До уваги громадськості! Режим роботи водних об'єктів.

Дата: 30.06.2021 11:12

Фото без описуЗ метою забезпечення нормальних умов функціонування водних екосистем, недопущення змін санітарно-екологічних і гідробіологічних умов, забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, Регіональним офісом водних ресурсів у Кіровоградській області з урахуванням інтересів всіх водокористувачів, розроблено та затверджено Державним агенством водних ресурсів України режими роботи основних водних об'єктів Кіровоградської області, що приймають участь в регулюванні стоку річок.

Повідомляємо, що встановленні у 2021 році режими роботи водних об'єктів опубліковані на сайті Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області, за посиланням  https://rovrkr.davr.gov.ua/   у розділі "режими роботи".