Дорога молодь Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 25.06.2021 17:38

Фото без описуНайщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій прийміть від депутатського корпусу, виконавчого комітету та старост Благовіщенської міської ради.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов’язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу країну, її подальший розвиток, за долю старшого покоління. Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Бажаємо вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!