Мої права та обов’язки в Конституції України

Дата: 23.06.2021 16:45

Фото без опису23 червня напередодні відзначення 25-ї річниці Конституції України бібліотекарі Благовіщенської бібліотеки для дорослих запросили учнів технічного ліцею , щоб провести для них захід -правовий компас «Мої права та обов’язки в Конституції України». Учні дізналися про значення Конституції для розвитку будь-якої держави. Ведуча прочитала легенду про державні символи України, які затверджені у статті 20: Державний прапор України, Державний герб України, Державний гімн України. Також молоді були запропоновані вікторина «Запитання від Феміди» та огляд книжкової виставки «Україна і Конституція». Наприкінці заходу присутні переглянули відеоролик «Конституція України – Основний закон України».