Шоста сесія Благовіщенської міської ради

Дата: 25.06.2021 16:09

Фото без описуВідбулося шосте пленарне засідання сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання. Депутати розглянути ряд важливих питань, з яких прийняли відповідні рішення.

1. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Благовіщенської міської територіальної громади Голованівського району на 2021-2023 роки.
  2. Про передачу нерухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради” на баланс Благовіщенської міської ради.
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 09 квітня 2021 року № 106 “Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Благовіщенської міської ради”.
  4. Про затвердження Тимчасового Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Благовіщенської міської ради.
  5. Про затвердження складу комісії з обстеження технічного стану житлового фонду, господарських та побутових будівель і споруд на території Благовіщенської міської територіальної громади, Положення про неї та порядку обстеження.
  6. Про затвердження Статуту Благовіщенської міської територіальної громади.
  7. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Благовіщенської міської територіальної громади.
  8. Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Благовіщенської міської територіальної громади.
  9. Про встановлення транспортного податку на території Благовіщенської міської територіальної громади.
  10. Про затвердження розпоряджень Благовіщенського міського голови.
  11. Про затвердження на посаду старости Благовіщенської міської ради.
  12. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.12.2020 р. № 9 “Про утворення  виконавчого комітету Благовіщенської міської ради та визначення його чисельності”.
  13. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.12.2020 р. № 14 “Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Благовіщенської міської ради”.
  14. Про комісію щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Благовіщенської міської територіальної громади.
  15. Про внесення доповнень в рішення сесії Благовіщенської міської ради від 09 квітня 2021 року № 128 “Про перелік земельних ділянок комунальної власності, права на які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами у 2021 році”.
  16. Про інвентаризацію масиву земель сільськогосподарського призначення.
  17. Про внесення змін у рішення.
  18. Про вилучення земельної ділянки.
  19. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду.
  20. Про внесення змін в договір оренди землі.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
  23. Про припинення договорів оренди землі.
  24. Про скасування земельних торгів.
  25. Про передачу в оренду земельних ділянок.
  26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  27. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  28. Про затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі аукціону.
  29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення.
  30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  31. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки.
  32. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність.
  33. Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  34. Про внесення змін до рішення Благовіщенської міської ради від 03.02.2021 року № 70 "Про зміну структури Благовіщенської міської ради, затвердження структур її виконавчих органів та затвердження структур комунальних підприємств Благовіщенської міської ради".
  35. Про відмову у внесенні змін в рішення.
  36. Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  37. Про відмову у затвердженні технічної документації та наданні земельної ділянки у власність.
  38. Про виготовлення (коригування) генеральних планів та розроблення планів зонування територій.
  39. Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від 22 грудня 2020 року № 40 «Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2021 рік».