської ради від 09 квітня 2021 року № 106 “Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Благовіщенської міської ради  доповідала начальник відділу “Центр надання адміністративних послуг” Благовіщенської міської ради  Марина  Геннадіївна Побережець.

Про затвердження складу комісії з обстеження технічного стану житлового фонду, господарських та побутових будівель і споруд па території Благовіщенської міської територіальної громади, Положення про Комісію та порядку обстеження  інформував головний спеціаліст відділу житлово комунального господарства, містобудування та архітектури Олександр Сергійович Безносюк.

Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району на 2021-2023 роки та про затвердження Статуту Благовіщенської міської територіальної громади інформувала секретар міської ради Тетяна Вікторівна  Копієвська.