Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 25.06.2021 17:42

Фото без описуДепутатський корпус, виконавчий комітет та старости міської ради вітають вас із важливим державним святом – Днем Конституції України! Основний Закон став не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни. Але тільки разом, спільно ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети. Творення кращого життя - справа кожного з нас. Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи.

Щиро зичимо усім жителям громади, щоб у цей урочистий день повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.   Міцного здоров’я вам, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!